מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת ויטרינה מאלומיניום

רוצים לבצע התקנת ויטרינה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות והנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

פרופיל אלומיניום משדרג כל סוג של ויטרינה ואפשר להתקין אותו כדי לעצב מחדש את החדר, להכניס תאורה טבעית ולראות בקלות את הנוף. עם זאת, חשוב לדעת מה משפיע על המחיר של התקנה מן הסוג הזה ובעיקר לבחור היטב את קבלן האלומיניום שיכול לקחת על עצמו את המשימה

ויטרינה היא חלון זכוכית גדול שאותו אפשר להתקין בחדרים שונים בבית כדי להשיג יתרונות רבים. לרוב בוחרים לבצע התקנת ויטרינה מאלומיניום בסלון, אבל באותה מידה ניתן גם לעשות את זה בגג. בכל מקרה, המטרה היא להשתמש ביתרונות של ויטרינה על מנת לאפשר יציאה נוחה למרפסת וכדי להרוויח עוד כמה יתרונות מאוד משמעותיים.

התקנת ויטרינה מאלומיניום

 

היתרונות של התקנת ויטרינה מאלומיניום

ראשית, היתרון של התקנת ויטרינה מאלומיניום בא לידי ביטוי בכך שמייצרים זווית ברורה וישירה לנוף פתוח ומרשים. באמצעות ויטרינה אפשר לראות בקלות את כל מה שקורה בגינה, מחוץ לבית או הרחק באופק. הנוף מהמרפסת נשאר זמין תוך כדי שיושבים גם בסלון של דירות מגורים בבניינים גבוהים והוא רלוונטי באותה מידה בסלון של בית פרטי וצמוד קרקע.

שנית, התקנת ויטרינה מאלומיניום מבטיחה שימוש בחומר גלם אמין שמצליח גם להיות משתלם וזול. אלומיניום עמיד בפני קורוזיה, הוא לא סובל מחלודה ולא צריך לתחזק אותו. בניגוד לסוגים אחרים של פרופילים שבהם משתמשים כדי לבנות ולהתקין ויטרינה, את האלומיניום לא צריך להחליף והוא אידיאלי לשילוב בעיצוב בסגנון מודרני.

היתרונות של התקנת ויטרינה מאלומיניום

 

כל הסיבות להשתמש במסגרת אלומיניום

חשוב להיכנס אל עובי הקורה על מנת להבין למה בעצם להשתמש במסגרת אלומיניום סביב הזכוכית. כמו בחלונות אלומיניום קטנים יותר, גם כאן המטרה היא לבחור פרופילי אלומיניום גמישים שאותם אפשר לעצב בהתאמה אישית לטעם של כל אחד ואחת מאיתנו. יתרה על כך, התקנת ויטרינה באופן הזה משביחה את ערך הנכס ולכן בכלל לא מדובר על הוצאה רגילה אלא בהשקעה משתלמת.

השאלה המתבקשת היא מה משפיע על המחיר של התקנת ויטרינה מאלומיניום. בשביל לקבל הצעת מחיר מפורטת, אי אפשר להסתפק במחיר כללי של קבלן אלומיניום. במקום זה, רצוי להיכנס אל עובי הקורה ולשאול אותו מה הגורמים השונים שאליהם הוא התייחס במהלך הרכבת הצעת המחיר וקביעה של העלות הסופית.

כל הסיבות להשתמש במסגרת אלומיניום

 

גורמים המשפיעים על המחיר של ויטרינה מאלומיניום

היכרות עם הגורמים השונים המשפיעים על העלות של התקנת ויטרינה מאלומיניום יכולה לסייע למי שרוצים לחסוך בהוצאות, בלי להתפשר על האיכות של התוצר הסופי. כאן צריך להצביע על כמה גורמים מרכזיים:

