מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מרזב אלומיניום מחובר לגג בברגים אופקיים ומחייב התקנה מקצועית שכוללת רישיון לעבודה בגובה. בגלל המאפיינים המיוחדים של המרזב מצד אחד והיתרונות של האלומיניום מצד שני, חשוב מאוד לתאם התקנה שמתבצעת על ידי בעלי מקצוע מנוסים שמגיעים מהתחום ומכירים אותו היטב

שירות מקצועי של התקנת מרזב אלומיניום יכול להיות פתרון מעולה לניקוז של מי גשמים וסוגים אחרים של נוזלים מהגג. באמצעות המרזב אפשר לנקז את המים ישירות מהגג אל אתרי הטמנה, הצנרת המרכזית של הבית או כל מקום אחר. יתרה על כך, התקנה של המרזב מתאימה גם לבתים פרטיים וגם לבנייני מגורים משותפים. חוץ מזה, יכול להיות שיהיה צורך להתקין אפילו יותר מאשר מרזב אלומיניום אחד במבנים ציבוריים ובתי עסק.

הדבר החשוב ביותר הוא לתאם שירות אמין של התקנת מרזב אלומיניום מול בעלי מקצוע מנוסים. את מספר שנות הניסיון של בעלי מקצוע אפשר לבדוק מראש ועל ידי יצירת קשר איתם בצורה לא מחייבת, בעוד את האמינות מבררים על בסיס המלצות מלקוחות קודמים. בהקשר הזה, צריך גם להבהיר מה ההבדל היסודי בין התקנת מרזב אלומיניום לבין התקנת סוגים אחרים של מרזבים רגילים.

התקנת מרזב אלומיניום

 

המאפיינים של התקנת מרזב אלומיניום

מרזב אלומיניום אמור להיות מחובר אל הגג בברגים אופקיים. החיבור של המרזב אל הגג באמצעות ברגים אופקיים מייחד את ההתקנה, דורש ניסיון קודם בהתמודדות עם תקלות נפוצות וגם מחייב התייחסות אל המאפיינים של התשתית ומה שמיוחד בה. כל זה מחייב מקצועיות והקפדה על הפרטים הקטנים, מה שגם בא לידי ביטוי באופן שבו בוחרים קבלן אלומיניום מנוסה.

היבט אחר שצריך להתייחס אליו הוא כמובן רישיון לעבודה בגובה. ברוב המקרים הנגישות אל המרזב וההתקנה שלו לא מתבצעים מתוך הגג עצמו, אלא מבחוץ. המשמעות היא שצריך להגיע עם מתקני הרמה, מנוף או פתרונות אלטרנטיביים אחרים. מבחינת החוק לעומת זאת, כל סוג של עבודה בגובה של מעל 2 מטרים מחייבת רישיון מתאים שרק לקבלנים מיומנים יש אותו.

המאפיינים של התקנת מרזב אלומיניום

 

היתרונות של התקנת מרזב אלומיניום

התקנה מקצועית הופכת את מרזב האלומיניום לפתרון מעולה ששווה את ההשקעה. עוד לפני שבוחרים קבלן אלומיניום שיכול להתקין את המרזב ולהתחייב לאחריות לתקופה ארוכה, צריך להביא בחשבון את היתרונות של חומר הגלם.

היתרון של אלומיניום כחומר גלם שבו משתמשים על מנת לייצר מרזבים הוא בעיקר עמידות גבוהה בפני קורוזיה, שיתוך וחלודה. זה אומר שאלומיניום לא סופג חלודה גם אם משתמשים בו ברצף ובמשך תקופה ארוכה, כדי לפנות את המים מהגג אל הקרקע. במקרים כאלה של התקנת מרזבים מאלומיניום, אפשר ליהנות מכל היתרונות שלהם בלי לשלם בנפרד על תיקוני חלודה ועל נזקים מצטברים.

עוד יתרון של אלומיניום כחומר גלם למרזבים הוא מחיר זול. לעומת מרזב מאבץ למשל, פערי המחירים מול אלומיניום יכולים להגיע לעשרות אחוזים. פערי המחירים הללו משחקים תפקיד משמעותי אם מחפשים את המרזב המתאים ביותר לבית פרטי, דו משפחתי או כל בניין אחר שבו מבינים את החשיבות של פינוי המים מהגג למניעת נזילות ונזקי רטיבות.

