מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת רשת הזזה מאלומיניום

רוצים לבצע התקנת רשת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אלומיניום הוא חומר גלם פופולארי שבו אפשר להשתמש בין היתר גם על מנת לייצר סוגים שונים של רשתות. עם זאת, חשוב לתאם התקנה מקצועית של רשת מן הסוג הזה ולהתייעץ עם קבלן אלומיניום אמין שיודע איך לבצע את ההתאמות גם במסילה של רשת הזזה לעומת רשת רגילה רשת הזזה מותקנת על דלת הזזה ומטרתה למנוע חדירת מזיקים ובעלי חיים.

באמצעות התקנת רשת הזזה מאלומיניום למשל ניתן ליהנות מכל היתרונות של שיפור באיכות החיים בחלל הפנים של הבית, אבל בלי שזה יבוא על חשבון בריזה נעימה שמגיעה מבחוץ ואוויר נקי לחיסכון באנרגיה על הפעלת החשמל. מצד שני, לא כל התקנה של רשת מן הסוג הזה מבוצעת באותה רמה של מקצועיות.

הסוד להתקנה מקצועית של רשת הזזה מאלומיניום הוא להתייעץ עם קבלן מנוסה ואמין שמגיע מהתחום ומכיר אותו. באופן הזה ניתן לרכז את כל היתרונות של שירותי אלומיניום תחת קורת גג אחת, בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. כמו כן, התייעצות עם קבלן אלומיניום שמבין מצד אחד מה היתרונות של חומר הגלם הזה ומצד שני מה מיוחד ברשת הזזה – היא פתרון מעולה שחוסך עוגמת נפש.

התקנת רשת הזזה מאלומיניום

 

היתרונות של התקנת רשת הזזה מאלומיניום

הסיבה העיקרית להתקין רשת הזזה מאלומיניום ולא רשת רגילה היא כמובן עמידות גבוהה בפני חלודה. אלומיניום הוא מטבעו חומר גלם שעמיד בקורוזיה ושיתוך, לכן לא צריך לדאוג מהופעת כתמי חלודה על הרשת גם אם היא חשופה ישירות לפגעי מזג האוויר. התקנת רשת הזזה מאלומיניום מתאימה לפיכך למקומות שונים בבית ובמרפסת, אפשר לשלב אותה גם בחצר שאין בה קירוי ולכן היא סופגת גשם בחורף והיא אידיאלית עבור בבתי עסק, משרדים וחנויות.

עוד יתרון של רשת הזזה מאלומיניום לעומת רשת אחרת היא המשקל הנמוך. על אף העמידות של אלומיניום, המשקל הגולמי שלו נמוך יחסית ומאוד קל לעבוד איתו. השילוב הזה בין משקל נמוך לבין עבודה נוחה הופך את האלומיניום לחומר גלם אידיאלי להתקנת רשתות הזזה גדולות או קטנות, מה שמגדיל את הביקוש עבורו מצד לקוחות בפריסה ארצית רחבה.

היתרונות של התקנת רשת הזזה מאלומיניום

 

הכנת לקראת התקנת רשת הזזה מאלומיניום

כל סוג של התקנת רשת לחלון מחייבת עבודת הכנה מסוימת. קבלן אלומיניום צריך לדעת איך לבצע את ההכנה לפי סוג הרשת שאותה בוחרים להתקין, באמצעות המפרט שכבר קיים על החלון ולפי הדרישות של קהל היעד והלקוחות. בנוסף, כדאי לוודא מראש שהצעת המחיר של קבלן אלומיניום כבר מגלמת בתוכה את ההתייחסות לעלות של עבודת ההכנה לרשת.

מבחינה טכנית, עבודת הכנה כוללת מרווח ומסילה. אם אין הכנה לרשת וצריך לתאם אותה מול קבלן אלומיניום, זה מתומחר בנפרד ועשוי לייקר מעט את הפרויקט. אפשר לדעת אם יש הכנה לרשת על ידי התייעצות עם קבלן אלומיניום אמין או שליחת תמונה של החלון הקיים.

הכנת לקראת התקנת רשת הזזה מאלומיניום

 

מיקומים מתאימים להתקנת רשת הזזה

רשת הזזה יכולה לשמש בתור דלת נוספת ולכן היא מתאימה בעיקר למפתחים גדולים. מנגד, אפשר בהחלט להתקין רשת הזזה גם בחלונות קטנים של חדרי שינה, שירותים, מטבח וכן הלאה. בכל אחד מהמקומות האלה, בוחרים היטב את רשת הזזה ומשקיעים גם במסילה שתאפשר פתיחה וסגירה שלה בנוחות וללא מאמץ.

