מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

באילו כלים מומלץ להשתמש בעבודות אלומיניום

אחד הסיבות שהופכות את האלומיניום לחומר שנמצא בשימוש גבוה במיוחד בתעשייה היא הקלות שבה אפשר לעבד אותו. את האלומיניום ניתן להתאים כמעט לכל מקום, אבל כדי שתוכלו לעשות את זה בצורה יפה אתם צריכים להחזיק בכלים המתאימים. אם גם אתם עובדים בתדירות גבוה עם אלומיניום, אנחנו כאן כדי לספר לכם על הכלים שתצטרכו לצורך העבודה הזו.

 

מסורים

הכלי הראשון שאותו אתם צריכים בעבודה שלכם עם אלומיניום הוא מסור. המסור יאפשר לכם לחתוך בצורה מדויקת את האלומיניום, כדי להתאים אותו לדרישות בשטח. המסור צריך לאפשר לכם לבצע את החיתוך בצורה מדויקת, וכמה שיותר קלה ומהירה. ברגע שאתם עובדים בהיקפים גדולים, מהירות העבודה היא פרמטר חשוב. מסורים מבית דרור כלי עבודה עונים על הדרישות הללו.

מסורים מבית דרור כלי עבודה

מלחם

הלחמה היא פעולה בסיסית בכל עבודה עם מתכת, ולכן גם בעבודת אלומיניום אתם צריכים להחזיק ברשותכם מלחם מתאים. האלומיניום מיוחד בכך שטמפרטורת ההתכה שלו היא יחסית נמוכה, וכדי לא לפגוע בו במהלך העבודה אתם צריכים לדאוג למלחם מתאים

 

ציוד מיגון

כמו בכל עבודה, גם בעת עבודה עם אלומיניום חשוב לדאוג לציוד מיגון מתאים. הציוד שלכם צריך לכלול משקפי מגן וכפפות הגנה לכל הפחות. המשקפים אמורות להגן עליכם מפני ניצוצות, והכפפות נועדו להגנה מפני חום או חתכים. הציוד צריך לא רק להגן עליכם אלא גם לעשות את זה בלי לפגוע יותר מידי בנוחות העבודה. הקפידו לקנות ציוד תקני שיאפשר לכם לעבוד בצורה בטוחה.

 

כלי סימון

בכל עבודה שבה אנחנו מבצעים חיתוכים וחיבורים, כל סימון ומדידה הם צורך קיומי. כדי שנוכל לחתוך את האלומיניום בצורה כמה שיותר מדויקת, אנחנו חייבים לדעת איך למדוד ולסמן נכון את גודל החתיכות הרצויות. בארגז הכלים שלכם, הדברים הללו צריכים להיות דרך קבע.

מסורים מבית דרור כלי עבודה

כלי צביעה

בדרך כלל עבודה עם אלומיניום מסתיימת עם צביעה, לאור העובדה שהצבע הגולמי שלו הוא לא הכי יפה שיש. בכלי הצביעה שלכם תוכלו לכלול מרסס צבע שיעשה עבורכם את העבודה בצורה מהירה ומדויקת. כדאי גם להחזיק צבעים שיחזיקו מעמד על גבי האלומיניום לאורך זמן.

 

משטח עבודה

כדי שתוכלו לעבוד בעמידה אתם צריכים להחזיק משטח עבודה שיאפשר לכם לעשות את זה. אצלנו תוכלו למצוא חמורים מתקפלים, שגם ייכנסו לכם בקלות לרכב, וגם יאפשרו לכם לעבוד בכל מקום בתנאים שנוחים לכם. חבל שהעבודה תגרום לכם לכאבי גב.

 

לסיכום

עבודה מוצלחת עם אלומיניום מתחילה קודם כל בבחירת ציוד מתאים. הדבר הראשון שאתם צריכים אלו כלי חיתוך שיאפשרו לכם לעצב את האלומיניום כרצונכם. כמובן שציוד מיגון הוא לא משהו שאתם יכולים לוותר עליו, ולכל הפחות עליכם להחזיק משקפי מגן וכפפות. בארגז הכלים שלכם כדאי לשים גם כלים שישמשו אתכם לסימון ומדידה כדי שתוכלו להיות כמה שיותר מדויקים.

מסורים מבית דרור כלי עבודה

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מה זה דוח קרקע ולמה הוא חשוב לבנייה
מה זה דוח קרקע ולמה הוא חשוב לבנייה?

בדיקת קרקע לפני בנייה היא תהליך חיוני לכל פרויקט בנייה, קטן או גדול. היא מספקת מידע קריטי על מאפייני הקרקע במגרש המיועד לבנייה, שבלעדיו לא ניתן לתכנן

הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב
הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב

המחשבים כיום מכילים כמעט את כל תחומי חיינו, החל מעבודה ועד תחביבים וסידורים משפחתיים. לא קל לנווט בין כל השימושים הללו, במיוחד כאשר אותו מחשב

שיפוץ בית או דירה
איך לבחור קבלן שיפוצים

שיפוץ בית או דירה הוא תהליך מורכב שיכול להיות יקר מאוד ולהימשך לאורך זמן. לכן, חשוב לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין שיוכל לספק לכם את השירות