מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

5 עבודות בהן כדאי לשכור במת הרמה מפרקית

עומדים לפני ביצוע של פרויקט בנייה, תחזוקה, שיפוץ או ניקיון מסובכים ובמקומות גבוהים? אם כך יש לכם צורך בציוד שיאפשר לכם לבצע את העבודה בצורה הנוחה, היעילה והבטוחה ביותר. אחד הפתרונות הטובים לכך הוא שימוש בבמת הרמה מפרקית. במת הרמה כזו היא ציוד הנדסי שמאפשר להרים עובדים לגובה של עד 50 מטר בקלות ונוחות. לפניכם 5 עבודות שבהן כדאי לשכור במת הרמה מפרקית.

 

תלייה של שלטי חוצות ותחזוקת שלטי חוצות

במות הרמה מפרקיות בניגוד לבמות הרמה מספריים, הן כאלה שמאפשרות למפעיל שלהן להזיז אותם בצורה חופשית יחסית. זאת הודות למפרק שמותקן על הזרוע שמרימה אותן. במת הרמה זאת היא אידיאלית לתלייה, החלפה ותחזוקה של שלטי חוצות מסוגים שונים. במקרים רבים, מתחת לשלט החוצות יש מכשול מסוג זה או אחר, לכן אין אפשרות להגיע אל השלט באמצעות שימוש בבמת מספריים, אלא רק על ידי שימוש בבמת הרמה מסוג מפרקי.

 

עבודות ניקיון בגובה

עבודת ניקיון בגובה רב, כמו ניקוי של מרזבים גבוהים, הן עבודות שקשה לבצע בלי שיהיה לעובדים משטח עבודה ישר ויציב שממנו הם יכולים לבצע את עבודתם. לכן במת הרמה היא כלי אידאלי לצורך ביצוע עבודה זאת. בנוסף לכך, במקרים רבים של ניקיון בגובה, יש צורך בעקיפה של מכשולים מסוגים שונים, על כן כדאי להשתמש בעבודה זאת בבמת הרמה מפרקית ולא בבמת הרמה מסוג מספריים.

 

התקנת תשתיות תקשורת בגובה

במקרים בהם יש צורך להתקין תשתיות בגובה רב, במיוחד כאשר העבודה נעשית במתחם עבודה עירוני, שעמוס בשלל גורמים מפריעים מסוגים שונים – כדאי מאוד להשתמש בבמת הרמה מפרקית. במת ההרמה מאפשרת לעובדים להגיע לנקודת התשתית עם כל הציוד הדרוש בצורה נוחה.

בנוסף לכך, במקרה שיש לעקוף מכשול זה או אחר בדרך אל נקודות התשתית, במת ההרמה עם הזרוע המפרקית תוכל לעשות זאת בקלות. כמו כן, בחלק גדול מבמות ההרמה המפרקיות ישנה אפשרות לנייד את העובדים והבמה כשהיא באוויר. אופציה זאת מקצרת מאוד את תהליכי העבודה ומקלה עליהם.

 

תיקון ושיפוץ של אולמות ספורט ובידור

שיפוצים של אולמות ספורט ובידור הם מקרים אידיאליים לשימוש בבמות הרמה, במיוחד כאלה עם זרוע מפרקית. באולמות אלה בדרך כלל נדרשת עבודה בגובה רב. כמו כן, החלל של אולמות אלה מלא במכשולים כמו מתקני ספורט, וילונות מסוגים שונים ומושבים שמיועדים לקהל. בכדי להגיע אל המקומות שדורשים שיפוץ או תיקון, יש לעקוף את המכשולים האלה, דבר שאפשר לעשות בקלות בעזרת הזרוע המפרקית.

 

התקנת מערכת לכיבוי אש במבנים גדולים

התקנות של גלאי אש ומערכות ספרינקלרים דורשות עבודה בגובה רב, הכוללות גם צורך להגיע לנקודות קשות לגישה ולעבוד בהן. במת הרמה עם זרוע מפרקית היא פתרון מושלם לכך. עבודה עם במת הרמה מסוג זה תאפשר לקבלן לבצע אותה במהירות וביעילות.

5 עבודות בהן כדאי לשכור במת הרמה מפרקית

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב
הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב

המחשבים כיום מכילים כמעט את כל תחומי חיינו, החל מעבודה ועד תחביבים וסידורים משפחתיים. לא קל לנווט בין כל השימושים הללו, במיוחד כאשר אותו מחשב

שיפוץ בית או דירה
איך לבחור קבלן שיפוצים

שיפוץ בית או דירה הוא תהליך מורכב שיכול להיות יקר מאוד ולהימשך לאורך זמן. לכן, חשוב לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין שיוכל לספק לכם את השירות

עובדי אלומיניום
על מה חשוב להקפיד כשעושים עבודות אלומיניום?

אלומיניום, הוא אחד החומרים הנוחים ביותר לשימוש ויצירה בעולם הבנייה והייצור. ישנם מוצרים רבים הנעשים מאלומיניום, כמו חלונות ודלתות אלומיניום, קירוי ותקרות אלומיניום, מרזבי אלומיניום