מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת חיפוי אלומיניום

רוצים לבצע התקנת חיפוי אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות והנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

חיפוי אלומיניום יכול להתאים לקירות הפנים והחוץ כי הוא אינו מתקלף, לא סובל מחלודה, לא דורש תחזוקה, מעוצב ברמה גבוהה ובסגנון מודרני והמחיר שלו משתלם. עם זאת, חשוב מאוד לבצע את החיפוי בצורה נכונה ואף להתייעץ עם קבלן אלומיניום לגבי סוג חומרי הגלם שבהם הוא משתמש מבחינת עמידה בתקן הישראלי

התקנת חיפוי אלומיניום היא שירות מעולה שמאפשר ליהנות משורה ארוכה של יתרונות מיוחדים. קודם כל, אלומיניום הוא חומר גלם פופולארי בגלל תכונות אובייקטיביות שמוכיחות את עצמן בעיקר אם מיישמים אותו על גבי חיפוי ייעודי. בזכות האלומיניום אפשר להרוויח עמידות גבוהה בפני קורוזיה ושחיקה ולא צריך לחשוש מפני תחזוקה. האלומיניום לא מתקלף, קל לנקות אותו והוא אידיאלי גם לחיפוי של קירות חוץ וגם לחיפוי של קירות פנים.

ההבדל בין קירות חוץ ופנים הוא מידת החשיפה שלהם אל פגעי מזג האוויר, הגשם והשמש. העניין עם התקנת חיפוי אלומיניום הוא יתרון של עמידות גבוהה, כי הוא לא סובל מקורוזיה ושיתוך. בזכות שכבת האלומינה שיש על המתכת, היא מצליחה להיות גם אמינה ונוחה לעבודה וגם מאוד עמידה ומשתלמת כלכלית. זה יתרון מהותי של החיפוי הזה ולכן רבים בוחרים בו.

התקנת חיפוי אלומיניום

 

כל הסיבות לבחור חיפוי אלומיניום

אפשר להסתכל על היתרונות השונים של חיפוי אלומיניום גם מבחינה פונקציונאלית. הנה למשל מספר יתרונות כאלה והאופן שבו הם באים לידי ביטוי בקירות פנים ובקירות חוץ:

  1. אלומיניום ששורד תנאי מזג אוויר קשים – אם בוחרים נכון את האלומיניום, לא צריך לדאוג מפני חשיפה ש לו לפגעי מזג האוויר. זה קריטי בכל סוגי קירות החוץ וחשוב אם מדובר על בתים פרטיים וצמודי קרקע, על חיפוי בבנייני מגורים משותפים, בבנייני משרדים ועוד. בכל אחד מהמקומות האלה, משתמשים בחיפוי אלומיניום אמין ועמיד שיש לו יכולת לספוג את פגעי מזג האוויר ולא להיות מושפע מהם.
  2. מחיר משתלם – הוצאה חד פעמית על התקנת חיפוי אלומיניום היא למעשה השקעה משתלמת לכל דבר ועניין. מדובר בהשקעה משתלמת כי החיפוי משביח את הערך של הנכס, מעלה אותו בעשרות אחוזים והופך אותו אטרקטיבי גם בהשוואה לאותו בית בדיוק שנמצא באותו רחוב או באותה שכונה. עם חיפוי כזה לקירות הפנים והחוץ, מחזירים מהר מאוד את ההשקעה ואף מרוויחים ממנה.
  3. אין צורך בתחזוקה וניקיון – הדרך הכי טובה להבין מה היתרונות של התקנת חיפוי אלומיניום היא להשוות אותו לפתרונות אחרים. כך רואים לדוגמא שהטיח מתקלף והעץ סובל מריקבון, בעוד עם אלומיניום אין בעיות כאלה: הוא לא דורש שום סוג של תחזוקה וניקיון, מתאים לשימוש ממושך בכל סוג הבתים הפרטיים, מוכיח את עצמו גם במקומות ממוזגים וגם באזורים יבשים ובעיקר נראה מעולה.

כל הסיבות לבחור חיפוי אלומיניום

 

עיצוב אחרי חיפוי אלומיניום

אי אפשר לדבר על חיפוי אלומיניום בלי להזכיר את היתרון הדקורטיבי. זה יתרון שדורש להקצות עבורו פסקה שלמה, כי הוא מתכתב עם כל המאפיינים של סגנון עיצוב מודרני ועוד מוסיף עליהם. בזכות המראה המתכתי והנקי של חיפוי אלומיניום, יותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים ממליצים עליו.

