מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

ליטוש והברקת אלומיניום

מחפשים בעל מקצוע לעבודת ליטוש והברקת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אלומיניום הוא חומר גלם בעל מראה מבריק, אבל אחת לתקופה מסוימת יכול להיות שנרצה ללטש ולהוסיף לו שכבת גימור חדשה ומרשימה. במאמר הבא נסביר כיצד מבצעים את זה ועם מי אפשר להתייעץ בכל מקרה של דילמה או התלבטות

שירותי ליטוש והברקת אלומיניום מיועדים לקהל יעד רחב ויש להם המון יתרונות. היתרון העיקרי הוא שמדובר על פעולה שמתבצעת על מנת לשדרג ולשפר את הגימור של האלומיניום, בלי שזה יבוא על חשבון התכונות המקוריות שלו. בגלל שאלומיניום הוא חומר גלם אמין, חזק ועמיד בפני קורוזיה ושיתוך, רבים ממליצים על השימוש בו בענפי התעשייה הקלה והכבדה. יתרה על כך, אלומיניום הוא גם חומר אידיאלי לשילוב בתחום התעופה ולעיבוד שבבי ליצירת מוצרי אלקטרוניקה וזיווד.

השאלה היא מה אפשר לעשות על מנת לשמור על המראה המבריק של האלומיניום גם בצורה עצמאית. בשביל לענות את זה, צריך להבין את ההבדל בין ליטוש והברקת אלומיניום שמתבצעים על ידי בעלי מקצוע לבין הברקה של אלומיניום באמצעות חומרי ניקיון שנמכרים בחנויות "עשה זאת בעצמך" ברחבי הארץ.

ליטוש והברקת אלומיניום

 

טיפים עבור ליטוש והברקת אלומיניום בבית

האמת היא שכמעט בלתי אפשרי ללטש משטחי אלומיניום בצורה עצמאית. בשביל ללטש אלומיניום צריך להשתמש במכונות מיוחדות, חזקות ואמינות שמאפשרות להתמודד עם מתכות רבות ובהן פח, נחושת או ברזל. המכונות האלה נמצאות בדרך כלל במסגריות שמתמחות באלומיניום והפעלה שלהן דורשת מיומנות מסוימת.

הברקה של אלומיניום בבית היא כבר פעולה הרבה יותר פשוטה. יש מגוון רחב של חומרי ניקיון שבהם אפשר להשתמש כדי להסיר מאלומיניום אבק ומשחות שאותן מורחים כדי להחזיר לו את הברק הטבעי. כל מוצר לשימוש ביתי מגיע עם הוראות ברורות מהיצרן, המחיר עומד בממוצע על כמה עשרות שקלים בלבד והעמידות היא לטווח ארוך.

טיפים עבור ליטוש והברקת אלומיניום בבית

 

החשיבות של ליטוש והברקת אלומיניום בצורה מקצועית בתחומים מסוימים

קיימים תחומים שונים שבהם ניסיון ללטש ולהבריק לבד משטחי אלומיניום שונים עלול לגרום יותר נזק מאשר תועלת. במקרים כאלה צריך לפנות אל בעלי מקצוע ומסגריות כדי לתאם את כל השירותים של ליטוש והברקת אלומיניום תחת קורת גג אחת.

הנה למשל מספר שימושים בולטים של ליטוש והברקת אלומיניום עבור תחומים רבים בארץ ובעולם:

  1. תחום הרפואה – בתחום הרפואה מתאמים אחת לתקופה מסוימת שירות של ליטוש והברקת אלומיניום למכונות שונות. העמידות של אלומיניום בפני חלודה, קורוזיה ושיתוך הופכת את חומר הגלם הזה לפתרון אידיאלי עבור בתי חולים ומעבדות. במקרים כאלה, צריך לוודא שמבצעים את פעולות הליטוש או ההברקה בצורה ששומרת על ההיגיינה ועל הסטריליות של המכונות הקיימות.
  2. ריהוט – אלומיניום משולב בסוגים שונים של רהיטים. אפשר למצוא אלומיניום בריהוט חוץ, בשולחנות, בכיסאות ובמקומות שמתאימים גם לחדרים רטובים כגון חדרי אמבטיה ושירותים. בשביל להבריק את האלומיניום וללטש אותו, אפשר להזמין חברה מקצועית שזו ההתמחות שלה ויש לה גם את הציוד המתאים.
  3. תחום התעשייה – בתחום התעשייה הקלה והכבדה משתמשים בסוגים שונים של מוצרי אלומיניום. חלק מהמוצרים משולבים במכונות התעשייתיות, בעוד את האחרים ניתן למצוא אחרי עיבוד שבבי בברגים או בחלקי חילוף. בתחום התעשייה גם מפעילים את האפשרות של ליטוש והברקת אלומיניום כדי לשמור על הגוון של חומר הגלם ועל מנת למנוע שחיקה ובלאי.

