מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

מהו מחיר פרגולה מאלומיניום?

פרגולה מאלומיניום היא תחליף יעיל לפרגולת עץ, מכיוון שאלומיניום הוא חומר חזק העמיד במזג אוויר סוער, מבודד חום וקור ונשאר לשנים ארוכות. מהו מחיר פרגולה מאלומיניום – על כך במאמר הבא.

 

היתרונות של פרגולה מאלומיניום

פרגולה מאלומיניום מעניקה ליושבים תחתיה צל וקירור בימים חמים. בבתים רבים הפרגולה מותקנת במרפסת או בגינה ומשמשת כמקום אירוח ומנוחה. ישנם אף בתים המתקינים פרגולה בחנייה כדי שלרכב יהיה צל.

גם מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר או רשויות מקומיות משתמשים בפרגולה כאזור חיצוני של המבנה לשם המתנה באוויר הצח ובאזור מוצל. האלומיניום הוא חומר שניתן לייצר ממנו לא מעט פתרונות בנייה כמו חלונות ודלתות כיוון שהוא עמיד לאורך זמן, לא צובר קורוזיה, מבודד חום וקור ועמיד בתנאי מזג אוויר קשים.

פרגולת אלומיניום

ממה מורכב המחיר של פרגולה מאלומיניום?

מחיר פרגולה מאלומיניום מורכב בהתאם לגודל הרצוי, עיצוב וצורת הגג, החיפוי והאם יכלול רצפה. במידה ומדובר בפרגולה קבועה המחיר יהיה זול יותר מפרגולה תלויה, פרגולה חשמלית יקרה יותר מפרגולה רגילה ואלמנטים נוספים כמו קירוי וצבע יכולים לייקר את העסק.

למשל, תוספת קירוי תעלה בין 50-100 ₪ למטר וקירוי מונע רעשים יעלה בין 150-250 ₪ למטר. לגבי הצבע, כאשר הצבע הוא סטנדרטי אין תוספת תשלום למעט צבע דמוי עץ שיכול ליקר את הפרגולה בעוד 10%. גלו מהו מחיר פרגולה אלומיניום בהקלקה על הקישור.

 

מהו מחיר פרגולה מאלומיניום?

ישנן פרגולות פתוחות או סגורות מסוגים שונים כמו PVC, עץ, מתכת, זכוכית או אלומיניום. רוב האנשים בוחרים באלומיניום לא רק בגלל העמידות, אלא גם בשל המחיר. המחיר של הפרגולה מחושב לפי מטר ובהתאם לתוספות או פונקציות שונות. לפיכך מחיר פרגולה מאלומיניום נע בין 700-1,900 ₪ למטר כאשר פרגולה זולה, קבועה וללא תוספת תעלה עד 1,200 ₪ למטר. ככל שהפרגולה תהיה מעוצבת יותר או חשמלית, המחיר יגיע לטווח הגבוה.

 

עלויות לתוספות בהתקנת פרגולה

להתקנת פרגולה יש לקחת בחשבון גם התקנת נקודת חשמל שעלותה בין 200-250 ₪ על מנת שתהיה בפרגולה תאורה ומאוורר תקרה. גם תוספת של מרזב תייקר את העלות. מחיר מרזב למטר הוא 150 ₪ והוא נחוץ כדי שגג הפרגולה לא יוצף. כמו כן, בניית פרגולה על גג או מקום גבוה תהיה בתוספת של עוד 500 ₪ והמחיר יעלה ככל שהקומה גבוהה יותר.

 

האם יש אחריות על פרגולה מאלומיניום?

לסיכום, כמו כל ריהוט או אבזור חשמלי של הבית גם לפרגולה יש אחריות הניתנת לאחר ההתקנה. ישנם מתקינים שמעניקים 5 שנות אחריות וכאלו המעניקים 10 שנות אחריות ולכן צריך לבדוק לפני הזמנת הפרגולה את תוקף האחריות. כמו שיש אחריות על האלומיניום כך גם יש אחריות על צביעת הפרגולה ולכן בדקו גם את תוקפה.

פרגולת אלומיניום

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

איתור דליפות
אלו השיטות לאיתור נזילות

נזילות מים הן בעיה נפוצה שעלולה להוביל לנזקים רבים, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה בריאותית. כתבה זו תסקור את השיטות המתקדמות ביותר לאיתור נזילות, תוך

מה זה משכנתא לכל מטרה
מה זה משכנתא לכל מטרה?

משכנתא היא מונח המוכר לכולנו שמזוהה עם רכישת הנכס. אבל מהי בעצם משכנתא לכל מטרה? בעיקרון מדובר בהלוואה ארוכת טווח, הכרוכה בשעבוד נכס וניתן להשתמש