מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת שער אלומיניום

רוצים לבצע התקנת שער אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

שער אלומיניום מבטיח עמידות גבוהה לתקופה ארוכה, הוא משתלם כלכלית ואפשר לשלב אותו בקלות בחניה או בחלל החוץ של הבית, המשרד והבניין. עם זאת, צריך גם לדעת איך להתקין שער מן הסוג הזה וכיצד לבחור קבלן אלומיניום שאפשר לסמוך עליו

שער אלומיניום אינו מחליד ואפשר להשתמש בו בחלל החוץ. הוא לא דורש שום סוג של תחזוקה, אפשר לצבוע אותו בגוונים שונים לבחירת הלקוח והמשקל הנמוך של חומר הגלם הופך אותו לפתרון אידיאלי גם בשילוב מנוע חשמלי. כל עוד מקפידים על השלבים הנכונים של התקנת שער אלומיניום, אין ספק לגבי היתרונות שלו לעומת שערי ברזל ואלטרנטיבות אחרות.

היתרון הכי גדול של התקנת שער אלומיניום בא לידי ביטוי בכך שהוא מתאים לצרכים של קהל יעד מגוון. אפשר להשתמש באלומיניום כדי לבנות שער לחנייה, לעצב איתו שער לגינה וגם להשתמש בו בחלל החוץ של המשרד או הבניין. בכל אחד מהמקרים האלה, עמידות בפני חלודה חוסכת בהוצאות ובדאגות ומבטיחה ניצול מלא של יתרונות השער גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

התקנת שער אלומיניום

 

כל מה שצריך בכדי לבצע התקנת שער אלומיניום

התקנת שער אלומיניום בצורה איכותית לא דורשת פעולת חידוש או תחזוקה ולכן היא משתלמת. כדי להבטיח שההתקנה תהיה מקצועית, מסתכלים על מספר שנות הניסיון של קבלני אלומיניום ועל ההיכרות שלהם עם התחום. בשביל שהשער יהיה איכותי וטוב, הוא חייב להיות מותקן למשל מאלומיניום שעומד בתקן הישראלי.

חוץ מזה, כדאי להתייעץ עם קבלני אלומיניום לגבי הבדלים בין סוגים שונים של פרופילים מבחינת עובי ומשקל. ככל שהאלומיניום שבו משתמשים יהיה עבה ואיכותי יותר, כך הוא גם יהיה עמיד אבל המחיר שלו יעלה. המטרה היא לפיכך למצוא את האיזון הכי משתלם בין אלומיניום איכותי לבין המחיר שאותו רוצים להשקיע, אך את זה אפשר לעשות רק אם בוחרים נכון קבלן אלומיניום אמין.

כל מה שצריך בשביל להתקין שער אלומיניום

 

הבדלים בין סוגים שונים של שערי אלומיניום

יש סוגים שונים של שערים שעשויים מאלומיניום ואותם אפשר להתקין ביצירת קשר עם קבלן שמתמחה בפרויקטים כאלה. הנה לדוגמא כמה סוגים בולטים של שערים וההבדלים ביניהם מבחינת קהל היעד והלקוחות:

  1. שערים מעוצבים – אלומיניום הוא חומר גלם שקל לעבוד איתו. את העבודה עם אלומיניום אפשר לבסס על כלים מכאניים או על מכונות CNC ועיבוד שבבי. מבחינת הלקוחות, המשמעות המיידית היא אפשרות לעצב את כל סוגי האלומיניום בהתאמה אישית לכל סגנון מועדף.
  2. שערים חשמליים – אחת הסיבות לבחור התקנת שער אלומיניום היא כאמור המשקל הנמוך של חומר הגלם. בזכות המשקל הנמוך של האלומיניום, מונעים עומס על המנוע וחוסכים בהוצאות על שדרוג של איכות החיים.
  3. שערי חנייה – היתרון של משקל נמוך משחק תפקיד חשוב גם אם בוחרים אלומיניום כחומר גלם שבו משתמשים כדי לבנות ולהתקין שערי חנייה. כאן המטרה היא שהשער יתרומם ויירד למטה בקלות, אך בשביל זה צריך שהמשקל יהיה נמוך ושחומרי הגלם יהיו אמינים. בנוסף, שער שמתרומם כלפי מעלה לא דורש הקצאה של עוד מקום כמו שער הזזה.
  4. שערים אטומים – אלומיניום יכול להיות מעוצב בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות גם מבחינת הגוון שלו וגם מבחינת המרווח בין הפאנלים. אם רוצים לשפר את תחושת הפרטיות למשל, אפשר לעשות את זה עם שערים אטומים. השער מבטיח פרטיות בבתים פרטיים שצופים לרחוב והוא יכול לסייע גם למידור והגנה על מקומות ציבוריים או מוסדות ביטחוניים רגישים.

