מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת תריסים אלומיניום

רוצים לבצע התקנת תריסים מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי להתקנת תריסים בגלל עמידות בקורוזיה ושיתוך, משקל נמוך, מחיר משתלם וכמובן עיצוב מודרני ונקי. במאמר הבא נסביר מה נדרש על מנת לבצע התקנה של תריסים כאלה ומה ההבדלים בין הסוגים השונים קבלן אלומיניום מבצע מגוון רחב של פרויקטים ללקוחות בסקטור הפרטי, העסקי והתעשייתי.

אחד השירותים הנפוצים של קבלן מן הסוג הזה הוא לדוגמא התקנת תריסים אלומיניום באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. כמו כן, יש כיום מגוון עצום של סוגי אלומיניום ולכן בחירת התריסים והתאמה אישית שלהם לצרכים של קהל היעד והלקוחות היא משימה קלה מכפי שנהוג לחשוב.

הדבר החשוב ביותר הוא לתאם שירות של התקנת תריסים אלומיניום מול בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו. המשמעות של הגעה מהתחום היא לדוגמא היכרות עם ההבדלים בין סוגים שונים של תריסים חשמליים, כמו למשל מבחינת המפרט המלא או ההתאמה שלהם לגודל של המפתח. כמו כן, קבלני אלומיניום שמכירים את התחום יודעים לעזור לכל לקוח לבחור את התריס הכי מתאים לו לפי שיקולי תקציב ועלות מול תועלת.

התקנת תריסים אלומיניום

 

היתרונות של התקנת תריסים מקצועית

השאלה המתבקשת היא למה בכלל לבחור תריסי אלומיניום ולא תריסים שמיוצרים מחומרי גלם אחרים. אז אם בוחרים קבלן אלומיניום מקצועי ומערבים אותו במערכת השיקולים, מגלים שיש לתריסים כאלה כמה יתרונות מאוד בולטים:

  1. עמידות בפני קורוזיה, שיתוך וחלודה – אלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי לייצור והתקנה של תריסים בגלל שכבת האלומינה שיש על המתכת. אותה שכבת אלומינה על המתכת מעניקה עמידות מלאה בפני קורוזיה ושיתוך. המשמעות היא שעם תריסי אלומיניום לא צריך לחשוש מפני חלודה.
  2. משקל נמוך – אלומיניום הוא חומר גלם שמצליח להיות גם אמין, איכותי ועמיד וגם מאוד קל. המשקל הנמוך של האלומיניום מאפשר לשלב אותו בתריסים עם או בלי מנוע חשמלי ולנצל את כל היתרונות השונים שלו בטווח הקצר והארוך. אותו משקל נמוך של אלומיניום מוכיח את עצמו מבחינת ההתאמה של התריסים לצרכים של קהל היעד והוא עוזר להשתמש בו לפתיחה אוטומטית או בלחיצת כפתור.
  3. מחיר משתלם – יותר ויותר אנשים בוחרים כיום בשירות של התקנת תריסים אלומיניום כי הם מגלים שמדובר על מחיר משתלם מאוד. פערי מחירים של עשרות אחוזים בין אלומיניום לבין חומרי גלם אחרים מטים לטובתו את הכף, בעיקר אם רוצים להתקין את התריסים בבית או במשרד. בזכות המחיר המשתלם, אפשר לשלב את היתרונות של אלומיניום בחלל הפנים או החוץ בלי לחרוג מהתקציב.
  4. עיצוב מודרני ונקי – אי אפשר לדבר על היתרונות של התקנת תריסים אלומיניום בלי להזכיר את העיצוב. זהו התריס היחיד שמעניק לכל חלל הפנים עיצוב מודרני ונקי ושבזכותו ניתן להשביח את ערך הנכס בעשרות אחוזים בלי להתאמץ. היתרונות של אלומיניום מוכיחים את עצמם בתריסים והופכים אותם לחלק בלתי נפרד מהחלל הדקורטיבי והמעוצב.

היתרונות של התקנת תריסים מקצועית

 

הבדלים בין תריסי אלומיניום וההשפעה שלהם על ההתקנה

מה שחשוב לזכור כדי ליהנות מהיתרונות השונים של התקנת תריסים אלומיניום זו כמובן החשיבות של בחירה מושכלת. בשביל לבחור בצורה מושכלת בין סוגים שונים של תריסי אלומיניום, צריך לדעת שיש הבדלים בין הדגמים העיקריים: תריס שלב משוך, תריס שלב משוך אור ותריס שלב מוקצף.

