מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת גגון אלומיניום

רוצים לבצע התקנת גגון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

גגון אלומיניום שאותו אפשר לצבוע בכל גוון ועדיין להשיג עמידות מלאה בפני קורוזיה, שיתוך וחלודה יכול להיות פתרון מעולה לקירוי הכניסה לבית. במאמר הבא נסביר איך בוחרים קבלן אלומיניום אמין שיכול לבצע התקנה של גגון כזה וכמובן גם מה היתרונות שלו ביחס לחומרי גלם אחרים שבהם אפשר להשתמש

גגון כניסה לבית מורכב ממסגרת אלומיניום ויש לו יתרונות רבים. באמצעות התקנת גגון אלומיניום ניתן להשיג הגנה מלאה מפני שמש, גשם ורוחות ואף לחסוך מאמץ בפינוי וניקוי של עלים ולכלוך. יתרה על כך, הגגון משדרג את הכניסה לבית מבחינה דקורטיבית והוא משאיר רושם ראשוני חיובי על כל מי שמגיעים לביקור. בגלל היתרונות האלה, חשוב מאוד לבחור קבלן אלומיניום אמין שגם יודע איך להשתמש בחומרי גלם מתאימים וגם יציע אחריות על העבודה.

הדבר הראשון שצריך להחליט עליו מול קבלן מקצועי הוא האם רוצים גגון קבוע או מתקפל. גגון קבוע הוא הפתרון המומלץ לבתים פרטיים וצמודי קרקע, כי הוא מונע חשיפה ישירה אל פגעי מזג האוויר ונשאר סטטי בלי שנצטרך לדאוג לתחזוקה או לפתיחה וסגירה שלו. לאחר מכן, בוחרים האם להתקין את הגגון רק מעל הדלת או לנצל את היתרונות שלו גם מעל מסתורי כביסה או חלונות.

התקנת גגון אלומיניום

 

היתרונות של התקנת גגון אלומיניום

חשיפה ממושכת לשמש היא בדיוק אחת הסיבות לבחור גגון אלומיניום ולא גגון עץ. כמו כן, אלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני שיתוך ולכן לא צריך לדאוג למצב שלו גם אחרי שנים רבות שבהם הגגון חשוף ישירות לפגעי החורף, האקלים ומזג האוויר. בגלל כל אחד מהיתרונות האלה, התקנת גגון אלומיניום היא כיום האופציה המועדפת גם על אנשים פרטיים וגם על מעצבים ואדריכלים.

גגון עשוי אלומיניום הוא פתרון אידיאלי עבור הכניסה לבית, מסתורי הכביסה והחלונות כי הוא לא דורש שום סוג של תחזוקה. לא צריך לתחזק את הגגון ולא צריך לחדש אותו אחת לתקופה מסוימת, כי הוא עמיד מאוד ובכל מקרה ניתן לצבוע אותו בחום גבוה בתנור באופן שסופג את הצבע ומבטיח עמידות מושלמת.

היתרונות של התקנת גגון אלומיניום

 

כך בוחרים את הגגון המתאים להתקנה

כל גגון שמורכב ממסגרת אלומיניום כולל גם לוח שמהווה את הגוף ומספק את ההגנה מעל הדלת, מסתור הכביסה או החלון. עם זאת, צריך להשוות בין סוגים של לוחות לפי רמת ההגנה שאותה רוצים להשיג ובהתאם לחומר שבו משתמשים כדי לייצר אותם:

  1. גגון ממסגרת אלומיניום ולוח פלסטיק – האופציה הכי זולה של התקנת גגון אלומיניום היא לוח פלסטיק. השימוש בלוח פלסטיק מוזיל משמעותית את הגגון, בלי לפגוע בעיצוב שלו. מצד שני, הפלסטיק הוא גם חומר הגלם הכי פחות עמיד למזג האוויר ולכן הוא פחות מומלץ לכניסה לבית.
  2. ממסגרת אלומיניום ולוח סנגגון טף – לוחות סנטף עשויים פלסטיק גלי יכולים להתאים גם כפתרון קירוי לפרגולה מאלומיניום וגם לגגון עם מסגרת אלומיניום. בכל המקרים האלה, הסנטף מצליח לסנן מפני קרינה ועדיין לגלות עמידות גבוהה בפני תנאי האקלים ומזג האוויר. מעבר לכך, הסנטף חסין לגשם ומחזיק מעמד לאורך זמן כי הוא משמש ממילא בסוגים רבים של מבנים ופרגולות.
  3. גגון עשוי כולו אלומיניום – עוד אפשרות טובה היא לתאם מראש התקנת גגון אלומיניום באמצעות חומרי גלם אחידים. זהו גגון שעשוי כולו אלומיניום, כולל הגוף והמסגרת, כדי להבטיח עמידות אפילו מפני השמש הכי חזקה שיש לגיאוגרפיה בישראל להציע. גגון עשוי כולו אלומיניום מתאים לבתים שמעוצבים בסגנון מודרני והוא נראה מעולה.