החשיבות של ליטוש והברקת אלומיניום בצורה מקצועית בתחומים מסוימים

 

התדירות המומלצת עבור ליטוש והברקה

כל סוג של מתכת עשויה לתלות תדירות מעט שונה מבחינת שירותי ליטוש והברקה. כדי לבחור את התדירות המתאימה של שירותי ליטוש והברקה מתייחסים למאפיינים של המתכת, לתכונות של חומרי הגלם וליתרונות או החסרונות שלהם. בשביל להשוות בין סוגים שונים של אלומיניום, נעזרים בהמלצות של בעלי מקצוע ומערבים אותם בתהליך קבלת ההחלטות.

עוד משהו שמשפיע על התדירות המומלצת של ליטוש והברקת אלומיניום קשור לאופן שבו משתמשים בו. ככל שהשימוש במשטחי האלומיניום אינטנסיבי יותר, כך סביר להניח שהם יספגו יותר נזקים ובלאי. כמו כן, אלומיניום שנמצא בחוץ ומשמש לבניית פרגולה, קירוי או הצללה ידרוש ליטוש והברקה בתדירות גבוהה יותר מאשר מוצרי אלומיניום שנמצאים בתוך הבית ובחלל מקורה.

התדירות המומלצת עבור ליטוש והברקה

 

גורמים המשפיעים על המחירים של שירותי ליטוש והברקה

המגוון הרחב של השימושים באלומיניום מחייב התייחסות לגורמים שונים כאשר מרכיבים את הצעת המחיר. בשביל לקבל מחיר אמין והוגן, מתייחסים למשל לגודל המשטח שאותו רוצים להבריק וללטש, לאיכות של האלומיניום ולדרישות מיוחדות של הלקוחות מבחינת ציפוי או שכבת גימור. ככל שיש דרישות מיוחדות יותר, כך גם המחיר של שירותי ליטוש והברקה יעלו.

אפשר לפנות לכמה בעלי מקצוע שונים ולערב קבלן אלומיניום כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת. מלבד המחיר, חשוב לבחור שירות שכולל שמירה מלאה על התכונות של האלומיניום מבחינת העמידות והחוזק. אם רוצים לדעת מראש מה יהיה התוצר הסופי של ליטוש והברקת אלומיניום, ניתן להסתכל על פרויקטים קודמים שבוצעו על ידי אותו קבלן אלומיניום או מסגריה.

גורמים המשפיעים על המחירים של שירותי ליטוש והברקה

 

המלצות על שירותי ליטוש והברקה

בסופו של דבר, כל מי שנעזרים באלומיניום על מנת לייצר משטחים שונים לשימוש פרטי, לתעשייה הקלה או לתעשייה הכבדה גם צריכים להכיר את האפשרויות העומדות בפניהם מבחינת ליטוש והברקה. אם מחפשים בפעם הראשונה שירות כזה ולא יודעים מה לבחור, ניתן להשתמש בהמלצות של לקוחות מרוצים.

אנשים פרטיים שיש להם פרגולה מאלומיניום יתייעצו עם חברים ומשפחה, בעוד לקוחות מסחריים יפנו אל קולגות. חברות גדולות ומפעלים יכולים לרכז את השאלות שיש להם מול קבלן אלומיניום ולהתייעץ איתו לגבי התדירות המומלצת של הליטוש וההברקה. בהקשר הזה, מה שצריך לשים לב אליו הוא מצב שבו הליטוש מבוצע בתדירות גבוהה מדי ולכן פוגע בעמידות ובאמינות של המשטח.

המלצות על שירותי ליטוש והברקה

 

אלומיניום הוא חומר גלם פופולארי בגלל עמידות מוכחת בפני שיתוך. עם זאת, גם על אלומיניום אפשר לראות את פגעי הזמן, בעיקר אם לא מקפידים לנקות ולתחזק אותו. הפתרון יכול להיות ליטוש והברקה במחיר הוגן ובתנאים מעולים.

תלוי בגודל המשטח. ליטוש פרופיל אלומיניום לחלון למשל יימשך 2-3 ימי עסקים, בעוד ליטוש של משטחי אלומיניום לתעשייה ידרשו השקעה מאסיבית יותר.

מנקים אותו ולאחר מכן מורחים שכבת הגנה שמוסיפה ברק.

נוח לעבוד איתו, המשקל שלו נמוך אבל העמידות גבוהה.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מרכיב אלומיניום

מחפשים מרכיב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

ספק אלומיניום

מחפשים ספק אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

ערגול אלומיניום

מחפשים ערגול אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

חיתוך וכיפוף אלומיניום

יש לך עבודת חיתוך וכיפוף אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

שיטות ריתוך אלומיניום

אילו שיטות ריתוך אלומיניום ישנן ומהם הייתרונות והחסרונות בכל שיטה? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב

הברקת אלומיניום

רוצים לבצע הברקת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",