מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

פרגולה מאלומיניום מתאימה למגוון רחב של מקומות כי היא מבטיחה עמידות מלאה בפני חלודה, לא דורשת תחזוקה, נראית מעולה ואפילו משתלמת כלכלית. במאמר הבא נסביר איך בוחרים שירותי התקנה מן הסוג הזה ומה הם כוללים פרגולה עשויה אלומיניום מייצרת הצללה אפקטיבית ולכן מושלמת למזג האוויר הישראלי.

אבל בניגוד לחומרי גלם אחרים, התקנת פרגולה אלומיניום גם מגלמת בתוכה יתרונות משמעותיים מיוחדים. היכרות עם היתרונות הללו מאפשרת להבין למה לתת לאלומיניום עדיפות על פני חומרי גלם אחרים ועוזרת לנצל את המאפיינים שלה גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

חוץ מזה, מאוד חשוב להביא בחשבון את היתרונות של התקנת פרגולה כזו מבחינת ההתאמה שלה לדרישות של קהל היעד והלקוחות. התאמה כזו באה לידי ביטוי גם במישור הדקורטיבי של כל סוג של פרגולה וגם בעמידות שלה מפני בלאי, שחיקה ונזקים שאינם מחויבי המציאות.

התקנת פרגולה אלומיניום

 

קירוי יחד עם התקנת פרגולה אלומיניום

כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי הבדלים בין סוגים שונים של פרגולות וכך גם לנצל את היתרונות של אלומיניום. בשלב הראשון אפשר להשוות בין אלומיניום ועץ ולשאול מה פערי המחירים בין השימוש בכל אחד מחומרי הגלם הללו. אם בוחרים בפרגולה מאלומיניום, ניתן לקבל הצעת מחיר עם או בלי קירוי מתאים שתפקידו לחסום חדירת גשם.

הקירוי מבוצע על ידי סנטף וניתן לשלב אותו על הגג של כל סוגי הפרגולות. בעזרת הקירוי משדרגים את השימוש הרגיל בפרגולה ומייצרים עוד הצללה אפקטיבית עבור הגינה, המרפסת, החצר, הגג או מקומות נוספים. כמו כן, ניתן לראות סוגים שונים של פרגולות אלומיניום שמשולבות גם במרחב הציבורי – כמו למשל גני שעשועים של העירייה או אזורי משחק בבתי ספר.

קירוי יחד עם התקנת פרגולה אלומיניום

 

כל הסיבות לבחור התקנת פרגולה אלומיניום

פרגולה מאלומיניום עמידה בפני חלודה, לא נסדקת ולא דוהה עם השנים. בגלל התכונות המיוחדות של אלומיניום כחומר גלם שבו אפשר להשתמש כדי לבנות פרגולה, הצבע שלה נאפה בחום גבוה ישירות אל החומר המקורי ובזכותו אין צורך לצבוע אותה מחדש או להוסיף שכבת הגנה. זה חוסך בזמן, כסף ומאמץ ומתאים בעיקר לפרגולות שחשופות באופן ישיר אל פגעי מזג האוויר והאקלים.

עוד סיבה טובה לבחור בבעלי מקצוע שמגיעים מהתחום של אלומיניום ולכן גם יודעים איך לבנות פרגולות כאלה היא המשקל הנמוך. למרות שמדובר במתכת עמידה מאוד, המשקל שלה נמוך. בזכות המשקל הנמוך אפשר לבנות פרגולה תלויה בלי עמודי תמך ולהפוך אותה ליציבה בלי דאגות. כל זה מקל לא רק על האופן שבו מתקינים את הפרגולה בחצר, אלא גם על ההרכבה שלה.

כל הסיבות לבחור התקנת פרגולה אלומיניום

 

התקנה לאחר הרכבה של פרגולה מאלומיניום

ההתקנה עצמה של פרגולה עשויה אלומיניום מתבצעת באופן מהיר, יעיל וזריז כי מרכיבים אותה מראש. הפרגולה מגיעה מוכנה לאחר ההזמנה ואין צורך בהתאמות כדי לשלב אותה בחצר או במרפסת. מעבר לכך, זמן ההתקנה הקצר הופך את הפרגולה שעשויה מאלומיניום לפתרון המועדף על בעלי משפחות והורים לילדים.

