מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

אילו הכנות צריך לעשות לפני הופעת קוסם לימי הולדת?

הכנות ליום הולדת של הילד הן תמיד מרגשות, אך כמובן שמדובר בהתעסקות שעלינו להעריך מראש מה היא תדרוש מאיתנו. הנה הדברים שאתם צריכים לדאוג להם לפני הופעת קוסם ליום ההולדת. 

 

מה נדרש מאיתנו לפני הופעת הקוסם?

זה נכון, קוסמים רבים דואגים לארגן את המופעים שלהם בצורה מקיפה, אך כמובן שנדרשת גם היענות בתכנון מצד ההורים והמשפחה. הדבר הראשון שצריך לדאוג לו הוא המיקום של האירוע. אם האירוע בחוץ, יהיה עליכם לארגן את פינת הישיבה לילדים, ולהשאיר לקוסם מקום מרווח מספיק על מנת להקים את התפאורה וההגברה שהוא מביא עמו.

מופעי קוסם ליום הולדת הם לרוב מופעים אינטראקטיביים – נסו ליצור פינת ישיבה מרווחת, אך גם כזו שתאפשר לילדים להשתתף בהפעלה.

 

מה הקוסם יצטרך על מנת להקים את הבמה שלו?

הרבה פעמים הקוסמים מביאים עמם תפאורה והגברה על מנת להפוך את האירוע לחגיגי. כדאי מראש לבדוק כי יש חיבורי חשמל נוחים וזמינים עבור הקוסם על מנת למנוע עיכובים בזמן ההקמה שלו.

אם אתם יודעים מראש שאתם תהיו במקום בעייתי מבחינת חשמל, חשבו על הפתרון מבעוד מועד ונסו לא לדחות את זה לרגע האחרון.

 

הכנות מקדימות להופעת הקוסם

מלבד ההכנות הפיזיות שתידרשו לעשות לפני הופעת הקוסם, אתם תצטרכו לתאם איתו מראש מה יהיה תוכן המופע. גם פה אנחנו מדברים על התכוננות במידה מסוימת, למרות שהתכוננות זו מתבצעת הרבה לפני יום האירוע.

כאשר אתם מתאמים את המופע ביחד עם הקוסם אתם צריכים לתת לו פרטים מקיפים על אופי המסיבה וכן על הילד שלכם שחוגג את יום הולדתו. בשיחה זו תוכלו לתאם ציפיות ולהבין מה יהיה כלול במופע הקסמים. אם יש לכם בקשות מיוחדת זה הזמן להציף אותן מול הקוסם, ולשמוע האם מדובר בדבר בר ביצוע או שמא יש למצוא פתרונות נוספים.

בכל אופן, שימו לב כי אתם דואגים להציג את הרצונות והמגבלות בפני הקוסם מספיק זמן מראש כך שהוא יוכל לארגן עבורכם את המופע הכי טוב שאפשר.

 

שתפו את הילד שלכם במתרחש

עוד דבר שחשוב לעשות לפני האירוע הוא להתייעץ עם הילד שלכם לגבי אופי המופע והקסמים שיקרו בו. שווה לערב את הילד שלכם בשלב מוקדם כך שתוכלו לעדכן את הקוסם אם תהיו מעוניינים בשינויים. אם לילד שלכם יש סגנון מסוים של מופע שהוא רוצה, דברו עם הקוסם ונסו להבין האם ניתן לשלב זאת במופע.

חשוב שתהיה שקיפות אל מול הילד שלכם, שידע בדיוק מה יהיה סדר המופע ומה יהיה כלול בו כך שלא יהיו אי הבנות או ציפיות לא תואמות. חשוב להבין אם הילד אוהב את הקסמים המוצעים, את הקונספט של האירוע ואת ההרכב שלו על מנת שיהיה לכם אירוע מושלם!

ביצועים של קוסם

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מהו BDI ואיך אפשר לנקות אותו?

דירוג האשראי או ה-BDI (Bloated Debt Index) הוא מרכיב חשוב בחיי הכלכלה האישית של כל אדם. ציון זה משמש כמדד למהימנות הפיננסית ולסיכון האשראי של