מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

פשפש המיטה – כל מה שחשוב לדעת לפני ההדברה

הוא קטן, מציק וקשה מאוד להיפטר ממנו. אם יש לכם אותו בבית, כנראה שנעקצתם לא מעט וגיליתם שנשארו כתמי דם על המיטה. אנחנו מדברים כמובן על פשפש המיטה שתוקף בימים אלו ממש בתי אב רבים וגורם למתעניינים רבים לתור אחד מידע מעמיק אודותיו. עובדה זו גרמה לנו לצאת במדריך מעמיק שיציג בפני כל דורש את הפרטים שחשוב לדעת רגע לפני שמבצעים הדברה של פשפש המיטה. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שיש בידיכם את כל האינפורמציה.

 

בואו נכיר תחילה את פשפש המיטה

חשוב מאוד שתדעו במה מדובר, רגע לפני שתרוצו לטפל בו. פשפש המיטה הוא חרק קטן מאוד שעשוי להגיע לגודל של כ – 6 מילימטרים בבגרותו. הצבע שלו הוא חום – צהוב או חום – אדום. אם הוא הספיק לשהות הרבה על המיטה שלכם בזמן שישנתם בה, הצבע שלו עשוי להיות כהה, יותר בגלל שהוא התמלא בדם. הפשפש המציק מתחבא במהלך היום מתחת למזרון שלכם או בתוך הקיפולים של הסדין. הוא שוהה שם בשקט עד שאתם מגיעים. אז הוא יונק מכם את הדם ונעלם חזרה למקום המסתור שלו.

הדברה

כדאי שתדעו שקשה להיפטר מפשפש המיטה

מי שגילו שיש בביתם פשפש מיטה בעבר, יוכלו לומר לכם כי מדובר בחרק שקשה להיפטר ממנו. מומחים בתחום מציינים כי הוא נחשב לבעיה מטריקה במיוחד. שכן, בתור התחלה, הוא קטן מאוד וכמעט בלתי אפשרי לראות אותו. אם לא די בכך, העניין שהוא מסתתר בשעות היום (בשעות שאנחנו פעילים) גורמת למורכבות בנושא. נציין כי הפשפש יכול להסתתר בשעות היום בכל מיני מקומות בחדר ולא רק במיטה, למשל:

  • בבגדים שלכם
  • בספות
  • בארונות
  • בשקעי החשמל

לכן, ההמלצה היא ליצור קשר בהקדם עם  חברה שבקיאה בהליך של  הדברת פשפש המיטה.

 

פשפש המיטה לא מסוכן

עכשיו אתם צריכים לדעת שפשפש המיטה אינו מסכן אתכם. יש לא מעט חרקים שניזונים מהדם שלנו והם עשויים להעביר לנו מחלות קשות – פשפש המיטה אינו כזה. הוא עשוי לגרום לעקיצות לא נעימות בלבד. חשוב שתדעו זאת כדי שלא תיגשו לקבלת טיפול רפואי דחוף לחינם.

הדברה

כך תוכלו להיות בטוחים בכך שהפשפש בא לבקר

מלבד סימני דם על הסדינים שהפשפש משאיר אחריו, אתם עשויים לגלות גם כתמי צואה. מדובר בעיגולים קטנים מאוד בצבע שחור או חום שצפויים להיות על הסדין. חשוב מאוד לוודא את העניין טרם הזמנת מדביר, כדי שתוכלו להיות בטוחים ב – 100% כי זהו פשפש המיטה ולא יתוש או מזיק אחר.

 

לסיום

יש לא מעט פרטים שחשוב להכיר טרם ביצוע הדברה של פשפש המיטה. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שנותר לכם רק ליצור קשר עם מדביר מוסמך שיעלים את הפשפש המטריד ולתמיד.

הדברה

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב
הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב

המחשבים כיום מכילים כמעט את כל תחומי חיינו, החל מעבודה ועד תחביבים וסידורים משפחתיים. לא קל לנווט בין כל השימושים הללו, במיוחד כאשר אותו מחשב

שיפוץ בית או דירה
איך לבחור קבלן שיפוצים

שיפוץ בית או דירה הוא תהליך מורכב שיכול להיות יקר מאוד ולהימשך לאורך זמן. לכן, חשוב לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין שיוכל לספק לכם את השירות

עובדי אלומיניום
על מה חשוב להקפיד כשעושים עבודות אלומיניום?

אלומיניום, הוא אחד החומרים הנוחים ביותר לשימוש ויצירה בעולם הבנייה והייצור. ישנם מוצרים רבים הנעשים מאלומיניום, כמו חלונות ודלתות אלומיניום, קירוי ותקרות אלומיניום, מרזבי אלומיניום

מסורי שרשרת
4 שימושים למסורי שרשרת

לא מעט אנשים מתעניינים לגבי רכישת מסור שרשרת, מאחר ומדובר על מסור איכותי ועמיד, שיכול לשמש למגוון רחב של שימושים שונים. החוכמה היא כמובן לרכוש