מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת חלונות אלומיניום מכל הסוגים

בין אם מדובר על שיפוץ הבית או המשרד ובין אם על דירה חדשה, לחלונות אלומיניום יש יתרונות רבים ומגוון נרחב של עיצובים. המאמר יעסוק בהתקנת חלונות אלומיניום מכל הסוגים.

 

מה היתרונות של חלונות אלומיניום?

לחלונות אלומיניום ישנם יתרונות רבים. ראשית, הם בעלי בידוד ואטימות המגנים מפני מזג אוויר סוער ומרעשים. שנית, הם קלי משקל ולכן ניתן לעצב אותם בקלות. שלישית, הם זולים יותר מסוגי חלונות אחרים. לבסוף מדובר על מוצר איכותי ובטיחותי שניתן לנקות בקלות ולכן הם מאוד מבוקשים. לפיכך, מצאו שירות התקנת חלונות אלומיניום כאשר אתם מתכננים לשפץ את הבית.

חלונות אלומיניום

סוגי חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום נבדלים אחד מהשני בהתאם לסוג הזכוכית, הפתיחה, גודל החלון והעיצוב שלו. למשל, בחדר השינה של הילדים מומלץ להתקין חלון הזזה מאלומיניום הנע על מסילה. סוג אחר המאפשר פתיחה מלאה הוא חלון הזזה שמותקן בתוך הקיר באופן מובנה. עוד סוג שמתאים לפתחים קטנים הוא חלון עם ציר שנפתח לתוך המבנה. סוגים אחרים המתאימים לחדרי אמבטיה ולשירותים הם חלונות קיפ עליון או תחתון. למידע נוסף הקליקו על הקישור אתר חלונות פלוס.

 

האם מחיר ההתקנה משתנה בין סוגי חלונות האלומיניום השונים?

ראשית בין המתקינים השונים ישנה תחרות ולכן המחירים שונים מאחד למשנהו. לאור זאת, חשוב לקבל המלצות על בעל מקצוע אמין שעובד בצורה יסודית, מעניק אחריות ומציע מחירים סבירים. השוואה בין מספר בעלי מקצוע תעניק לכם אינדיקציה על המחירים. בנוסף, ההתקנה מתומחרת לפי הסוגים השונים של חלונות אלומיניום.

המחיר של התקנת החלון נקבע בהתאם לסוג שלו, סוג הזכוכית, העיצוב שלו, הפתיחה והגודל. למשל התקנת חלונות בלגיים תהיה יקרה יותר מהתקנה של חלונות אחרים. כמובן שאם תזדקקו להתקנת מסילה עבור החלון, מחיר ההתקנה יעלה. המחיר של התקנת חלונות אלומיניום יכול לעלות בין 600-800 ₪ עבור כל מטר רבוע בממוצע ולהתייקר כשמדובר במפרט מורכב יותר.

חלונות אלומיניום

האם ניתנת אחריות על התקנת חלונות אלומיניום?

חברת התקנה לחלונות אלומיניום בעלת מוניטין תעניק אחריות במשך 12 חודשים ולעיתים אף ל-24 חודשים. למרות זאת, רוב החברות לא נותנות אחריות על זכוכית החלונות. ניתן אף לקבל אחריות מורחבת ליותר מ-5 שנים כאשר מתקין מורשה מחברת התקנת החלונות מתקין אותם. לפיכך, ישנה חשיבות רבה לבחור בבעל מקצוע המעניק אחריות ליותר שנים.

 

התקנת חלונות אלומיניום בזול

על מנת להוזיל את מחיר התקנת החלונות מומלץ לבחור דגמים שהזכוכית והפרופיל שלהם זולים יותר. ישנם מתקינים המציעים מבצעים שונים על דגמים מסוימים וזוהי הזדמנות טובה לקנייה חסכונית. דרך נוספת היא לרכוש כמה חלונות באותה עסקה שתוריד את המחיר בצורה משמעותית. לסיכום, לא תמיד המחיר הזול מעיד על האיכות ולכן חשוב לקבל המלצות, להשוות מחירים ולבדוק את המבצעים השונים בשוק.

חלונות אלומיניום

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב
הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב

המחשבים כיום מכילים כמעט את כל תחומי חיינו, החל מעבודה ועד תחביבים וסידורים משפחתיים. לא קל לנווט בין כל השימושים הללו, במיוחד כאשר אותו מחשב

שיפוץ בית או דירה
איך לבחור קבלן שיפוצים

שיפוץ בית או דירה הוא תהליך מורכב שיכול להיות יקר מאוד ולהימשך לאורך זמן. לכן, חשוב לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין שיוכל לספק לכם את השירות

עובדי אלומיניום
על מה חשוב להקפיד כשעושים עבודות אלומיניום?

אלומיניום, הוא אחד החומרים הנוחים ביותר לשימוש ויצירה בעולם הבנייה והייצור. ישנם מוצרים רבים הנעשים מאלומיניום, כמו חלונות ודלתות אלומיניום, קירוי ותקרות אלומיניום, מרזבי אלומיניום