זמן הרכבה קצר מאפשר למשל להשביח את הערך של הנכס אם מתכננים למכור אותו. באופן דומה, אפשר ליהנות מזמני הרכבה מהירים וזריזים אם רוצים לשדרג בית קיים ואם מתכננים להשכיר אותו לתקופה מסוימת. בכל אחד מהמקרים האלה, הדבר היחיד שמפריד בין בעלי בתים ודירות עם חלל חוץ, מרפסת וגינה לבין היתרונות של פרגולה מאלומיניום – הם שירותי התקנה מקצועיים.

התקנה לאחר הרכבה של פרגולה מאלומיניום

 

צבע ועיצוב של פרגולה מאלומיניום

האמת היא שהפקטור העיקרי שמשחק תפקיד בבחירת חומרי הגלם המתאימים עבור בנייה של פרגולה לחצר ולבית הוא דווקא הצבע רובנו לוקחים בחשבון את ההשפעה של הפרגולה על הרושם הראשוני שאותו מקבלים האורחים והמבקרים, לכן אנחנו מעדיפים גוון כמה שיותר איכותי ומעוצב. כאן נכנס לתמונה היתרון של הפרגולה מבחינת הזמינות הגבוהה של מגוון צורות ועיצובים.

אלומיניום הוא בין חומרי הגלם היחידים שאותם אפשר לעצב בהתאמה אישית כמעט לכל צורה ולכל צורך, בלי שזה יבוא על חשבון המחיר המשתלם או העמידות הגבוהה. באמצעות האלומיניום ניתן להתאים למשל את הפרגולה לחזון הכללי של חלל החוץ, או להתכתב עם המראה של הגינה. על קצה המזלג, כדאי לדוגמא להזכיר את הגוון הטבעי והמתכתי של הפרגולה או את הגוונים המיוחדים שנצבעים בתנור.

צבע ועיצוב של פרגולה מאלומיניום

 

התקנת פרגולה אלומיניום עם סגירת חורף

קבלן אלומיניום מנוסה יכול לרכז שירותים שונים תחת קורת גג אחת וכך לחסוך לקהל הלקוחות שלו זמן והוצאות. עם התקנת פרגולה אלומיניום למשל, זה כולל סגירות חורף שמבוצעות ברוב המקרים ללקוחות בסקטור העסקי והמסחרי אבל לפעמים גם לאנשים פרטיים.

פרופיל האלומיניום שבו משתמשים כדי לבנות את הפרגולה מקל על סגירות חורף מגוונות לטווח קצר או ארוך. בטווח הקצר ניתן לשלב סגירות חורף כאלה על מנת להתמודד עם העונה הקרה וכדי לשלב בין קירוי לבין הגנה מפני גשמים, בעוד בטווח הארוך זה חוסך בהוצאות על החלפת הפרגולה בפתרונות קירוי אחרים. עם פרגולה מאלומיניום, מבצעים את ההכנה לסגירת חורף מראש ובזמן ההרכבה.

התקנת פרגולה אלומיניום עם סגירת חורף

 

הבדלים בין סוגים שונים של דגמי פרגולות

החיסרון היחיד של פרגולה מאלומיניום לעומת עץ הוא כמובן מחיר מעט גבוה יותר. מצד שני, צריך להסתכל על פרגולה כזו בתור השקעה ולא בתור הוצאה רגילה. אם מבינים שמדובר בהשקעה משתלמת שחוסכת מאמץ ואת הצורך בחידוש תקופתי של הפרגולה, נותנים לזה עדיפות גם לאור מגוון הדגמים שניתן לבחור מתוכם.

כמעט לכל דגם של פרגולה עשויה מאלומיניום יש מאפיינים מעט אחרים. כך רואים את ההבדל בין פרגולה מאלומיניום עומדת על 4 רגליים ומעלה, לבין זו שעומדת על 2 רגליים בלבד ומחוברת לקיר. בנוסף, אפשר להרכיב ולבנות גם פרגולה תלויה וכדאי להכניס בחשבון סגירת חורף כדי לקבל הצעת מחיר מנומקת.

הבדלים בין סוגים שונים של דגמי פרגולות

כן. התקנת פרגולה אלומיניום כוללת אפשרות של תוספת מנוע להפעלה וסגירה מרחוק, בצורה אוטומטית וללא צורך במאמץ פיזי.

ניתן לבצע קירוי מלא נגד גשם או קירוי חלקי נגד שמש. ההבדל הוא שהקירוי נגד גשם מכסה לגמרי את הגג של הפרגולה ולכן מונע חדירת מים, בעוד קירוי חלקי מפחית את כמות השמש ונועד להצללה.

כ-800-1,200 ש"ח למ"ר כולל התקנה.

מוודאים שיש לו תו תקן.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת שער אלומיניום

רוצים לבצע התקנת שער אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של