מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

התקנת תריסי הזזה מאלומיניום

רוצים לבצע התקנת תריסי הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

תריס הזזה מאלומיניום הוא הפתרון האידיאלי עבור היציאה לגינה ולמרפסת. בנוסף, הוא יכול להתאים לחלונות קטנים יותר בבית ואפשר לשלב אותו בקלות גם במשרדים ובתי עסק או חנויות. עם זאת, חשוב לתאם שירות התקנה מקצועי שמתבצע על ידי קבלן אלומיניום מנוסה. אז איך עושים את זה? הנה כל התשובות

התקנת תריסי הזזה מאלומיניום היא חלק מסל שירותים רחב שניתן כיום על ידי קבלני אלומיניום בפריסה ארצית רחבה. המטרה של פריסת שירותים רחבה כל כך היא להתאים כל שירות של התקנת תריסי הזזה מאלומיניום לצרכים של קהל היעד והלקוחות. בין היתר, התאמה של השירות לצרכים של קהל היעד באה לידי ביטוי למשל באופן שבו בוחרים את התריס עצמו ובדרך שבה משלבים אותו בעיצוב הכללי ליד החלון.

הדבר החשוב ביותר הוא לתאם שירות מקצועי של התקנת תריסי הזזה מאלומיניום מול קבלן מנוסה. ניסיון מוכח מגדיל את הסיכוי לכך שהאלומיניום שבו ישתמשו על מנת לייצר את התריסים יעמוד בתקן המקובל, כמו גם חוסך זמן והוצאות.

ככל שיש לקבלן האלומיניום יותר ניסיון עם התקנה של תריסים מן הסוג הזה, כך עולה הסיכוי שהלקוחות יהיו מרוצים. בנוסף, קל מאוד לבדוק כמה ניסיון יש לכל קבלן אלומיניום כי אפשר לעשות את זה ישירות באתר האינטרנט או בשיחת טלפון מולו.

התקנת תריסי הזזה מאלומיניום

 

היתרונות של התקנת תריסי הזזה מאלומיניום

השאלה היא למה בכלל להתאמץ על מנת להציב את האפשרות של תריסי הזזה מאלומיניום בראש סדר העדיפויות. אז קודם כל, חשוב להסתכל על היתרונות של השירות בכלל ועל המאפיינים של אלומיניום בפרט. לאחר מכן, ניתן להיכנס אל עובי הקורה ולשאול לקוחות קודמים לגבי רמת שביעות הרצון שלהם מלקוחות שהותקנו בבית או במשרד.

הנה כמה יתרונות שאותם אפשר לנצל על הצד הטוב ביותר פחות או יותר רק עם התקנת תריסי הזזה מאלומיניום לעומת האלטרנטיבות:

  1. מנוע חשמלי במקום רצועה – מאוד נוח לשלב מנוע חשמלי במקום רצועה. אמנם לא חובה לעשות את זה עם תריסים אלומיניום וזה גם מתומחר בנפרד, אבל מנוע חשמלי משפר את איכות החיים וחוסך מאמץ פיזי. יתרה על כך, לרוב יהיה קל יותר לתקן מנוע חשמלי שמשודך לתריסי אלומיניום מאשר לתריסי פלסטיק רגילים.
  2. עמידות גבוהה בפני קורוזיה וחלודה – אלומיניום הוא סוג של מתכת שיש עליה שכבת אלומינה. מלבד הברק המרשים, המטרה של שכבת האלומינה יכולה להיות הגנה על התריסים מפני קורוזיה וחלודה. שכבת ההגנה הזו חשופה בכל מוצרי האלומיניום, אבל היא קריטית אם בוחרים להשתמש בהם כדי להתקין תריסי הזזה. אלו תריסים שחשופים כל הזמן לשמש, לגשם או לפגעי האקלים ולכן שכבת האלומינה מגנה עליהם בצורה משמעותית.
  3. מחיר משתלם – כיום כבר ידוע שאין בעיה לשמור על מסגרת התקציב גם תוך כדי התקנת תריסי הזזה מאלומיניום. האלומיניום הוא חומר גלם אמין, עמיד ואיכותי שנמכר במחיר זול ומשתלם יותר לעומת חומרי גלם אחרים. בזכות המחיר המשתלם של תריסי אלומיניום, אפשר להתקין אותם בקלות על סוגים שונים של חלונות.
  4. התאמה אישית של תריסי הזזה – אלומיניום הוא חומר גלם שקל לעבוד איתו באמצעים מכאניים או ממוחשבים. עיבוד שבבי של אלומיניום כולל לדוגמא הלחמה, ריתוך ועוד ולכן הוא מאפשר התאמה אישית שלו לצרכים של קהל היעד והלקוחות. בהתקנת תריסי הזזה, זה אומר שניתן להיעזר באלומיניום כדי לסגור את כל סוגי הפתחים של החלונות בבית או במשרד.

