מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

התקנה מקצועית היא תנאי לניצול היתרונות השונים של דלת אלומיניום. במאמר הבא נסביר למה חשוב להתקין את הדלת באופן מקצועי בלבד, איך בוחרים בעלי מקצוע רלוונטיים וכיצד מונעים מראש את התקלות הנפוצות?

דלת אלומיניום יכולה להיות פתרון מעולה לכניסה, לחצר ואפילו לחדרים הפנימיים. אפשר לתאם התקנת דלת אלומיניום גם בבית וגם במשרד ויש מקומות ומבנים ציבוריים שבהם היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב והאבזור. בכל אחד מהמקרים האלה, המטרה העיקרית של התקנה מקצועית היא להבטיח ניצול של כל היתרונות השונים של האלומיניום בכלל ושל הדלת בפרט. יתרה על כך, התקנה מקצועית היא השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך.

יש כמה סיבות שהופכות את דלת האלומיניום להשקעה משתלמת. אם מתקינים את הדלת בצורה מקצועית, מרוויחים למשל את העיצוב המודרני והמתכתי שלה. במקביל, ניתן לתאם התקנה של דלת ספציפית אחרי שבוחרים את הגוון והצבע. גם בהקשר הזה, הדבר החשוב הוא לתת עדיפות לאלומיניום כחומר גלם ואז לתאם התקנה מקצועית בלבד.

התקנת דלת אלומיניום

 

החשיבות של התקנה מקצועית עבור דלת אלומיניום

רק התקנה מקצועית מאפשרת לנצל את היתרונות השונים של דלת אלומיניום. ראשית, התקנת דלת אלומיניום בצורה מקצועית מונעת תקלות. אם בעלי מקצוע מתקינים את הדלת, אפשר לקבל התחייבות לתוצאות מעולות ומיידיות. כאשר בעלי מקצוע מתקינים דלת אלומיניום אין תקלות בטווח הקצר והארוך ואפשר לישון בשקט בלילה – גם אם היא מיועדת רק לחדר וגם אם מיועדת לכניסה הראשית.

בעלי מקצוע מונעים תקלות עם התקנה של דלת אלומיניום כי היא מכירים את המפרט המלא. בנוסף, יש להם ניסיון עם התקנת דלתות דומות וזה עוזר להם להתאים את השירות לצרכים של קהל היעד והלקוחות. באופן הזה, ניתן לתאם כיום שירותי התקנה שונים ולרכז אותם תחת קורת גג אחת.

החשיבות של התקנה מקצועית עבור דלת אלומיניום

 

התקלות שנמנעות באמצעות התקנה מקצועית – הרשימה המלאה

עוד דרך להבין את החשיבות של התקנת דלת אלומיניום בצורה מקצועית היא להסתכל על התקלות שאותן היה מונעת. הנה למשל כמה תקלות כאלה, שיכולות להימנע בקלות על ידי יצירת קשר עם קבלן אלומיניום מנוסה שגם מכיר את התחום של מנעולנות:

  1. צירים לא מתאימים – היתרון העיקרי של התקנה מקצועית בא לידי ביטוי בהתחייבות לבחירת הצירים המתאימים. אם הצירים לא מתאימים, הדלת תחרוק כאשר היא זזה ובשלב מסוים אף לא ניתן יהיה לפתוח או לסגור אותה. יתרה על כך, צירים לא מתאימים פוגעים ביכולת של הדלת להגן עלינו מפני חדירת גורמים לא מורשים.
  2. חריקות של הדלת – אין סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר כאשר בוחרים דלתות אלומיניום. בהקשר הזה, הטעות הנפוצה היא להתקין את הדלת באופן לא מספיק מקצועי ואז להתחיל להרגיש שהיא חורקת. אם הדלת חורקת ואי אפשר לפתוח או לסגור אותה בצורה חלקה ורצופה, איכות החיים נפגעת בצורה משמעותית.
  3. דלת שזזה ממקומה – קיימים מקרים שבהם התקנה לא מקצועית באה לידי ביטוי בהשפעה על הפרופיל ולא רק על הדלת ועל הצירים. אם לא מתקינים את הדלת באופן מקצועי, הדלת עלולה לזוז ממקומה. זה גורם לעיתים קרובות לנזק מצטבר על הדלת ואף מונע מאיתנו לסגור אותה.
  4. ידיות שלא עובדות – ההתקנה משפיעה גם על מוצרי הפרזול שבהם משתמשים על מנת לפתוח ולסגור את הדלת. כאן הדוגמא הכי טובה היא כמובן ידיות שלא עובדות כמו שצריך ולכן אי אפשר להזיז אותן. אם הידיות יוצאות מהמקום כי ההתקנה לא הייתה מקצועית, לא תהיה אפשרות להשתמש בדלת כמו שצריך.

