מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

המגוון הגדול של דלתות אלומיניום מאפשר בין היתר לבחור את העובי המתאים למנגנון הזזה. במאמר הבא נסביר מה נדרש על מנת להתקין דלת מן הסוג הזה, מה היתרונות של דלת אלומיניום לעומת דלת עץ וכיצד ניתן לשדרג את התוצאה הסופית באמצעות שילוב של זכוכית או פרופיל בלגי

שירות מקצועי של התקנת דלת הזזה אלומיניום מומלץ עבור מגוון רחב של מקומות. הוא מתאים לבתים פרטיים שבהם רוצים להשתמש בדלת אלומיניום כדי להפריד בין חלל הפנים לגינה ולחצר, אבל באותה מידה מסייע גם לבתי עסק, חנויות, מוסדות ציבור ואפילו מפעלים או מקומות עבודה. בכל אחד מהמקומות האלה, רק האמינות הגבוהה של האלומיניום תבטיח ניצול היתרונות השונים של דלת הזזה גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

התקנת דלת הזזה אלומיניום

 

היתרונות של דלת אלומיניום

הביקוש הגבוה לשירותי התקנת דלת הזזה אלומיניום נובע מכמה יתרונות משמעותיים שאותם אי אפשר להשיג באף דרך אחרת. קודם כל, אלומיניום הוא חומר גלם שכיח, מוצלח ופופולארי שמגיע במגוון רחב מאוד של דגמים. בין היתר, ניתן לבחור למשל את העובי של דלת אלומיניום וכמובן את הגוון, הצבע והעיצוב שלה. התאמה אישית מן הסוג הזה מגדילה את הסיכוי לניצול היתרונות של דלת הזזה ולשילוב אלגנטי שלה בחלל הפנים או החוץ.

עוד יתרון משמעותי של התקנת דלת הזזה אלומיניום לעומת התקנת דלת עץ או דלת רגילה אחרת בא לידי ביטוי בעמידות. כאן הדגש הוא על העמידות הטבעית של אלומיניום כחומר גלם, בעיקר בכל מה שנוגע להגנה מפני קורוזיה, שיתוך וחלודה. בגלל שהאלומיניום מכוסה שכבת ברק שגם מגנה עליו מפני נזקי מזג האוויר והנזקים הסביבתיים, העמידות של דלת כזו גבוהה יותר והשקעה בה משתלמת מאוד.

היתרונות של דלת אלומיניום

 

החשיבות של התקנת דלת הזזה אלומיניום בצורה מקצועית

התנאי היחיד לניצול כל היתרונות השונים של דלת אלומיניום הוא להתקין אותה בצורה מקצועית. בשביל ליהנות מהיתרונות של דלתות אלומיניום, צריך לוודא שההתקנה המקצועית כוללת למשל כיוון של הצירים, בחירה מושכלת של מוצרי פרזול ומדידה מדויקת של הפרופיל. ללא כל אחד מהאלמנטים האלה, אי אפשר יהיה להבטיח פתיחה וסגירה של דלתות אלומיניום על גבי המסגרת והציר הייעודי.

החדשות הטובות הן שאותו גורם מקצועי שלוקח על עצמו אחריות מבחינת התקנת דלת הזזה אלומיניום, גם יכול  ללוות אותנו בתהליך קבלת ההחלטות. זה לדוגמא הגורם המקצועי שאליו ניתן לפנות על מנת להשוות בין דגמים שונים של דלתות אלומיניום, כדי להתרשם מקטלוגים של עבודות קודמות שהוא ביצעו ובשביל להשוות מחירים. אם מרכזים את כל הדרישות תחת קורת גג אחת, יהיה קל ופשוט ליהנות מהיתרונות של דלת אלומיניום והמאפיינים שלה.

החשיבות של התקנה מקצועית

 

כך יודעים שזו הדלת המתאימה למסגרת הזזה

המטרה של התקנה מקצועית היא להבטיח לנו בחירה מושכלת ונכונה של הדלת. ראשית, עלינו להשוות בין הדגמים לפי העובי של הפרופיל. המסגרת של האלומיניום משפיעה על סוג הפתיחה, על הפרזול והידיות. בשביל לא להגיע למצב שבו בוחרים דלת אלומיניום מתוך קטלוג גנרי מסוים ואז מגלים שהיא לא מתאימה למפרט הטכני הקיים בבית או בעסק, מתייעצים עם בעלי מקצוע ומסתכלים על העובי של הפרופיל.

