מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

לחורף מתכוננים בקיץ: 5 דברים שחשוב שתעשו בקיץ הקרוב

רבים מאיתנו שוכחים מהחורף בזמן תקופת הקיץ. אך האמת היא, שהקיץ הינה תקופה מושלמת להכנת הבית שלכם לחורף ויכולה לחסוך לכם כסף רב, מנוע נזקים ולהבטיח שהבית שלכם יהיה נוח ובטוח בתקופה הקרה שתבוא. במאמר זה, הכנו עבורכם 5 דברים חשובים שכדאי לעשות בקיץ הזה כדי להתכונן לחורף.

 

בדיקת מערכות החימום בבית

אחד מהמערכות השימושיות ביותר בבית שלנו בתקופת החורף הינה מערכת החימום. ולכן, אנו ממליצים להבטיח שמערכת החימום שלכם תקינה כבר בתקופת הקי. אם יש לכם תנור, דוד או מערכת מיזוג מחממת, הזמינו שירות מקצועי כדי להבטיח שהם פועלים בצורה יעילה ובטוחה. החליפו את המסננים במערכות ושקלו שדרוג הניתן לתכנות כדי לחסוך אנרגיה וכסף.

מערכות חימום

איטום קירות חיצוניים

אחד הדברים הכי חשובים שאפשר לעשות כדי להכין את הבית לחורף הוא איטום קירות חיצוניים. על ידי כך, נבטיח שמירה על ביתנו חם ונוח בתקופות הקרירות. כאשר אנו ניגשים לקראת איטום קירות חיצוניים, נחפש רווחים אם סדקים סביב החלונות, דלתות ופתחים אחרים. אנו ממליצים להשתמש באיטום ייעדו עבור קירות חיצוניים כדי לאטום את הסדקים שגילינו ולמנוע כניסת אוויר קר לביתך.

בנוסף, איטום קירות חיצוניים חיוני למניעת נזילות מים ונזקי רטיבות בביתכם. חשוב לזהות ולתקן את הסדקים עוד לפני התקופות הגשומות, בתקופות הגשומות לא תמיד אפשרי לתקן פתחים קיימים.

 

ניקוי מרזבים

ניקוי מרזבי הבית הינה אחת מהמשימות החשובות ביותר לקראת החורף. פעולה זו חיונית למניעת נזקי מים בביתך. כאשר המרזבים סתומים בעלים ופסולת, מים יכולים להתאסף בגג הבית, מה שיוביל בסופו לנזקים בגג ובקירות הפנימיים של הבית. לכן, הקפידו לנקות את המרזבים כבר בתקופת הקיץ.

 

איטום גג הבית

תקופת הקיץ זו תקופה נוחה ונעימה לעלות לגג ביתך ולבדוק את רמת האטימות הקיימת. אנו ממליצים, לחפש על גג הבית כל נזק או פגיעה באיטום הקיים, ולדאוג לתיקון או החלפה במיידי. גג עם איטום פגום עלול להוביל לנזילות, שבסופו יגרמו נזק לפנים הבית ולדרוש תיקונים יקרים.

איטום הגג

בידוד צינורות

משימה חשובה נוספת שיש להשלים עוד לפני הגעת החורף היא בידוד צינורות. כאשר צינורות חשופים לטמפרטורות קרות, הם עלולים לקפוא, להתפוצץ ולגרום נזק רב לביתכם. בידוד הצינורות בביתך יכול למנוע את נזקים אלו ולחסוך לך הוצאות כלכליות בגין הנזק ובזבוז יתר של אנרגיה.

 

לסיכום,

הכנת הבית לחורף כבר בתקופת הקיץ עשויה להיראות כמו משימה מוזרה, שרובנו אינה חושבים עליה. אך משימה זו יכולה להבטיח לנו שהבית שלנו יהיה נוח, בטוח ונקי מנזקים במהלך חודשי החורף. על ידי ביצוע הטיפים שציינו (בדיקת מערכות החימום, איטום קירות חיצוניים וגג, ניקוי מרזבים ובידוד צינורות), תוכלו לחסוך הוצאות כלכליות, נזקים ואף לחסוך בהוצאות האנרגיה של הבית.

חורף בקיץ

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מהו BDI ואיך אפשר לנקות אותו?

דירוג האשראי או ה-BDI (Bloated Debt Index) הוא מרכיב חשוב בחיי הכלכלה האישית של כל אדם. ציון זה משמש כמדד למהימנות הפיננסית ולסיכון האשראי של

איתור דליפות
אלו השיטות לאיתור נזילות

נזילות מים הן בעיה נפוצה שעלולה להוביל לנזקים רבים, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה בריאותית. כתבה זו תסקור את השיטות המתקדמות ביותר לאיתור נזילות, תוך