מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת רשתות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת רשתות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

רשת אלומיניום קלה להתקנה, אפשר לשלוף אותה במהירות לצרכי תיקונים והיא מגיעה בחתיכה אחת עם מחיר משתלם. כל היתרונות הללו הופכים את האפשרות של התקנת רשת אלומיניום לאטרקטיבית ואנחנו כאן על מנת להסביר מה זה אומר וכיצד מבצעים את הפרויקט

רשת אלומיניום נפוצה מאוד בכל סוגי החלונות והיא גם הכי שכיחה בבתי מגורים ודירות. אפשר להשתמש ברשת אלומיניום כדי למנוע חדירת מזיקים ובעלי חיים, על מנת לשפר את תחושת הפרטיות וכך לאוורר את חלל הפנים תוך כדי שמצמצמים את כמות האבק והלכלוך. עם זאת, חשוב גם לדעת כיצד לבצע התקנת רשתות אלומיניום ומה כולל התהליך.

העלות של התקנת רשתות אלומיניום מתומחרת לפי פרמטרים שונים. בין היתר, הרבה תלוי למשל בגודל החלון ובנגישות למפתח. ככל שהפרויקט מורכב יותר והנגישות מוגבלת, כך מחיר ההתקנה יעלה. חוץ מזה, יש להביא בחשבון את כמות הרשתות שרוצים להתקין בבית, את צבע הרשת ואת עבודות ההכנה.

התקנת רשתות אלומיניום

 

היתרונות של התקנת רשתות אלומיניום

יש כמה סיבות טובות לתת עדיפות לאפשרות של התקנת רשתות אלומיניום על פני כל אלטרנטיבה אחרת. קודם כל, רשת מן הסוג הזה מגיעה בחתיכה אחת. זה אומר שמאוד נוח להעביר אותה ממקום למקום ולשנע אותה מהמפעל אל בית הלקוח. זה תורם לתהליך ההתקנה ואף מוזיל את העלויות הסופיות מבחינת הלקוח.

אם כבר מדברים על מחיר, צריך להזכיר שהעלות של אלומיניום בכל מקרה נמוכה משמעותית לעומת האלטרנטיבות. עוד לפני שנכנסים אל עובי הקורה כדי להשוות בין סוגים שונים של רשתות לפי המפרט הטכני שלהן, רואים את המחיר המשתלם של האלומיניום לעומת האלטרנטיבות. בגלל המחיר הזול והמשתלם, אפשר כיום להתקין את כל סוגי רשתות האלומיניום בכל החלונות של הבית או המשרד ובלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

היתרונות של התקנת רשתות אלומיניום

 

אמינות ועמידות – שלא באים על חשבון נוחות

עוד יתרון של התקנת רשתות אלומיניום כולל את האמינות הגבוהה. זו רשת שבה אפשר להשתמש בראש שקט על מנת לחסום את הכניסה של כל סוגי המזיקים ובעלי החיים, כאשר מצד שני היא מספיק עמידה בבתים שבהם נמצאות חיות מחמד. אם לדוגמא הכלב או החתול לא שמים לב שהרשת סגורה והם נתקעים בה בניסיון לצאת החוצה, היא לא תיקרע ולא תישבר.

כמו כן, אלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני קורוזיה ושיתוך. זה אומר שרשתות אלומיניום לא צוברות חלודה והן לא דורשות שום סוג של תחזוקה מיוחדת. אפשר לנקות את הרשת עם מים במידה והיא צוברת אבק וניתן גם בקלות רבה להתאים אותה לצרכים של קהל היעד והלקוחות מבחינת מידות מדויקות.

אמינות ועמידות – שלא באים על חשבון נוחות

 

החשיבות של מתקין רשתות מומלץ

התנאי היחיד לניצול כל היתרונות השונים של אלומיניום בתור חומר גלם שבו משתמשים על מנת לייצר רשתות הוא כמובן להתקין אותן בצורה מקצועית. ללא התקנה מקצועית לא ניתן ליהנות מהיתרונות של רשת אלומיניום וגם יהיה קשה לסמוך עליה שתחסום את חדירת המזיקים והמעופפים בשעות השונות של היום. החדשות הטובות הן שאין באמת סיבה לדאוג מתקלות כאלה, כל עוד יוצרים קשר עם מתקין רשתות מיומן ומנוסה.

