מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

איך לבחור מעקה למדרגות בבית

בחירה במעקה למדרגות של דירות ובתים פרטיים אינה עניין פשוט. מדובר בהליך שמצריך היכרות עם כל הפרטים הקטנים, כדי שניתן יהיה לבצע בחירה נכונה מבחינת העיצוב והבטיחות. בשורות הבאות יוצגו כל הקריטריונים החיוניים שיאפשרו לכם לבחור את המעקה על הצד הטוב ביותר. 

 

תבדקו תחילה את סוג המעקה הדרוש

רגע לפני שנציין את השלבים לבחירת המעקה המתאים, עליכם לדעת שתצטרכו לבדוק מהו סוג המעקה הדרוש לכם מבין השניים:

  • מעקה פנים
  • מעקה חוץ

אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על מושגים אלה, כדאי שתדעו שהכוונה למעקה שנמצא בתוך הבית או למעקה שמותקן על גבי מדרגות שנמצאות במקור חיצוני, לדוגמא, גג, חצר ועוד. בחינה מעמיקה של קריטריון זה תאפשר לבחור את החומר המתאים למעקה. שכן, המעקה החיצוני צריך לעמוד בתנאי מזווג אוויר שונים, בעוד המעקה הפנימי אינו חשוף לשמש וגשמים.

מַעֲקֶה

תכירו את סוגי החומרים הנפוצים

כעת אפשר להרחיב אודות סוגי החומרים שמהם מכינים את המעקות, כדי שתוכלו לבחור את החומר המתאים ביותר למיקום המעקה. נציין שהחומר הנפוץ ביותר שנעשה בו שימוש חיצוני למעקות הוא ברזל. מי שרוצים להתקין מעקה לפנים הבית, בוחרים בדרך כלל להתקין מעקות נירוסטה או מעקות זכוכית שנחשבים למעוצבים ברמה גבוהה.

 

תעיפו מבט בקטלוגי מעקות לבית

זה הזמן לבחור כמה סוגי מעקות שיתאימו לכם מבחינה פרקטית ועיצובית כאחד. ההמלצה שלנו היא להסתכל על קטלוג מקוון שמרכז את כל סוגי המעקות. חשוב להדגיש שחיפוש באופן זה יאפשר לכם ליהנות משורה ארוכה של יתרונות, למשל:

  • תיחשפו למגוון עצום של עיצובים
  • תוכלו להתייעץ עם מומחה באמצעות הצ'אט של האתר
  • יתאפשר לכם לראות מוצרים משלימים שיש לכם צורך בהם

נציין שהתבוננות קצרה בקטלוג מסוג זה יחשוף בפניכם עולם שלם שלא הכרתם. יש מי שגילו למשל שהם צריכים להוסיף מאחזי יד למדרגות שיקלו על אנשים מבוגרים שיעשו בהם שימוש. מדובר ביתרון משמעותי. שכן, גילוי מאוחר של תוספות אלו והתקנתם על גבי המעקות עלול להיות מורכב.

 

תשתמשו בתוכנות להדמיה

רגע לפני שתבצעו את הבחירה במעקה למדרגות הבית, עליכם לדעת שישנן תוכנות מתקדמות שיאפשרו לכם לראות איך המעקה ייראה במקום שבו ניצבות המדרגות. מדובר בהליך שמומלץ לבצע, כדי שלא תגלו ברגע האחרון שהמעקה נראה שונה על המדרגות מהאופן שבו דמיינתם אותו מראש (תרחיש שקורה לרבים מאתנו בעת בחירה "מרחוק" של מוצרים שונים).

 

 

השורה התחתונה

בחירה של מעקה למדרגות הבית מצריכה היכרות מעמיקה עם התחום. אם קראתם את המדריך הנוכחי בעיון רב, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שיש בידיכם את כל המידע הדרוש. כך שנותר לכם רק ליישם את ההנחיות שהוצגו עד כה ולבחור את המעקה המתאים ביותר מבחינת המיקום, הבטיחות והמראה.

מעקה למדרגות בבית ‏

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מהו BDI ואיך אפשר לנקות אותו?

דירוג האשראי או ה-BDI (Bloated Debt Index) הוא מרכיב חשוב בחיי הכלכלה האישית של כל אדם. ציון זה משמש כמדד למהימנות הפיננסית ולסיכון האשראי של