מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מסתור כביסה יכול לשמש לעיצוב החזית של הבניין או הבית, הוא מגן על הבגדים וניתן לנצל אותו כמקום אחסון. במאמר הבא נסביר למה כדאי להתקין אותו מאלומיניום ואיך בוחרים קבלן אמין שמציב את המקצועיות בראש סדר העדיפויות הייעוד של מסתור כביסה ברור: הוא אמור להסתיר את הכביסה ובאותה הזדמנות לשמש בתור תוספת דקורטיבית לחזית של הבניין.

באמצעות התקנת מסתור כביסה מאלומיניום ניתן לשדרג את המראה של המבנה או הבית, לתת מענה על צרכים שונות ולרכז את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. כמו כן, בבניינים חדשים כבר מותקנים מסתורי כביסה אחידים שעשויים אלומיניום לכל אורך המבנה ולכן התוצאה הסופית היא עיצוב מרשים ומראה מודרני.

עוד יתרון של התקנת מסתור כביסה מאלומיניום הוא שניתן לשדרג את המסתור הקיים בלי צורך בהיתר בנייה. אמנם בשביל לבנות מסתור בנייה חדש כן צריך היתר מהעירייה, אבל במקרים של שיפוץ אפשר לבצע את המעבר מעץ או פלסטיק לאלומיניום גם בלי לערב גורמים חיצוניים ותוך חיסכון בזמן ובהוצאות. מכאן והלאה, השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא כיצד מנצלים עוד יתרונות של מסתור כביסה כזה.

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

 

היתרונות של התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

אלומיניום הוא חומר גלם בעל שכבה שמגנה עליו מפני חלודה, קורוזיה ושיתוך. זה אומר שמסתור כביסה עשוי אלומיניום לא מחליד ושהוא לא דורש שיפוצים ותחזוקה. אין צורך לצבוע מחדש את המסתור לאחר תקופה מסוימת, אפשר לחסוך בהוצאות באמצעות ויתור על פתרונות קירוי נוספים והוא מוכיח את עצמו גם מבחינת המראה המודרני והמתכתי.

עוד יתרון של התקנת מסתור כביסה מאלומיניום הופך להיות בולט כאשר בוחרים להשתמש בו כמיקום למנוע ולמדחס של המזגן. במקרים כאלה גם מרוויחים את ההסתרה של מנוע המזגן, גם מוצאים מקום שיגן על המדחס מפני בלאי ותקלות וגם תורמים לחזית של כל המבנה.

היתרונות של התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

 

הבדלים בין התקנת מסתור כביסה מאלומיניום לבין חומרי גלם אחרים

למרות המטרות השונות של התקנת מסתור כביסה, אין ספק שהייעוד העיקרי היה ונותר הגנה על הבגדים. אפשר להתקין אותו כך שהבגדים לא יירטבו אפילו אם יורד גשם ובזכות השימוש באלומיניום משיגים הגנה אופטימאלית לכל אורך השנה. אם מבצעים התקנה מקצועית שלוקחת בחשבון את כיוון השמש והצל, אפשר לבנות מסתור שיוצר צל ומונע מהצבע של הבגדים לדהות.

השימוש באלומיניום פופולארי כי הוא לא מחליד, קל לעבוד איתו ומשום שניתן לעצב אותו בהתאמה אישית. בשביל לעצב נכון את הפרופיל, מתייעצים עם קבלן אלומיניום לגבי הצבע, הגודל והצורה ובוחרים בין מגוון רחב מאוד של דגמים פופולאריים. לשם השוואה, התאמה אישית כזו לא אפשרית במסתור כביסה מברזל.

הבדלים בין התקנת מסתור כביסה מאלומיניום לבין חומרי גלם אחרים

 

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום בשילוב פלסטיק

אחת האפשרויות לחסוך בהוצאות תוך כדי ניצול היתרונות השונים של שימוש באלומיניום לבניית מסתור כביסה היא לשלב אותו עם פלסטיק. כאן למעשה בונים רק את המסגרת מאלומיניום כדי להשיג עמידות גבוהה בפני חלודה, אבל משתמשים במוטות פלסטיק בשביל ההגנה על הבגדים. כמובן שמוטות הפלסטיק פחות עמידים מהאלומיניום, אך ניתן להחליף אותם אחת לתקופה מסוימת.