התקלות שנמנעות באמצעות התקנה מקצועית – הרשימה המלאה

 

מחירים המשפיעים על התקנת דלת אלומיניום

העניין הוא שהמחיר של התקנת דלת אלומיניום אינו קבוע אלא דינאמי. הוא מושפע למשל מהשאלה באיזה סוג של דלת בדיוק מדובר, כי יכולים להיות פערי מחירים של עשרות אחוזים בין הדגמים: כמו למשל מחיר מסוים להתקנה של דלת רגילה ויחסית דקה, לעומת התקנה של דלת עבה ולכן גם כבדה ומאסיבית.

עוד גורם המשפיע על המחיר של ההתקנה הוא המיקום של הדלת. תמיד יהיה זול ומשתלם יותר להתקין את הדלת המיועד עבור החדרים הפנימיים של הבית, בעיקר אם הם נגישים וקל להגיע אליהם. אבל אם רוצים לבצע התקנה של הדלת בגג או במקומות פחות נגישים, זה יבוא לידי ביטוי במחיר ועשוי להקפיץ אותו.

חוץ מזה, המחיר תמיד מושפע מרמת הזמינות של בעלי מקצוע וממספר שנות הניסיון שיש להם. ככל שיש לבעלי מקצוע יותר ניסיון עם התקנות של דלתות אלומיניום מן הסוג הזה, כך המחיר יעלה. מנגד, זו תהיה השקעה משתלמת שתמנע את התקלות הנפוצות.

 

מחירים המשפיעים על התקנת הדלת

 

כל הסיבות לא להתקין לבד את הדלת

רבים טועים לחשוב שבמקרים של החלפת הדלת ואם לא צריך לבנות מחדש את הפרופיל או המפתח, אפשר להתקין לבד דלת אלומיניום. אבל אם נכנסים אל עובי הקורה, מגלים שבמקרים כאלה הניסיון לחסוך בהוצאות עלול לעלות ביוקר.

הסיבה העיקרית שבגללה לא כדאי לנסות להתקין לבד את הדלת היא שבמקרים כאלה עלולים לגרום לה נזק בלתי הפיך. חוץ מזה, יש צורך בניסיון מסוים על מנת לדעת באיזה אופן לחבר את הדלת לצירים וכיצד לבדוק את התקינות של הצילינדר או מנגנון הנעילה. ללא אחת מהבדיקות האלה, לא יהיה אפשר להתקין את הדלת ולסמוך עליה.

כל הסיבות לא להתקין לבד את הדלת

 

תחזוקת דלתות אחרי התקנה מקצועית

בעל מקצוע שלוקח על עצמו את התפקיד החשוב של התקנת דלת אלומיניום יכול לעמוד לרשותנו גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. בטווח הקצר, נרצה לפנות אליו כדי לדעת למשל איך לתחזק נכון את הדלת ומה לעשות כדי למנוע תקלות נפוצות בצירים או במנעול. בטווח הארוך, אותו קבלן אלומיניום או מנעולן מוסמך גם יהיה זמין עבורנו בשביל לממש תקופת אחריות.

בשורה התחתונה, דלת אלומיניום היא פתרון מעולה לכל הצרכים של קהל היעד והלקוחות – אבל רק אם מתקינים אותה בצורה מקצועית. התקנה מקצועית מבטיחה ניצול של היתרונות השונים ובסוף גם חוסכת זמן והוצאות.

לפי ניסיון קודם, המלצות של לקוחות מרוצים ומחיר.

100-500 ש"ח, לפי סוג הדלת והמיקום שלה

לפי המפרט המלא המתואר על ידי היצרן וההתאמה שלו לצרכים ולדרישות.

עמידות בקורוזיה, מחיר משתלם, עיצוב מודרני ומשקל נמוך.

תחזוקת דלתות אחרי התקנה מקצועית

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת שער אלומיניום

רוצים לבצע התקנת שער אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של