הבדלים בין תריסי אלומיניום וההשפעה שלהם על ההתקנה

 

ההבדל בין תריס משוך ותריס משוך אור

החדשות הטובות הן שקבלן אלומיניום מנוסה בכל מקרה יעניק לנו מראש את כל המידע לגבי הבדלים בין סוגים שונים של תריסים. חוץ מזה, ההבדלים פחות גדולים מכפי שנהוג לחשוב וניתן להצביע עליהם על פי המפרט הטכני המלא המתואר על ידי היצרן. כך מגלים שבעוד שתריס שלב משוך עשוי אלומיניום חלל ועבה, תריס שלב משוך אור מאוד דומה לו אבל השלבים בין הרווחים שלו גדולים יותר ולכן מאפשרים להכניס אור הביתה בלי לבצע פתיחה מוחלטת.

ההבדל בין תריס משוך ותריס משוך אור

 

המאפיינים של תריס שלב מוקצף והמקומות שעבורם הוא מתאים

תריס שלב מוקצף עשוי גם הוא אלומיניום ויש בו פוליאוריטן מוקצף. מצד אחד, הוא נחשב חלש כי התריסים שלו עלולים להישבר בקלות. מצד שני, הוא בהחלט משתלם בחלונות רגילים שלא חשופים לאיומים או לפריצות. גם בהקשר הזה, הדבר הנכון לעשות הוא להתייעץ עם קבלן אלומיניום ורק אז להחליט על התריס המתאים.

המאפיינים של תריס שלב מוקצף והמקומות שעבורם הוא מתאים

 

מחירים של התקנת תריסים אלומיניום

העלות של תריסים מאלומיניום תלויים בפרמטרים שונים שעשויים להטות את הכף. כיום לדוגמא קיימים פערי מחירים בין שירותי התקנת תריסים כאלה, כי הרבה תלוי בגודל החלון והמפתח. חוץ מזה, מי שמתקין את התריסים צריך להביא בחשבון עלות נפרדת אם רוצים להוסיף מנוע. הבדל אחר קיים בין התקנה עם או בלי ארגז חיצוני לעומת פנימי ולפי הגישה.

המחיר של העבודה עולה לפי המורכבות והבעייתיות שלה. כדי להתקין תריסים מאלומיניום בחדרי שינה שנמצאים בקומות גבוהות והגישה אליהם מוגבלת, נשלם קצת יותר מאשר התקנה של אותו תריס בדיוק בקומת קרקע. עם זאת, את הצעת המחיר המפורטת מקבלים מראש ולכן לא אמורים להיות מופתעים מהמחיר.

מחירים של התקנת תריסים אלומיניום

 

השוואה בין שירותי התקנה – לא רק לפי המחיר

כדאי לנצל את ההזדמנות של הזמנת שירותי התקנת תריסים מאלומיניום כדי להשוות בין קבלני אלומיניום. בשלב הזה משווים בין שירותי התקנה גם לפי המחיר וגם לפי שיקולים נוספים: החל מרמת המקצועיות של כל קבלן אלומיניום ועד הזמינות שלו באזורי מתן שירות שונים ברחבי הארץ.

את רמת המקצועיות של הקבלן ניתן לברר מראש לפי המלצות שיש עליו. לאחר מכן, מוודאים שמדובר על קבלן שזמין עבורנו באזור שבו אנו גרים. במידה ולא, אפשר ליצור קשר עם קבלן אלומיניום אחר ולקרוא עליו מידע באתרי אינטרנט, ברשתות חברתיות, בפורומים מקצועיים ועוד.

השוואה בין שירותי התקנה – לא רק לפי המחיר

 

העלות של תריס חשמלי מחושבת לפי הגודל שלו וסוג התריס. לזה צריך להוסיף את עלות ההתקנה שעומדת על 200-800 ש"ח לכל מטר רץ. מבחינת חומרי הגלם, תריס שלב משוך יעלה 800-1,000 ש"ח למ"ר, תריס חשמלי שלב משוך אורך יעלה 950-1,200 ש"ח ותריס שלב מוקצף יעלה 450-600 ש"ח ללא ההתקנה.

כן. משך האחריות תלוי ביצרן התריס.

בכל סוגי החלונות, אחרי התייעצות עם קבלן אלומיניום.

עם מנוע חשמלי שמאפשר פתיחה וסגירה מכפתור או שלט.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של