חוץ מאשר העובי של הפרופיל, חשוב לערב בעלי מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום של התקנת דלת הזזה אלומיניום על מנת לקבל הצעת מחיר שכוללת בתוכה את הפרופיל הבלגי. הפרופיל הזה הוא אמנם לא חובה מבחינה טכנית, אבל הוא כן מוסיף המון לתוצאה הסופית. באמצעות פרופיל בלגי ניתן ליהנות ממראה מעוצב, מודרני וחדשני ולהרוויח מכל היתרונות של התקנת דלת הזזה אלומיניום בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

כך יודעים שזו הדלת המתאימה למסגרת הזזה

 

שילוב זכוכית בדלת אלומיניום וההשפעה על ההתקנה

הדבר החשוב ביותר הוא לבצע התקנה של כל סוג של דלת אלומיניום לפי הדרישות של הלקוחות. אבל על מנת להבטיח התאמה לדרישות של הלקוחות, מסתכלים מראש על המפרט המלא ועל התכונות הקיימות בדגמים השונים. כך רואים בבירור מה היתרונות של שילוב זכוכית בדלת אלומיניום וכיצד זה משפיע על ההתקנה.

זכוכית משפיעה באופן חיובי על דלת אלומיניום כי היא מאפשרת ליהנות מכל היתרונות שלה גם מבחינה דקורטיבית וגם מבחינת תחזוקה. קל ונוח לעצב את הדלת יחד עם הזכוכית, היא משדרגת את התוצר הסופי בלי לגרור פער משמעותי בהוצאות והיא גם מתאימה לדלתות פנים שונות ברחבי הבית ולא רק לדלתות כניסה שמובילות לחצר או לגינה.

כל דלת אלומיניום עם פרופיל בלגי לדוגמא מאפשרת לבצע חלוקות שונות בחלון. אם לא מעוניינים במראה הקלאסי של החלוקות, אפשר להתייעץ עם קבלני אלומיניום לגבי מראה נקי יותר ולשלב זכוכית שקופה או לבית כדי להלביש אותה על כל הדלת או כחלון קטן בלבד. בכל מקרה, ההחלטה היא של הלקוח ואין לה השפעה על אופן ההתקנה.

שילוב זכוכית בדלת אלומיניום וההשפעה על ההתקנה

 

התאמת דלת הזזה לסוג המפתח

המגוון הגדול של אלומיניום מאפשר להתאים בסבירות גבוהה כל סוג של דלת הזזה לסוג המפתח. כאן ההבדלים הכי גדולים הם למשל בין דלת הזזה כבדה שמתאימה למפתחים גדולים עד גובה של 2.8 מטר, כמו למשל במעבר מפינת האוכל והמטבח אל המרפסת או הגינה. במקרים אחרים, יכול להיות שנרצה דלת הזזה קטנה יותר ועדינה לחדרי מקלחת או לחדרי שינה.

את ההתאמה של דלת אלומיניום לסוג המפתח מבצעים לפי הפרופיל ואחרי התייעצות עם קבלן מנוסה. אם גם בשלב הזה לא ממש מצליחים להגיע להחלטה לגבי סוג הדלת המתאימה, חשוב להסתכל על דוגמאות מקטלוגים ופרויקטים קודמים. באופן הזה אפשר לא רק להגדיל את הסיכוי לבחור את הדלת המושלמת, אלא גם לחסוך בהוצאות ולהיערך בהתאם מבחינת התקציב שאותו מוכנים להשקיע.

תלוי בגודל של המפתח, בדגם של האלומיניום וברצון של הלקוחות לשלב זכוכית, מוצרי פרזול ושדרוגים. ההתקנה עצמה עולה 100-500 ש"ח לפי הנגישות לדלת ולמפתח.

מגוון גדול של אפשרויות עיצוב, עמידות מוכחת בפני קורוזיה ומחיר משתלם בהשוואה לאלטרנטיבות.

למפתחים גדולים שבהם לא ניתן להתקין דלת שנעה על ציר. לחילופין, הן יכולות להתאים גם למפתחים קטנים מתוך שיקולי נוחות.

באמצעות זכוכית, ידיות או פרופיל בלגי. את התקנת הפרופיל ניתן לבצע מול אותו קבלן אלומיניום שאחראי על ההתקנה של הדלת.

התאמת דלת הזזה לסוג המפתח

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת שער אלומיניום

רוצים לבצע התקנת שער אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של