מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

בני דרור

את כל סוגי החלונות. במקלחת או בחדרי רחצה מדובר על חלונות קיפ, בעוד במרחבים מוגנים או בחדרי שינה אלו לרוב יהיו חלונות בסגנון דריי קיפ.

תריסי סורג חשמליים עלולים להתקלקל בגלל שהמערכת שלהם פועלת עם מנוע שמרים את השלבים שעשויים אלומיניום ופלדה. אם התריסים לא מורמים עד הסוף או אם מרגישים שהם נתקעים, צריך להזמין שירות תיקונים מקצועי.

משך הזמן הנדרש לטובת כל סוג של תיקון אלומיניום נקבע לפי האופי של התקלה. בנוסף, יש להביא בחשבון את סוג המוצר שאותו רוצים לתקן ואת מצבו המכאני המקורי. באופן כללי, תיקון סטנדרטי של מוצרי אלומיניום ביתיים אפשר לסיים בתוך כמה שעות בלבד. אם רוצים לתקן פרופיל חלונות או שער אלומיניום לחניה, יכול להיות שיהיה צורך להמתין מספר ימים.

תיקון אלומיניום הוא שירות שמתומחר על ידי בעלי מקצוע מנוסים שמכירים את התחום ובקיאים בו. תפקידם הוא בין היתר לנסות לחשב מראש כמה זמן ייקח לבצע את התיקון, באיזה חומרים חייבים להשתמש, מה הטכניקה המתאימה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר וכן הלאה. התייעצות עם טכנאי תעלה 100-150 ש"ח לשעת ייעוץ, בעוד הזמנת התיקון תעלה 300-900 ש"ח לפי סוג התקלה.

אודות המחבר

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מרכזים את תחום האלומיניום במלואו, עם מאגר בעלי מקצוע מוסמכים הגדול בישראל אשר יודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", מתיקונים קטנים ועד פרויקטים גדולים וכל הנדרש כדי שתהיו מרוצים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

עבודות אלומיניום בבני דרור

מחפשים עבודות אלומיניום בבני דרור? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

קרא עוד »