מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

האם כל אינסטלטור יכול לאתר נזילה?

נזילה היא סיפור בכלל לא נעים כשהיא מתרחשת בבית שלנו, ובאופן טבעי אנו רוצים לטפל בה כמה שיותר מהר ולפתור את הבעיה הזו. הדבר הכי חשוב שצריך לעשות ברגע שמגלים נזילה הוא קודם כל להזמין איש מקצוע שיאתר אותה ויטפל בה. זה חשוב מכמה סיבות: קודם כל, נזילה מגדילה את חשבון המים שלנו ועולה לנו כסף באופן ישיר.

דבר שני, הנזילה יכולה לגרום נזק רב לקירות הבית או לרהיטים שסמוכים אליהם, מים הם חומר שיכול לפגוע מאוד, ושיפוץ או החלפה של הדברים שנפגעו הוא סיפור יקר. דבר שלישי הוא הבריאות שלכם. נזילה של מים יכולה לייצר כתמי עובש וטחב, ולהוות כר פורה להתפתחות של בקטריות ומזיקים שונים.

 

האם כל אינסטלטור יכול לאתר נזילה?

כמובן שבאופן טבעי, ברגע שאנו מגלים נזילה, הדבר הראשון שאנו עושים הוא לחפש טלפון של אינסטלטור. זהו צעד טבעי, אבל בכלל לא בטוח שזהו הצעד החכם והנכון ביותר שאפשר לעשות במצב כזה.

אם מקור הנזילה קל לגילוי, אז אין ספק שאינסטלטור יוכל לעזור לכם, אבל מה עושים אם המצב לא כל כך פשוט? מה קורה כאשר מקור הנזילה נסתר ולא ממש ברור מאיפה המים מגיעים? במצב כזה נמליץ לכם בחום להיעזר בשירותיו של מאתר נזילות מומחה, איש מקצוע עם ידע, כלים, מיומנות, וניסיון שיוכל לאתר במהירות וביעילות את הנזילה.

שרברב איתר נזילה

מה היתרון של מאתר נזילות מומחה?

מעבר לניסיון הרב שיש למאתר נזילות מומחה, הוא גם מביא איתו ידע וכלים מתקדמים מאוד שלאינסטלטור רגיל פשוט אין אותם, גם אם הוא סופר מקצוען ומנוסה. זה בעצם כמו לקחת פלאפון מקשים ישן ולהשוות אותו למכשיר חכם מתקדם, אין בכלל אפשרות לדבר על שניהם באותה צורה. מאתר נזילות יגיע עם ציוד מתקדם ושיטות עבודה מודרניות ויאתר את התקלה במהירות וביעילות.

 

איך מבצעים איתור נזילות סמויות?

איתור הנזילה יתבצע בשיטות מתקדמות ובעזרת אמצעים משוכללים מאוד. אחד האמצעים הוא מצלמה תרמית מיוחדת ששולחת גלי אינפרה אדום. המצלמה מציגה מעין מפת חום שמאפשרת להבין היכן יש ריכוזי מים חריגים, ובעצם היכן הנזילה. שיטה אחרת לגילוי מקורן של נזילות נסתרות היא בעזרת גז חנקן.

מרוקנים את כל צינורות המים מהמים שיש בהם, ומזרימים אליהם גז חנקן. בעזרת מכשיר מיוחד עם חיישנים ניתן לעקוב אחר הגז ולבדוק היכן הגז דולף מהצנרת. במקום הזה כמובן צריך לטפל וכך לפתור את הנזילה. לרוב משתמשים בשיטת איתור הנזילות בעזרת גז במקומות פתוחים כמו גינה או חצר.

 

סיכום

אין ספק שחשוב מאוד לטפל בנזילות כמה שיותר מהר ולא לדחות את העיסוק בעניין, למרות שזה מה שכולנו רוצים לעשות. אנו ממליצים לכם בחום לא להתעכב על השלב של האינסטלטור ולהזמין מאתר נזילות מקצועי ומיומן. שיהיה בהצלחה!

אינסטלטור לאתר

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מה זה משכנתא לכל מטרה
מה זה משכנתא לכל מטרה?

משכנתא היא מונח המוכר לכולנו שמזוהה עם רכישת הנכס. אבל מהי בעצם משכנתא לכל מטרה? בעיקרון מדובר בהלוואה ארוכת טווח, הכרוכה בשעבוד נכס וניתן להשתמש

מַדְבִּיר
איך למצוא מדביר אמין באזור שלכם

זה קורה שקמים יום אחד ולא מפסיקים להתגרד ולהיעקץ. באותו הרגע מתחילים לתהות האם מדובר ביתושים, פשפשים או פרעושים והולכים לאבחון. אם אתם מתמודדים עם

מעקה למדרגות בבית ‏
איך לבחור מעקה למדרגות בבית

בחירה במעקה למדרגות של דירות ובתים פרטיים אינה עניין פשוט. מדובר בהליך שמצריך היכרות עם כל הפרטים הקטנים, כדי שניתן יהיה לבצע בחירה נכונה מבחינת