הבדלים בין סוגים שונים של שערי אלומיניום

 

כל הסיבות להתייעץ עם קבלן לגבי הבדלים בין סוגי שערים

ההחלטה לגבי סוג השער שאותו מתקינים צריכה להתקבל רק אחרי התייעצות עם קבלן אלומיניום מיומן ומנוסה. היתרון של התייעצות עם קבלן כזה הוא שאפשר לברר מולו לא רק כמה יעלה להתקין כל סוג של שער, אלא גם מה ההבדל בינו לבין חומרי גלם אחרים כמו שער מברזל.

כל קבלן אלומיניום אמין יסביר לנו למשל שהאלומיניום הוא חומר גלם קל, גמיש ונוח לעיצוב שבעזרתו מייצרים ומתקינים שערים חשמליים בהתאמה אישית גם בתקציב נמוך. לעומת זאת, שער ברזל הוא אולי מאסיבי וחזק – אבל גם כבד ובעל אפשרויות עיצוב מוגבלות בלבד.

כל הסיבות להתייעץ עם קבלן לגבי הבדלים בין סוגי שערים

 

התחזוקה של שערי אלומיניום לאחר ההתקנה

סוגיה לא פחות חשובה שכדאי להתייחס אליה בעת השוואה בין סוגים שונים של שערי אלומיניום היא איזה משמעות יש לזה מבחינת התחזוקה. מצד אחד, ברור מאליו שאלומיניום לא דורש תחזוקה מיוחדת כי הוא לא מחליד. מצד שני, יכול להיות שאחרי תקופה מסוימת נגלה שיש תקלה במנוע החשמלי. חוץ מזה, צריך להתייחס לשיקולי תחזוקה אם רוצים לשנות את הצבע ואת העיצוב של השער.

ברזל לדוגמא כן דורש חידוש וצביעה לעיתים קרובות יחסית. רואים עליו בקלות ובמהירות את כל פגעי מזג האוויר, הוא עלול להחליד מהר ולהגיע למצב שבו הוא מתפורר וההתקנה שלו דורשת חיזוקים רבים. בעת התקנת שער אלומיניום אין בעיה כזו, כי חומר הגלם מספיק אמין כדי להתמודד בטבעיות עם פגעי מזג האוויר לכל אורך השנה.

התחזוקה של שערי אלומיניום לאחר ההתקנה

 

גורמים המשפיעים על המחיר

העלות של התקנת שער אלומיניום מושפעת מפרמטרים שונים. היא נקבעת לפי גודל השער שאותו רוצים להתקין, סוג המנוע החשמלי, סוג העיצוב והעובי של האלומיניום עצמו. באופן כללי, טווח המחירים הוא 800-1,000 ש"ח לכל מ"ר ותוספות מייקרות את המחיר בעוד כמה עשרות אחוזים.

התקנת שער אלומיניום היא השקעה משתלמת. היא משפרת את איכות החיים מבחינת פרטיות ונגישות לחניה או לבית, ניתן להשתמש בשער כדי להשביח את הערך של הנכס ואפשר גם לשלב בו עיצובים מרשימים. אם בוחרים נכון קבלן אלומיניום ומפקידים בידיו את המשימה, יודעים שהצעת המחיר תהיה הוגנת ותגלם בתוכה את כל הפרמטרים הרלוונטיים.

גורמים המשפיעים על המחיר

 

המשקל של שער אלומיניום נמוך יותר, אבל הוא עמיד באופן טבעי מפני חלודה. הברזל הוא שער כבד שדורש השקעה כלכלית גבוהה גם בהתקנה וגם בחיבורים.

שער אלומיניום לא דורש תחזוקה. לעומת זאת, שער ברזל צריך לתחזק עם חומרים שמונעים הצטברות קורוזיה.

חשוב להתאים את המנוע לסוג השער והמשקל שלו. אפשר לבחור את המנוע לפי המפרט הטכני.

קבלן אלומיניום מנוסה שמציע מחיר הוגן ומפורט.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של