מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

אודות

אלומיניום פרימיום היא חברה שקמה ע"י מספר מקצוענים בתחום עבודות האלומיניום שחברו יחד בכדי לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח. בתור חברה עבדנו עם מסעדות, מפעלים, מעבדות ואף לקוחות פרטיים והשארנו אחרינו שובל של לקוחות מרוצים.

 

למה לבחור באלומיניום פרימיום?

טרם הקמת אלומיניום פרימיום, ידענו כי המטרה שלנו היא להנגיש את עבודות האלומיניום ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. את המטרה הזאת חילקנו ל-3 גורמים עיקריים:

 

זמינות

אלומיניום פרימיום הוקמה במטרה להעניק לקהל הישראלי את היכולת להזמין עבודות אלומיניום איכותיות בכל רחבי הארץ ולכן חלק גדול בשירות שלנו התמקד בפריסת צוותים בכל קצוות הארץ!
הצוותים המקצועיים שלנו עברו את ההכשרות ברמה הגבוהה ביותר בארץ והם מאומנים בעבודה מול לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אצלנו באלומיניום פרימיום אנו מאמינים במתן שירות אדיב מקצועי וזריז תוך הבנה מלאה של הלקוח וצרכיו.

 

איכות

באלומיניום פרימיום תוכלו למצוא את האיכות הגבוהה ביותר בארץ לעבודות אלומיניום, אנו לא בוחלים באמצעים כשזה נוגע לאיכות שלנו ולכן אנו דואגים להתאים את סוג האלומיניום ודחיסותו למטרת העבודה לשמה הזמין הלקוח את שירותינו.

 

שירות

באלומיניום פרימיום ערך השירות הוא ערך עליון! הצוותים שלנו עוברים סינון קפדני טרם תחילת העבודה ורק האיכותיים, מקצועיים ושירותיים ביותר עוברים את הסינון ומתחילים בעבודה. באלומיניום פרימיום, אכפת לנו ממך, ולכן דאגנו שכל הצוותים יהיו אמינים מעל הכל גם במחיר ומתחייבים למחירים תחרותיים.

 

אילו עבודות ניתן להזמין באלומיניום פרימיום?

באלומיניום פרימיום ניתן להזמין מגוון רחב של עבודות אלומיניום בזמינות גבוהה וברמה המקצועית הגבוהה ביותר בארץ. להלן:

  • התקנת אלומיניום: התקנת אלומיניום מתייחסת לכל פרויקט אלומיניום העולה על דעתכם. לדוג,: התקנת תריסים, בניית סככות או סגירות חורף. באלומיניום פרימיום התקנו מאות פרויקטים אצל לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד ונשמח להוסיף גם אתכם לשורה של לקוחות מרוצים.
  • תיקון אלומיניום: לאחר פרויקט אלומיניום, השנים עוברות והזמן לא פוסח גם עליו ולכן בהרבה מקרים רצוי לתקן את מבנה הפרויקט ע"פ הצורך.
    באלומיניום פרימיום ביצענו תיקונים קלים ומסובכים כאחד ואנו מנוסים בעבודה עם פרויקטים קיימים ותיקונם.
  • שירותי אלומיניום: בין אם אתם מחפשים יועץ אלומיניום, קבלן אלומיניום או אפילו מומחה בציפוי אלומיניום, בתוך השרוול של אלומיניום פרימיום תוכלו למצוא אינספור בעלי מקצוע מהשורה הראשונה לכל צורך.
  • פרופיל אלומיניום: באלומיניום פרימיום שדרגנו כבר מאות אם לא אלפי חלונות ונתנו להם מראה יוקרתי בעזרת השימוש בפרופיל אלומיניום. פנו אלינו אם גם החלון שלכם צריך שדרוג.