היתרונות של התקנת תריסי הזזה מאלומיניום

 

המראה המעוצב של תריסי הזזה מאלומיניום לעומת תריסים רגילים

אלומיניום הוא חומר גלם מתכתי שנראה מבריק ויכול לשמור על עמידות למשך שנים רבות. במקביל, צריך כל הזמן לקחת בחשבון את האופן שבו תריסי הזזה שבהם משתמשים משפיעים על האווירה בחלל הפנים. אם רוצים לדוגמא לעצב את המשרד או הבית לפי סגנון מודרני, אפשר לעשות את זה בקלות עם אלומיניום.

המראה המעוצב של תריסי הזזה מאלומיניום לעומת תריסי פלסטיק רגילים משדרג גם את החזות של המבנה. בעזרת תריסי אלומיניום אפשר לשפר את הרושם הראשוני שאותו מקבלים כאשר מגיעים לבית, רואים את המשרד מבחוץ או מעצבים את המרפסת והגינה. אם משתמשים בתריסי הזזה גדולים מאלומיניום, משלימים את העיצוב הכללי.

המראה המעוצב של תריסי הזזה מאלומיניום לעומת תריסים רגילים

 

גורמים המשפיעים על המחיר של ההתקנה

סוג חומרי הגלם שבו משתמשים על מנת לייצר את תריסי ההזזה הוא לא הגורם היחיד שמשפיע על המחיר. מלבד פערי מחירים בין תריסי פלסטיק ואלומיניום, אפשר לראות הבדלים גם בין פרויקטים שבהם מתקינים תריסי הזזה לחלונות קטנים לעומת חלונות גדולים. אם למשל רוצים להתקין תריסי הזזה בדלת שמובילה מהבית לחצר, משלמים יותר מאשר שימוש באותם חומרי גלם להתקנה של תריסי הזזה בחלון של השירותים או המטבח.

כמו כן, יכולים להיות פערי מחירים בין סוגים נפוצים של תריסי גלילה חשמליים ובהם תריס אור, תריס משוך ותריס מוקצף. את הצעת המחיר המפורטת אפשר לקבל מקבלן אלומיניום מנוסה וכדאי לנצל את ההזדמנות בשביל לברר מולו עוד כמה סוגיות.

גורמים המשפיעים על המחיר של ההתקנה

 

דגשים להתנהלות נכונה מול קבלן אלומיניום להתקנת תריסי הזזה

כדאי לבחור קבלן אלומיניום אמין שעובד רק עם אלומיניום איכותי. בשביל לבדוק האם האלומיניום איכותי, מבררים איזה תקן יש לו. במידה ורוצים לבצע החלפה של תריסי פלסטיק קיימים בתריסי אלומיניום חדשים, צריך לאחר מכן לברר האם הצעת המחיר כוללת גם את החלפת המסילות שעליהן התריס נע לדגם של מסילות עם מברשת.

במידה וקבלן האלומיניום לא יעשה את זה, המסילות הישנות יגרמו שחיקה ופגיעה בשלבים של התריס. זו סיבה מספיק טובה לבחור היטב קבלן אלומיניום ולהתייחס גם למחיר שהוא גובה וגם לשיקולים נוספים.

דגשים להתנהלות נכונה מול קבלן אלומיניום להתקנת תריסי הזזה

 

התקנת תריסי הזזה מאלומיניום בחלון של 3-4 מ"ר תעלה 1,500-1,600 ש"ח. עם זאת, כדאי לברר מול קבלן אלומיניום מה עוד משפיע על המחיר ולקבל הצעת מחיר מפורטת.

לפי סוג התריסים שבהם בוחרים להשתמש. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של תריסי הזזה מאלומיניום, חשוב שהקבלן יהיה איש מקצוע עם רקע מתאים בתחום.

בקלות רבה. האלומיניום לא סובל מחלודה ולכן אפשר לנקות אותה עם חומרים שנמכרים בחנויות "עשה זאת בעצמך".

הפעלה פשוטה וללא מאמץ.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

התקנת דלת אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת דלת הזזה אלומיניום

רוצים לבצע התקנת דלת הזזה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום

מחפשים בעל מקצוע עבור התקנת מסתור כביסה מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו

התקנת פרגולה אלומיניום

רוצים לקשת מבנה ע"י התקנת פרגולה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

התקנת מעקות אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מעקות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

התקנת מרזב אלומיניום

רוצים לבצע התקנת מרזב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של