  1. גודל הפתח המבוקש – גודל הפתח של הוויטרינה משפיע על משך הפרויקט ועל כמות חומרי הגלם שבהם משתמשים כדי לבנות את הפרופיל. ככל שהפתח המבוקש גדול יותר, כך יהיה צורך ביותר אלומיניום ולכן גם המחיר יהיה בהתאם. גודל הפתח של הוויטרינה משפיע אם כן גם על התוצאה הסופית מבחינת עיצוב ונראות וגם על המחיר של הפרויקט.
  2. סוג הפרופיל – בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל קבלן משתמש באותם חומרי גלם בשביל לבצע התקנת ויטרינה מאלומיניום. למרות שמדובר על פרופיל אלומיניום ולא על פרופיל עץ או מתכת, יש סוגים שונים של אלומיניום. את ההבדל העיקרי ניתן לראות למשל בין אלומיניום שעומד בתקן לבין אלומיניום פחות איכותי וגם זול יותר.
  3. סוג הזכוכית שאותה מתקינים כמשטח המרכזי – הפרופיל שבו משתמשים כדי לבנות את הוויטרינה נועד על מנת להכיל את הזכוכית. בשביל שהזכוכית תהיה עמידה ואמינה, חשוב לבחור אותה לפי המפרט הטכני המלא המתואר על ידי היצרן. סוג הזכוכית לוויטרינה משפיע על המחיר וקובע את התקציב עבור הפרויקט.
  4. תוספות לפני או אחרית התקנת ויטרינה – אחת הסיבות להתקין ויטרינה מאלומיניום היא כאמור כדי ליהנות מעיצוב התאמה אישית. בפועל, עיצוב בהתאמה אישית בא לידי ביטוי בשילוב של תוספות שונות. את התוספות ניתן לבחור עוד לפני שמתחילים את הפרויקט ובהתייעצות עם קבלן אלומיניום. מנגד, יש לקחת בחשבון את התוספת של המחיר בגין עיצובים מיוחדים של ויטרינה כזאת.

גורמים המשפיעים על המחיר של ויטרינה מאלומיניום

 

חישוב מחיר הוויטרינה לפי גודל המ"ר

החדשות הטובות הן שניתן לדעת מראש איך מתבצע החישוב של המחיר עבור התקנת ויטרינה מאלומיניום. כל קבלני האלומיניום מבצעים את החישוב לפי גודל הפתח והמחיר עצמו נקבע לפי מ"ר. מבחינת לקוחות הקצה, המשמעות היא שככל שהפתח גדול יותר – כך המחיר למ"ר עשוי לרדת ויש יותר מקום למשא ומתן מול קבלני אלומיניום מנוסים.

עוד טיפ שיכול לסייע לחיסכון בהוצאות בלי להתפשר על רמת הביצוע של התקנת ויטרינה מאלומיניום הוא לשלב עוד עבודות. אפשר לרכז את כל עבודות האלומיניום מול אותו קבלן, כדי לשלם פחות על כל מ"ר של פרופיל. בהקשר הזה, מומלץ לחשוב למשל על היתרונות של פרופיל אלומיניום עבור ויטרינה אבל גם על פרופיל שיכול להתאים לחלונות אלומיניום או לדלתות הזזה.

חישוב מחיר הוויטרינה לפי גודל המ"ר

 

כך בוחרים את הפרופיל המתאים להתקנה של ויטרינה

האמת היא שלא צריכים להגיע עד לרגע האחרון ולמפגש עם קבלן אלומיניום בשביל לגלות שהפרופיל שבו הוא משתמש לא מספיק איכותי. במקום זה, כדאי להכין את שיעורי הבית מראש ולהשוות בין הפרופילים לפי עובי ומשקל. כך ניתן לדעת איזה סוג של ויטרינה אפשר לבנות עם כל סוג של פרופיל אלומיניום, עד כמה פרופיל מסוים יהיה עמיד והאם אפשר יהיה לסמוך עליו גם בבתים של משפחות עם ילדים.

כך לדוגמא רואים שלא כל פרופיל אלומיניום בכלל מסוגל לשאת את המשקל של זכוכית מחוסמת. חוץ מזה, יש להתאים את הסוג של פרופיל אלומיניום להתקנה של ויטרינה מבחינת גודל הפתח. אם הפתח גדול במיוחד, צריך לבחור פרופיל אלומיניום עבה וגם יקר יותר.

כך בוחרים את הפרופיל המתאים להתקנה של ויטרינה

 

פרופיל נפוץ שבו משתמשים כדי לבנות ויטרינה יכול לעלות 650-800 ש"ח למ"ר. במידה ומעוניינים בפרופיל עבה ואיכותי יותר, המחיר יכול להגיע ל-900 ש"ח למ"ר.

לפי ניסיון ספציפי שיש לו עם פרויקטים קודמים והמלצות של לקוחות מרוצים.

לרוב ניתן לסיים את הפרויקט תוך 2-3 ימי עסקים בלבד. עם זאת, כדאי לתכנן מראש את היקף הפרויקט מול קבלן אלומיניום ולהיערך עם המשפחה.

ויטרינה מאלומיניום משפרת את איכות החיים ומשביחה את ערך הנכס והבית בעשרות אחוזים.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של