מבחינת העיצוב עצמו, כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי האפשרויות הקיימות עם או בלי שילוב של מסגרת אלומיניום עם מוטות פלסטיק. לאחר ששומעים כמה הצעות שונות, רצוי גם לערב את השכנים ולהגיע למצב של חזית אחידה בכל הקומות של הבניין.

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום בשילוב פלסטיק

 

שלבים מומלצים של התקנת מסתור כביסה

קיימים כמה שלבים שצריך להקפיד עליהם על מנת להתקין מסתור כביסה. בשלב הראשון יוצרים קשר עם קבלן אלומיניום כדי לבחור את סוג האלומיניום ולקבל הצעת מחיר. האלומיניום שבו משתמשים צריך לעמוד בתקן הישראלי וחשוב שהוא יהיה איכותי ועבה. מנגד, לא כדאי שהוא יהיה עבה או כבד מדי כי זה ישפיע על העלות של הפרויקט ועל הבטיחות של המסתור.

לאחר שבוחרים קבלן אלומיניום ומאפיינים את הפרויקט, מתאמים ביקור ללקיחת מידות וממשיכים לשלב הייצור במפעל. אחרי שמסתור הכביסה מוכן, הקבלן מגיע כדי לבצע את ההתקנה שלו בבית הלקוח ובאתר. אם מסתור הכביסה הוא בגוון רגיל שבדרך כלל גם קיים במלאי, כמו למשל לבן, חום או ברונזה, הפרויקט כולו לא אמור להימשך יותר מ-2-4 ימי עסקים. אבל אם מדובר בצבע אחר שצריך לצבוע אותו בתנור, יכול להיות שיהיה צורך להמתין כמה שבועות.

שלבים מומלצים של התקנת מסתור כביסה

 

תוספת סיכון עבור התקנת מסתור כביסה

התקנת המסתור דורשת עבודה של צוות יחסית גדול. בשביל להתקין את המסתור חייבים לשתף פעולה, לשמור על כללי הבטיחות ובחלק מהמקרים גם לעבוד תחת רישיון לעבודה בגובה. החוק בישראל לדוגמא אוסר על ביצוע עבודות בגובה של מעל 2 מטר ללא רישיון, לכן חשוב לברר את זה מראש ועוד לפני שמתחייבים להזמנת השירות מקבלן אלומיניום מסוים.

קושי נוסף שעלול לבוא לידי ביטוי בעת ההתקנה קשור למיקום של מסתור כביסה בין שני קירות מחוץ לבניין. מבחינה בטיחותית, זה אומר לדוגמא שקבלן אלומיניום צריך לצאת מחוץ לחלון ולהיעזר בציוד מיוחד. מעבר לכך, פשוט יחסית להתקין מסגרת עשויה קווים ישרים – אבל זה הרבה יותר מסובך אם המסתור הוא בצורות שונות. מבחינת קבלני אלומיניום, המשמעות היא שיש לגבות בגין פרויקטים כאלה תוספת סיכון מסוימת.

תוספת סיכון עבור התקנת מסתור כביסה

 

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנת מסתור כביסה

העלות של התקנת מסתור כביסה מאלומיניום מושפעת מהדגם הנבחר על ידי הלקוח, מהנגישות אל המבנה ומהעיצוב של המסתור עצמו. חוץ מזה, כל קבלן אלומיניום יכול לתמחר מעט אחרת את תוספת הסיכון. פערים של עשרות אחוזים יכולים להשפיע על האטרקטיביות של הפרויקט עבור קהל היעד והלקוחות. כדי למנוע הפתעות או חריגה מהתקציב, מה שצריך לעשות הוא לבחור קבלן אלומיניום אמין שיש עליו המלצות.

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנת מסתור כביסה

 

העלות נעה סביב 500-2,000 ש"ח למ"ר. כמו כן, יש להפריד בין מחירים להתקנה סטנדרטית לבין מחירים גבוהים יותר להתקנה במקומות לא נגישים.

כי הוא עמיד בחלודה, אמין לשנים רבות, נראה מעולה וזול ביחס לברזל.

ניתן לשפץ מסתור קיים בלי היתר בנייה או להתקין מסתור חדש באישור העירייה.

לפי התקן שבו הוא עומד ולפי העובי. בנוסף, כדאי לעצב את המסתור למראה שמתאים לבניין.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת שער אלומיניום

רוצים לבצע התקנת שער אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של