הדבר החשוב הוא לבחור את הסוג של רשת ההזזה על פי המטרות שאותן מנסים להשיג. אם משווים בין סוגים שונים של רשתות הזזה מאלומיניום, רואים הבדלים במפרט ומבחינת המרווחים בין החורים. ככל שהמרווחים יהיו קטנים וצפופים יותר, כך ניתן להגדיל את הסיכוי למנוע חדירת מזיקים ומעופפים אל חלל הפנים.

מיקומים מתאימים להתקנת רשת הזזה

 

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנת רשת הזזה מאלומיניום

ככל שמתאמים מספר גדול יותר של רשתות הזזה, כך המחיר לכל רשת יורד. מעבר לכך, יש עוד כמה גורמים המשפיעים על התקנת רשת הזזה מאלומיניום ובהם:

  1. סוג המסגרת – פרופיל אלומיניום יהיה יקר יותר מפרופיל פלסטיק. היתרון של מסגרת מאלומיניום הוא עמידות גבוהה ולכן ההשקעה משתלמת.
  2. גודל החלון – את המחיר של ההתקנה קובעים כאמור לפי גודל החלון. מבחינה טכנית, זה אומר שמודדים במדויק את החלון ואז נותנים הצעת מחיר כללית או לפי מטר רץ.
  3. מבנה החלון – התקנת רשת בחלון עם מסילה תהיה זולה יותר מאשר התקנה של אותה רשת בלי מסילה. כאן רואים את ההבדלים בין פרויקטים עם או בלי עבודות הכנה.
  4. ביקוש והיצע – הביקוש לרשתות הזזה עולה בקיץ ויורד בחורף. זה משפיע על הזמינות של חומרי הגלם ועל המחיר שאותו קבלני אלומיניום גובים. אז אם רוצים להיערך לעונה החמה ועדיין לא לחרוג מהתקציב, חשוב לתאם מוקדם שירותי התקנה של כל סוגי רשתות ההזזה.
  5. הובלה, התקנה ואחריות – הצעת מחיר נמוכה במיוחד צריכה להדליק נורה אדומה. במקרים רבים, הצעה כזו לא תכלול את ההובלה של החומרים, את ההתקנה עצמה או את האחריות. אז כדי למנוע עוגמת נפש ועוד הוצאות לא צפויות בעתיד, יש לבדוק לעומק מה כוללת כל הצעת מחיר של קבלן אלומיניום.

גורמים המשפיעים על המחיר של התקנת רשת הזזה מאלומיניום

 

בחירת רשת הזזה מאלומיניום לפי דוגמאות של פרויקטים קודמים

רשת הזזה מאלומיניום היא כיום פתרון שכיח שנמצא פחות או יותר בכל בית צמוד קרקע עם גינה, או בדירות עם מרפסת. בזכות האמינות הגבוהה של רשת הזזה, בעלי בתים ודירות יכולים לאוורר את חלל הפנים שלהם בלי לדאוג מחדירת מזיקים ובלי להפעיל את המזגן.

בנוסף, זה גם אומר שקל מאוד לראות דוגמאות לפרויקטים קודמים שבוצעו על ידי קבלן אלומיניום. אם מסתכלים על פרויקטים כאלה, מקבלים החלטה מושכלת יותר בשאלה איזה קבלן אלומיניום לבחור ובמי לתת אמון.

בחירת רשת הזזה מאלומיניום לפי דוגמאות של פרויקטים קודמים

 

אחרי הכנה, מדידה מדויקת ובחירת הפרופיל המתאים לסוג הרשת. ההתקנה נמשכת זמן קצר וקבלן אלומיניום אמין גם יכול להעניק עליה אחריות.

לפי המלצות שיש עליו מלקוחות מרוצים, בהתאם למחיר ואחרי שרואים דוגמאות לפרויקטים שאותם הוא ביצע. כמו כן, יש לוודא שהוא משתמש רק באלומיניום שעומד בתקן הישראלי.

רשת הזזה עולה יותר מרשת קבועה, אבל ניתן לפתוח ולסגור אותה כמו כל דלת הזזה אחרת בבית.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של