העיצוב מתבצע תוך כדי ההתקנה או לפני שמזמינים קבלן אלומיניום שייתן הצעת מחיר. אם רוצים לשפץ רק את החלק החיצוני של הבית, אפשר לעשות את זה מהר וביעילות עם חיפוי אמין ועמיד שמוכיח את עצמו באופן מיידי. בכל אחד מהמקרים האלה, פעולת החיפוי מתבצעת באופן בטיחותי ועם קבלן אלומיניום מנוסה.

עיצוב אחרי חיפוי אלומיניום

 

טיפים לבחירת קבלן שיודע לבצע עבודות אלומיניום

התנאי היחיד לניצול היתרונות השונים של התקנת חיפוי אלומיניום הוא בחירת קבלן מתאים. אם רוצים להבטיח אלומיניום איכותי, צריך למשל לבחור קבלן שעובד רק עם חומרי גלם שעומדים בתקן הישראלי המקובל. את האישור על עמידה בתקן צריך לדרוש עוד לפני שהקבלן מתחיל לבצע את העבודה שלו וכדאי גם לגבות את זה בהסכם כתוב ולא רק בהסכמה בעל פה.

עוד טיפ שיכול לסייע לבחור קבלן שלוקח על עצמו את העבודה החשובה של התקנת חיפוי אלומיניום היא להסתכל על מספר שנות הניסיון שיש לו. ככל שהקבלן מנוסה יותר עם עבודות אלומיניום, כך זה אומר שהוא פגש דרישות של לקוחות אחרים ואף יודע מה לעשות כדי לעמוד בהן. זה חשוב עם כל עבודות האלומיניום, אבל קריטי עוד יותר עם חיפוי אלומיניום שיש לו השפעה גם על העיצוב של הבית וגם על התפקיד שלו.

טיפים לבחירת קבלן שיודע לבצע עבודות אלומיניום

 

הקשר בין אלומיניום לבין חיפוי ובידוד

התקנת חיפוי אלומיניום מתאימה לבתים פרטיים ובנייני מגורים משותפים כי היא משפרת את יכולת הבידוד. אפשר ליישם חומרי איטום לצד האלומיניום וניתן גם לעשות את זה עם יריעות ביטומניות, חומרים פלסטיים, יריעות PVC  ועוד. אם בוחרים נכון את הקבלן שמבצע את עבודות החיפוי ובוחר היטב את האלומיניום, אין בעיה לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת.

מה שכן חשוב לשים אליו זה הצורך בקבלן אלומיניום שיש לו רישיון לעבודות בגובה. זה אמנם לא רלוונטי אם מבצעים את החיפוי בקומות נמוכות או על קירות פנימיים של בית פרטי, אבל קריטי בכל עבודה שמבוצעת מעל גובה של 2 מטרים. לפי החוק בישראל, אסור לבצע עבודות בגובה בלי רישיון ולכן הקבלן חייב להיות בעל ניסיון בפרויקטים כאלה.

הקשר בין אלומיניום לבין חיפוי ובידוד

 

העלות של התקנת חיפוי אלומיניום

חיפוי אלומיניום מתומחר לפי פרמטרים שונים ובהם רמת הגימור, אביזרים נלווים וגודל השטח שעליו מבצעים את העבודה. באופן כללי, המחיר הוא 400-600 ש"ח למטר רבוע ואפשר לצמצם אותו אם מבצעים את הפרויקט על שטח גדול.

כדאי לבחור קבלן אלומיניום אמין שמציע תקופת אחריות כמה שיותר ארוכה על שירותי התקנה מן הסוג הזה. אם לא בטוחים איזה קבלן לבחור, מומלץ להסתכל על פרויקטים קודמים שהוא ביצע ולבקש עליו חוות דעת אובייקטיביות.

העלות של התקנת חיפוי אלומיניום

מאלומיניום איכותי שעומד בתקן הישראלי ויכול להיות עמיד בפני חלודה.

על כל סוגי הקירות – גם קירות חיצוניים וגם קירות פנימיים בחדרי אמבטיה, שירותים, מקלחות ועוד.

סגנון עיצוב מודרני במראה מתכתי, קר ונקי.

אפשר לנקות את הקירות החיצוניים באמצעות סמרטוט לח ומים בלבד. בקירות פנימיים ניתן להשתמש בחומרי ניקוי והברקה שמתאימים לאלומיניום לפי מפרט היצרן.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של