כך בוחרים את הגגון המתאים להתקנה

 

גורמים המשפיעים על מחיר האלומיניום וההתקנה

בעת תיאום שירותי התקנת גגון אלומיניום, צריך להפריד בין המחיר של חומרי הגלם לבין העלות המשוערת של ההתקנה. רוב קבלני האלומיניום נותנים הצעת מחיר שכבר מגלמת בתוכה את השימוש באלומיניום, אך חשוב למשל לוודא שמדובר בחומר גלם שעומד בתקן. אם האלומיניום עומד בתקן הישראלי, זה אומר שיהיה קל יותר לסמוך עליו גם בעמידות גבוהה לשמש ולפגעי מזג האוויר.

הגגון עצמו מתומחר לפי יחידה והגודל הסטנדרטי שלו הוא 2 מטר על 70-80 ס"מ. לכן כל גודל מיוחד אחר עשוי לייקר את המחיר, אבל קיימים מקרים שבהם זה חובה: כמו למשל כדי לסגור מרפסת שירות או על מנת להתקין את הגגון מעל חלונות של חדרי שינה.

גורמים המשפיעים על מחיר האלומיניום וההתקנה

 

סוג החומר, הצבע וההשפעה שלהם על המחיר של גגון אלומיניום

אחת הסיבות לבחור גגון אלומיניום היא כאמור אפשרויות מגוונות מבחינת הגוון והצבע. מנגד, יש להביא בחשבון שעשויה להיות זה השפעה מסוימת על המחיר המצטבר של התקנת גגון אלומיניום. אם רוצים לבחור גגון בצבע מיוחד, צריך לשלם על זה תוספת מחיר.

גם סוג החומר עצמו משפיע על המחיר של ההתקנה ועל העמידות של גגון אלומיניום. ככל שהחומר איכותי יותר, כך המחיר שלו יעלה. זה רלוונטי כאשר בוחרים בין אלומיניום דק ועבה ואם רוצים לשלב מסגרת אלומיניום עם לוח פלסטיק לעומת לוח סנטף. לוח הסנטף עולה יותר מהפלסטיק והגגון העשוי כולו אלומיניום הוא היקר ביותר ברשימה.

סוג החומר, הצבע וההשפעה שלהם על המחיר של גגון אלומיניום

 

השוואה בין קבלני אלומיניום לפי שיקולים אובייקטיביים

הדבר החשוב ביותר כיום הוא להשוות בין סוגים שונים של גגות אלומיניום לפי הצעת המחיר שאותה נותנים קבלני אלומיניום, אבל גם לפי שיקולים אחרים. הנה למשל חלק מהשיקולים שעשויים להטות את הכף לטובת קבלני אלומיניום מסוימים:

  • ניסיון של שנים רבות בהתקנת סוג הגגון הספציפי שבו אנו מעוניינים
  • המלצות של לקוחות מרוצים שאפשר לסמוך עליהם – חברים, קרובים ומשפחה
  • מחיר הוגן שעולה בקנה אחד עם המחיר המקובל בתחום
  • זמינות גבוהה להתקנה של הגגון באזור הגיאוגרפי הרלוונטי ולכל אורך השנה

השוואה בין קבלני אלומיניום לפי שיקולים אובייקטיביים

 

המחיר של גגון אלומיניום ופנל עומד על 1,500-2,300 ש"ח ליחידה. אם משתמשים במסגרת אלומיניום ולוח סנטף משלמים 800-1,000 ש"ח ואם מתקינים גגון אלומיניום עם פלסטיק משלמים רק 700-900 ש"ח ליחידה.

החוק בישראל מחייב לבצע כל עבודה בגובה של מעל 2 מטר על ידי קבלן בעל רישיון עבודה בגובה בלבד.

מעל כל כניסה לבית, חלון, חדרי שירות, מסתורי כביסה ועוד.

כי הוא עמיד בפני חלודה, משביח את הערך של הנכס ומונע חשיפה לשמש ולגשם.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של