מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנה של רשת נגללת מאלומיניום

רוצים לבצע התקנה של רשת נגללת מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

רשת נגללת יכולה להתאים למרחב מוגן דירתי ולעוד חדרים שונים ברחבי הבית. במאמר הבא נסביר מה היתרונות של רשת מן הסוג הזה, למה כדאי להשתמש באלומיניום כדי לייצר אותה ואיך בוחרים קבלן אמין שגם מתמחה בהתקנה מקצועית רשת נגללת, שאפשר לקרוא לה גם רשת גלילה, כוללת קפיץ ומגיעה עם ארגז ייעודי שאותו מתקינים בחלק העליון של החלון.

מטרת הרשת היא לאפשר גלילה למעלה ולמטה בצורה מהירה, יעילה ונוחה. את הרשת מתקינים בדרך כלל במרחב מוגן דירתי, או במילים אחרות ממ"ד, אבל עקרונית היא יכולה להתאים לכל חדר בבית ולעיתים גם לבתי עסק ומשרדים. עם זאת, מאוד חשוב לדעת איך לבצע התקנה של רשת נגללת מאלומיניום בצורה נכונה ומה כולל התהליך.

היתרון העיקרי של התקנה של רשת נגללת מאלומיניום בא לידי ביטוי בכך שמשתמשים בחומר גלם שמטבעו נחשב אמין. אלומיניום עמיד בפני קורוזיה ושיתוך, הוא לא צובר חלודה ויש סיכוי נמוך לכך שהוא ייקרע. אז אמנם הרבה מאוד תלוי בסוג האלומיניום שבו משתמשים על מנת לייצר את הרשת, אבל זה עדיף על האלטרנטיבות הקיימות. יתרה על כך, רשתות אלומיניום הן כיום הנפוצות ביותר וזה יכול לסייע בהשוואת מחירים וחיסכון בהוצאות.

התקנה של רשת נגללת מאלומיניום

 

המורכבות בהתקנת הרשת – ולמה זה יקר יותר

התקנה של רשת נגללת מאלומיניום מתבצעת בצורה מעט מורכבת יותר לעומת רשתות אחרות. קודם כל, היא מחייבת כאמור את ההתקנה של הארגז וזה מתומחר בנפרד ובתוספת תשלום. שנית, המנגנון שכולל קפיץ מייקר את התיקון של הרשת במידה ומתרחשות תקלות. בגלל הסיבות הללו, הגורמים המשפיעים על המחיר של ההתקנה עשויים לייקר אותה.

החדשות הטובות הן שמדובר על השקעה משתלמת. התקנה של רשת נגללת מאלומיניום היא השקעה טובה בגלל היכולת שלה להשביח את הערך של הנכס, להעלות אותו בצורה משמעותית ולהפוך אותו לאטרקטיבי גם בהשוואה לאותה דירה שנמצאת באותו בניין – אבל אין בממ"ד שלה את הרשת. כמו כן, ניתן להשוות בין הצעות מחיר על פי הגורמים המשפיעים על העלות הסופית.

המורכבות בהתקנת הרשת – ולמה זה יקר יותר

 

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנה של רשת נגללת מאלומיניום

קיימים כמה גורמים שניתן להצביע עליהם בתור המשפיעים העיקריים על המחיר של התקנה של רשת נגללת מאלומיניום. כך לדוגמא ניתן לראות שככל שמגדילים את כמות הרשתות שאותן רוצים להתקין ברחבי הבית ואף מתאמים את ההתקנה מול אותו קבלן אלומיניום המחיר של כל רשת יורד. אז כמובן שבמקרים כאלה משלמים בסך הכל מעט יותר, אבל המחיר של הרשת עצמה יכול להיות נמוך ולהפוך אותה להשקעה עוד יותר משתלמת מאשר בדרך כלל.

עוד גורם שמשפיע על המחיר של הרשת הוא סוג האלומיניום שבו משתמשים כדי לייצר אותה. ככל שהאלומיניום יהיה איכותי יותר, כך המחיר של הרשת יעלה וגם יהיה פחות סיכוי שהיא תסבול מתקלות או תיקרע. בשביל ליהנות מהיתרונות של רשת אלומיניום, בוחרים היטב את חומרי הגלם שבהם משתמשים ונותנים עדיפות לדגם שעומד בתקן הישראלי.

