מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת גדר אלומיניום

בין אם אתם רוצים לקשת או לאבטח מבנה התקנת גדר אלומיניום זה הפתרון, ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

התקנה נכונה של גדר מחייבת שימוש באלומיניום בעל תו תקן בלבד, מדידות מדויקות והקפדה על הפרטים הקטנים גם בבחירת מוצרי הפרזול ושאר האביזרים. במאמר הבא נסביר כיצד כל זה בא לידי ביטוי בגדר אלומיניום לבית או לעסק ואיך בוחרים את בעלי המקצוע הנכונים שאפשר להפקיד בידיים שלהם את המשימה

גדר אלומיניום יכולה להיות גם מעוצבת, אסתטית ומשתלמת וגם עמידה בפני קורוזיה ושיתוך. זו סיבה מרכזית לבחירת האפשרות של התקנת גדר אלומיניום על פני התקנת גדר עשויה חומרי גלם אחרים, מה גם שמדובר על דרך מעולה להשביח את הערך של הנכס ולהקפיץ אותו. אם מחפשים את הפתרון האידיאלי עבור גידור הבית הפרטי, החלל המשותף בבנייני מגורים או כמובן מקומות ציבוריים – מגלים שאין תחרות לאלומיניום.

התקנת גדר אלומיניום

 

התקנת גדר אלומיניום – שלב אחרי שלב

יש כמה שלבים שכדאי להקפיד עליהם אם רוצים ליהנות מכל היתרונות של גדר אלומיניום. קודם כל, צריך להבין את החשיבות של בחירת בעלי מקצוע מנוסים ואמינים. את מספר שנות הניסיון של בעלי המקצוע ניתן לברר לפי פרויקטים קודמים שבהם הם היו מעורבים, בעוד הדרך לוודא שמדובר על נותני שירות אמינים היא להסתכל איזה המלצות יש עליהם.

בשלב הבא, צריך לפגוש את בעלי המקצוע על מנת להחליט יחד איתם מה מטרת השימוש והבנייה של הגדר. אפשרות אחת למשל היא לבנות גדר אלומיניום כדי להגדיר איפה מתחיל השטח הפרטי לעומת השטח הציבורי, בעוד אפשרות אחרת היא לעשות את זה משיקולי בטיחות: כמו למשל כדי למנוע נפילות של ילדים מהחומה, בשביל למנוע פריצות וכן הלאה.

התקנת גדר אלומיניום – שלב אחרי שלב

 

כך מנצלים את היתרונות של התקנת גדר אלומיניום

ההתקנה של הגדר משתלמת כי יש לה יתרונות שאי אפשר להשיג עם חומרי גלם אחרים. אלומיניום הוא חומר גלם עם עמידות טבעית בפני קורוזיה ולכן לא צריך לחשוש מסימני חלודה, לשלם בנפרד על תיקון של הגדר אחרי תקופה מסוימת או לפחד שהיציבות שלה תתערער. מעבר לכך, מדובר על חומר שנוח לעבוד איתו ואפשר לעצב אותו בהתאמה אישית לכל גוון או צבע.

גדר אלומיניום מצליחה להיות פתרון אסתטי ודקורטיבי שמשדרג את חלל החוץ. אז אמנם משלמים מעט יותר על גדר כזו לעומת עץ, אבל המחיר ממילא כולל הובלה והרכבה והוא משתלם גם מבחינת תקופת האחריות שמקבלים. חוץ מזה, השימוש באלומיניום עדיין זול יותר לעומת גדר ברזל.

כך מנצלים את היתרונות של התקנת גדר אלומיניום

 

דגשים להתקנה מקצועית ונכונה של גדר אלומיניום איכותית

הגורם העיקרי שמשפיע על שביעות הרצון מהגדר הוא כמובן העמידות שלה. בשביל לוודא שמדובר על אלומיניום איכותי, בודקים האם יש לו תו תקן. קבלן שעובד רק עם אלומיניום בעל תו תקן ישראלי למשל יבטיח עמידות גבוהה בפני שחיקה, חיסכון בהוצאות על שירות תיקונים וגם פתרונות מעולים לפי הדרישות של קהל היעד והלקוחות.

הדבר החשוב הוא לפיכך להשוות בין סוגים שונים של גדרות אלומיניום על פי מידת ההתאמה שלהם לדרישות של הלקוחות מצד אחד, אך גם לפי ההתאמה שלהם לתקציב מצד שני. לכל סוג של גדר יש מאפיינים מעט שונים מבחינת העובי של האלומיניום, הגובה של הגדר והעיצוב המבוקש על ידי הלקוחות. בנוסף, ניתן להשוות בין סוגים שונים של גדרות לפי העיצוב שלהן כפי שרואים אותו בקטלוג של החברות המובילות.