התפקיד של מתקין רשתות הוא ללוות את הלקוחות בתהליך החשוב של בחירת סוג הרשת והתאמה שלה לגודל המפתח. כמו כן, התייעצות עם איש מקצוע עוזרת לקבל הצעת מחיר מפורטת לגבי התקנת רשתות אלומיניום וגם הערכת זמנים. המחיר והערכת הזמנים ביחד מאפשרים להיערך לתהליך של התקנת רשתות אלומיניום בצורה מקצועית ולרכז את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.

החשיבות של מתקין רשתות מומלץ

 

חוות דעת מלקוחות קודמים לגבי כל סוג של רשת

הבעיה שעלולה להפריד בין בעלי חלונות שצריכים רשת למניעת חדירת מזיקים ובעלי חיים לבין היתרונות של רשת אלומיניום היא חוסר בידע. בשביל לפתור את זה, מקבלים המלצות מלקוחות מרוצים שכבר ביצעו התקנה דומה ואהבו את התוצאה. חוות דעת מבוססת של לקוחות מרוצים היא דרך מעולה לשאול על המאפיינים השונים של הרשת, לברר מה היתרונות שלה לעומת אלטרנטיבות אחרות וגם לתכנן את ההצעת המחיר לפי התקציב.

יש למשל המלצות שאותן ניתן לקבל בקלות דרך פנייה לחברים, קרובים ובני משפחה. אם לא מסתפקים בהמלצות כאלה, תמיד אפשר להרחיב את החיפוש ולהיעזר במידע שזמין עבורנו ברשתות חברתיות ובאתרי אינטרנט. היתרון של המלצה מחברים ומשפחה הוא שאפשר לסמוך עליו, בעוד באינטרנט אנחנו יכולים לקבל המון מידע מגורמים שונים שאין לנו מולם היכרות קודמת.

חוות דעת מלקוחות קודמים לגבי כל סוג של רשת

 

הבדלים בין סוגי רשתות אלומיניום בחלונות שונים בבית

כדאי להתקין רשת אלומיניום איכותית בצורה מקצועית בכל חלון שיש בבית. הרשת לא מונעת את כניסת האוויר והבריזה, אבל היא כן אפקטיבית כאמור נגד בעלי חיים ומזיקים. בתוך כך, צריך עדיין להתאים את הרשת לאופי של החלון ולגודל שלו. זו תהיה הדרך הכי טובה ליהנות מהיתרונות של הרשת בתקציב משתלם ונמוך.

את ההבדלים בין סוגי רשתות אפשר לראות למשל בגודל החלון שעבורו הן מיועדות. בשביל להתקין רשת אלומיניום בחלון של חדר רחצה או שירותים אפשר להסתפק בתקציב של כמה מאות שקלים בלבד, בעוד התקנה של רשת גדולה בסלון תחייב הוצאה בסדר גודל של אלפי שקלים. אבל אם כבר יוצרים קשר עם מתקין אלומיניום מיומן שגם מתמחה ברשתות, ניתן לנצל את הביקור כדי לברר לגבי החלפת גלגלי הזזה בדלת הסלון ואולי אפילו שימון הדלת ללא עלות.

בסופו של דבר, השוואה בין סוגים שונים של רשתות היא השלב הראשון בבחירת הפתרון שהכי מתאים עבור הבית או המשרד. לאחר מכן, כל שנותר הוא לבדוק מי הקבלן שמתמחה בהתקנה של הרשת המבוקשת. ספציפית עם רשת אלומיניום, צריך גם לבדוק שמדובר על חומרי גלם שעומדים בתקן הישראלי.

הבדלים בין סוגי רשתות אלומיניום בחלונות שונים בבית

 

המחיר לחלון הוא 250-350 ש"ח וצריך להביא בחשבון פרמטרים כמו גודל, צבע, גודל, נגישות ועבודות הכנה.

כל רשת דורשת הכנה עם מרווח ומסילה. במידה ואין הכנה לרשת, יש לשלם על כך בנפרד.

כדאי לתת עדיפות לקבלן אלומיניום מנוסה שעובד עם חומרי גלם שעומדים בתקן. אפשר לבחור אותו לפי המלצות, מחיר וזמינות.

רשת פיברגלס, רשת גרמנית, רשת נגד בעלי חיים ורשת אקורדיון. כל האלטרנטיבות יקרות יותר מאשר רשת אלומיניום רגילה.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של