היתרונות של התקנת מרזב אלומיניום

 

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנת מרזב אלומיניום

יש מגוון רחב של סוגי אלומיניום שבהם אפשר להשתמש על מנת לייצר מרזבים. בשלב הראשון, כדאי להשוות בין הסוגים על פי המפרט הטכני המלא של כל מרזב ולפי הדרישות של קהל היעד והלקוחות. חוץ מזה, צריך לחשב בנפרד את העלות של המרזב לעומת העלות של ההתקנה. חישוב בנפרד של מחיר המרזב לעומת ההתקנה עוזר לתכנן היטב את התקציב ומונע הפתעות של הרגע האחרון.

ההתקנה עצמה לדוגמא מחושבת לפי אורך המרזב ונוחות הגישה אליו. את התקנת המרזב מתמחרים לפי מטר אורך, אבל ככל שהמרזב ארוך יותר המחיר יהיה גבוה יותר והמחיר למטר דווקא ירד. מבחינת נוחות הגישה, מאוד חשוב לבחור נכון את בעלי המקצוע שעובדים ברישיון ויודעים כיצד להתמודד עם התקנת מרזבים באמצעות מנוף או עזרים אחרים וכמובן לשלם בהתאם.

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנת מרזב אלומיניום

 

הבדלים בין מרזב פנימי וחיצוני – וההשפעה שלהם על ההתקנה

אלומיניום הוא חומר גלם זול ועמיד שבו אפשר להשתמש גם כדי לייצר מרזב פנימי וגם על מנת לייצר מרזב חיצוני. ההבדל הוא שבמרזב פנימי פחות חשובה עמידות בפני פגעי מזג אוויר חיצוני, כי הוא מוגן על ידי התשתית והמבנה. מנגד, יש לקחת בחשבון שגם בתוך מרזבים פנימיים עוברים כמויות גדולות של מים ונוזלים ולכן עמידות כזו בהחלט עוזרת.

עוד הבדל הוא בפופולאריות של מרזבים פנימיים לעומת חיצוניים. מרזב פנימי יתאים לדוגמא לבנייני מגורים משותפים כי מתקינים אותו יחד עם התשתית, בעוד מרזב חיצוני שכיח בבתים פרטיים. חוץ מזה, יש לזכור שמרזב פנימי הרוס או סתום אי אפשר לתקן והאופציה היחידה היא להתקין מרזב אחר.

הבדלים בין מרזב פנימי וחיצוני – וההשפעה שלהם על ההתקנה

 

החשיבות של התקנה מקצועית כהשקעה משתלמת

כדאי לחשוב על התקנה מקצועית של מרזב בתור השקעה משתלמת. אמנם אפשר לנסות לחסוך בהוצאות על ידי התקנה עצמאית, אבל זה עלול לגרום יותר נזק מאשר תועלת ובכל מקרה גם כרוך בסיכון שאסור על פי החוק. במילים אחרות, אסור לבצע עבודה בגובה של מעל 2 מטרים ללא רישיון ולכן אולי גם אין טעם בכלל לנסות.

המרזב הוא השקעה משתלמת בגלל האופן שבו האלומיניום מגלה עמידות בפני חלודה ומצליח לפנות כמויות גדולות של מים מהגג. באמצעות המרזב ניתן כיום ליהנות מכל היתרונות של אלומיניום, להשביח את הערך של הנכס ולמנוע הוצאות מיותרות. חוץ מזה, אפשר בקלות לשלב בין סוגים שונים של שירותי אלומיניום כדי להבטיח שגם המרזב וגם הפרגולה לדוגמא יהיו מיוצרים מאותו חומר גלם פופולארי ומומלץ.

החשיבות של התקנה מקצועית כהשקעה משתלמת

התקנת מרזב אלומיניום תעלה 80-120 ש"ח למטר רץ. פערי המחירים גבוהים כי העלות נקבעת לפי הנגישות למרזב, אבל אפשר להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לחסוך בהוצאות.

עמידות מפני חלודה, מראה מעוצב גם במרזב חיצוני של בית פרטי, מחיר זול ומשקל נמוך.

בכל גג של בית או בניין. בבית פרטי אפשר להתקין מרזב חיצוני, בעוד בבניין מגורים מתקינים מרזב פנימי יחד עם התשתית.

התקנת מרזב, תיקון בחזית הבית ובדיקה כללית של שאר המרזבים בבניין מגורים.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת שער אלומיניום

רוצים לבצע התקנת שער אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של