דגשים להתקנה מקצועית ונכונה של גדר אלומיניום איכותית

 

פרמטרים המשפיעים על המחיר של התקנת גדר

כל סוג של גדר מתומחרת לפי התקנה וחומרי גלם בנפרד. העלות של אלומיניום כחומר גלם לבניית גדר למשל מושפעת מאיכות החומר, מהעובי שלו ומהעמידה שלו בתקן. ככל שהאלומיניום איכותי יותר, כך יעלה יותר להשתמש בו כדי לבנות את הגדר לגינה או לבניין.

פרמטרים אחרים משפיעים רק על המחיר של ההתקנה. כאן מתמחרים את הפרויקט לפי הנגישות לאזור שבו בונים את הגדר, לפי אורך הגדר ולפי הגודל של השטח. אם רוצים לחסוך בהוצאות, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע ולקבל כמה הצעות מחיר עוד לפני שמתחייבים להזמנת השירות מגורם ספציפי בלבד.

פרמטרים המשפיעים על המחיר של התקנת גדר

 

אישורים לבניית גדר אלומיניום

ברוב המקרים אין צורך באישור מיוחד כדי להתקין או לבנות גדר אלומיניום. את כל סוגי הגדרות ניתן למשל להקים על השטח הפרטי בלי צורך באישור או היתר מהעירייה, מה גם שניתן לבקש מקבלן אלומיניום לטפל בסוגיה. במידה ורוצים לבנות גדר אלומיניום על שטח משותף לכמה דיירים שונים בבניין מגורים, ניתן לוודא מראש שאין צורך בהיתר או לקבל אותו עוד לפני שהפרויקט מתחיל.

לשם השוואה, התקנת גדר אלומיניום בשטח הציבורי היא ממילא תחת תחום האחריות של העירייה. כאן מתחשבים בנושאים כמו נגישות סביב הגדר, הגובה שלה ביחס למטרות שאותן מנסים להשיג והמראה שלה לעומת שאר האלמנטים והצמחייה. גדר אלומיניום תהיה בכל מקרה עמידה לטווח ארוך מבחינת אקלים וגשמים, אז היא מומלצת גם למקומות שנחשבים חשופים יחסית.

אישורים לבניית גדר אלומיניום

 

המלצות על תחזוקת הגדר לאחר ההתקנה

התקנה מקצועית מתייחסת אל ההיבטים השונים המשפיעים על הגדר ועל התשתית. היא כוללת מדידה מדויקת של האזור שבו רוצים להתקין את הגדר, בחירת מוצרי פרזול על פי מידת ההתאמה שלהם לעיצוב המבוקש על ידי הלקוחות והצעת מחיר מדויקת. אחרי שמבצעים את ההכנה המוקדמת, ניתן להתייעץ עם קבלן אלומיניום לגבי תחזוקה של גדר אלומיניום לעומת גדר רגילה.

היתרון של התקנת גדר אלומיניום בצורה מקצועית הוא שאין צורך לתחזק אותה. התקנה מקצועית מאפשרת ליהנות מהיתרונות של הגדר אחרי ניקיון כללי שלה עם סמרטוט בלבד, או מקסימום חיזוק של הברגים אחת לתקופה מסוימת. במידת הצורך, אפשר גם ליצור קשר עם קבלן אלומיניום ולהתקין תוספות לגדר הקיימת.

המלצות על תחזוקת הגדר לאחר ההתקנה

לפי מספר שנות ניסיון והמלצות שיש עליו. עוד כדאי לקבל הצעת מחיר על התקנת גדר אלומיניום ולהתייחס אליה כדי להשוות בין השירותים השונים.

העלות של התקנת גדר אלומיניום נעה סביב 300-900 ש"ח לכל מ"ר, לפי הנגישות אל המבנה והדרישות של קהל היעד.

גם בגינה פרטית וגם בשטח שמשותף לדיירי בניין. הגדר עמידה בפני חלודה ולא דורשת תחזוקה.

משך ההתקנה תלוי באורך הגדר ובמורכבות של הפרויקט. התקנה של גדר לאורך 12-20 מטר רץ למשל תימשך 2-3 ימי עסקים בבית צמוד קרקע.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של