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנה של רשת נגללת מאלומיניום

 

אפשרויות בחירת צבע לרשת

פרופיל אלומיניום אפשר באופן עקרוני לצבוע בכל גוון. עם זאת, יש לזכור שהצביעה מייקרת את המסגרת של הרשת. הצבע שאיתו המסגרת מגיעה הוא כידוע לבן, אז צריך לחשב בנפרד את המחיר אם רוצים להחליף אותו לצבע אחר.

החלפת הצבע מתבצעת מול קבלן אלומיניום עוד בשלבים המוקדמים שבהם בוחרים את הרשת. בשביל להשוות בין סוגים שונים של פרופילי אלומיניום ולהגדיל את הסיכוי לבחירה מושכלת, מקבלים הצעת מחיר מפורטת על כל צבע ושואלים מה עומד מאחוריה. אם הצבע מתאים לסגנון העיצוב של הבית, יכול להיות שיהיה משתלם לשלם קצת יותר ולשנות את הגוון המקורי.

אי אפשר לדעת כמה יעלה להתקין כל סוג של רשת נגללת בלי להתייחס לגודל של החלון. זהו כנראה הפקטור הכי חשוב שמשפיע גם על המחיר של התקנה של רשת נגללת מאלומיניום וגם על משך הפרויקט. אם רוצים לסיים מהר את ההתקנה וליהנות מהיתרונות של רשת איכותית שנגללת למעלה ויורדת למטה בקלות ובמהירות, צריך להתייעץ עם קבלן לגבי ההשפעה של הגודל של החלון על המחיר הסופי.

אפשרויות בחירת צבע לרשת

 

טיפים לבחירת קבלן אלומיניום

לא כל מתקין רשתות גם יודע איך לעבוד עם רשת נגללת מאלומיניום. בגלל ההבדלים בין חומרי גלם שונים שבהם משתמשים על מנת לייצר את הרשת, עלולים להיות פערי מקצועיות בין נותני השירותים. הפתרון הוא לבחור נכון קבלן אלומיניום ולבדוק איזה סוג של ניסיון יש לו, מה עומד מאחורי פרויקטים קודמים שאותם הוא ביצע, כמה יעלה להשתמש בשירות שלו ואיך כל זה אמור לבוא לידי ביטוי ספציפית עם רשתות אלומיניום לעומת רשתות אחרות.

רשת אלומיניום שמותקנת על ידי קבלן אמין תעמוד בתקן המחמיר ביותר ותגיע עם תקופת אחריות ארוכה. בשביל לוודא מראש שמדובר על קבלן מנוסה שגם אפשר לסמוך עליו, ניתן לקבל המלצות מלקוחות מרוצים ולהתייעץ עם חברים ומשפחה. לאחר מכן, מרחיבים את מקורות המידע ומשתמשים גם באינפורמציה מאתרי אינטרנט.

טיפים לבחירת קבלן אלומיניום

 

השוואה בין סוגי רשתות אלומיניום לפי המפרט

המפרט הטכני של רשת אלומיניום מתואר על ידי היצרן ואפשר להשתמש בו כדי להשוות בין הדגמים השונים. אם למשל רוצים לקבל החלטה מושכלת לגבי סוג הרשת שאותה רוצים להתקין על החלון אבל לא מעוניינים עדיין לערב את הקבלן, כדאי להסתכל היטב על המפרט ולהיעזר בו.

המפרט אמור לתאר לדוגמא את הצבע של הפרופיל והמסגרת עבור התקנה של רשת נגללת מאלומיניום. חוץ מזה, במפרט עצמו חייבת להיות התייחסות לסוג האלומיניום ולאיכות שלו. לאחר מכן, כל שנותר הוא להוסיף למשוואה את השיקול הכלכלי ולברר האם ועד כמה קיימים פערי מחירים בין סוגי הרשתות.

השוואה בין סוגי רשתות אלומיניום לפי המפרט

תלוי בגודל החלון. בחלון סטנדרטי של חדר מגורים ההתקנה נמשכת 2-3 ימי עסקים.

500-650 ש"ח לחלון של חדרי ממ"ד וכ-600-900 ש"ח בחדרי מגורים עם חלונות גדולים יותר.

רשת נגללת מתאימה לבתים עם משפחות וילדים ולדירות של קשישים, בעלי מוגבלויות ונכים. אפשר להוריד ולהעלות אותה בקלות והיא מתאימה לכל סוגי החלונות.

עמידות בפני חלודה, מראה מעוצב ונקי, מחיר משתלם והתאמה גם לחדרים רטובים.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של