מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

למה עדיף לעשות צילום צנרת לפני שמטפלים בנזילה פנימית בקיר

שאלות רבות שנשלחו אל המערכת שלנו מצד הגולשים שקוראים את המדריכים שלנו על בסיס קבוע גרמו לנו להבין כי יש צורך בהעלאת המודעות בכל הנוגע להליכי אינסטלציה שונים. החלטנו להוציא סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתציג בכל פעם שאלה חשובה אחרת שנשאלה על ידי הגולשים שלנו שהתעניינו בתחום. הפעם, יצאנו לבדוק למה עדיף לבצע צילום של הצנרת רגע לפני שמתחילים לטפל בנזילה פנימית בקיר. הישארו אתנו ותגלו את התשובה שאתם חייבים להכיר מקרוב.

 

צילום צנרת – מה זה אומר בכלל?

רגע לפני שנציג בפניכם את כל האינפורמציה אודות ההליכים שצוינו לעיל, עליכם לדעת בכלל מה זה אומר "צילום צנרת". אנחנו כאן כדי ליידע אתכם כי מדובר בהליך שמתבצע תוך שימוש בכלים מיוחדים. הצנרת הרי נמצאת מאחורי הקיר שלכם ואינכם יכולים לראות אותה ואת המצב שלה. אם רוצים לבדוק מה מצב הצנרת ולהבין איפה הנזילה, יש להשתמש בכלים מיוחדים כמו מצלמה תרמית שמאפשרת לראות ולצלם את הצנרת מבעד לקיר.

דליפה פנימית

צילום צנרת מזכיר הליכים רפואיים

מדובר בהליך שמזכיר הליכים רפואיים שונים. ניקח לדוגמא הליך ניתוחי שמתבצע באזור הבטן. רופא לא ניגש אל המטופל מיד ומתחיל בהליך. הוא צריך קודם כל לבצע צילומים שיאפשרו לו לראות את המתרחש באיברים הפנימיים. הדבר נכון גם אצל אינסטלטור. שכן, הוא צריך לבצע צילום של האזור, כדי לראות את המתרחש בצנרת. לקבלת הצעת מחיר  עבור הליך שכזה, לחצו על המילים הכחולות ותיענו בהקדם.

 

החשיבות בביצוע צילום צנרת לפני שמטפלים בנזילה הפנימית בקיר

עכשיו יש בידיכם את כל האינפורמציה הבסיסית, כך שאנו יכולים להתייחס לשאלה שלשמה התכנסנו. בשלב זה אתם מבינים שיש חשיבות גבוהה בביצוע צילום של צנרת לפני שמתחילים בטיפול בנזילה הפנימית. שכן, אם לא יודעים איך נראית הצנרת ומה בדיוק אירע שם, הדבר עשוי להוביל לסיבוכים (ממש כמו בחיים האמיתיים, על שולחן הניתוחים).

דליפה פנימית

הדברים שחשוב שתדעו רגע לפני שתבחרו באינסטלטור

חשוב מאוד לבצע בחירה נכונה באינסטלטור שיש בידיו את הכלים המתאימים לצילום צנרת. שכן, הגעה אל אינסטלטור שאין בידיו את כלים אלו, עשויה להוביל בסופו של דבר לטיפול לקוי. מקרים שאירעו בעבר גילו כי היו מי ששברו קירות כדי להגיע אל הצנרת. הדבר גילה את מקור הבעיה, אבל העניין הוא שהתגלתה בעיה מורכבת יותר – הצורך בחידוש של הקיר. ההמלצה שלנו היא לערוך בירור אודות אינסטלטור מומלץ שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • בעל ניסיון רב בתחום הצנרת
  • יש בידיו את הכלים הדרושים
  • הומלץ על ידי גורמים שאתם סומכים עליהם

 

לסיום

מדריך זה אפשר לכם להבין כי חשוב לבצע צילום של הצנרת לפני שמטפלים בנזילה פנימית בקיר. כעת אתם יודעים כי מדובר בהליך חיוני שמאפשר להגיע לתקלה מבלי לגרום לנזק.

דליפה פנימית

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מהו BDI ואיך אפשר לנקות אותו?

דירוג האשראי או ה-BDI (Bloated Debt Index) הוא מרכיב חשוב בחיי הכלכלה האישית של כל אדם. ציון זה משמש כמדד למהימנות הפיננסית ולסיכון האשראי של