מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

מה היתרונות של החומר אלומיניום

מחפשים שירותי אלומיניום ורוצים לדעת מהם היתרונות של החומר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

ישנן תכונות חיוביות לאלומיניום ואין ספק כי מדובר בחומר מנצח כשאתם בוחרים בפרויקט לבית שלכם על יתרונות אלומיניום בכתבה הבאה.אלומיניום נחשב למתכת חזקה ביותר המיועדת לייצור של דברים פשוטים כמו פחיות שתייה קלה ועד דברים מורכבים יותר כמו למשל גדרות אלומיניום וגם מטוסים. 

בנוסף, אלומיניום מיועד לייצור פריטים שונים ויקרי ערך – בעיקר כי מדובר על מתכת חזקה במיוחד ועמידה במשימות קשות במיוחד, כגון בניית מטוס הנושא מטען או אפילו בניית גדר.

מה היתרונות של החומר אלומיניום

 

על הייחודיות של אלומיניום

אין ספק כי בשנים האחרונות החומר הפך פופולרי במיוחד ונחשב לאחד החומרים הנפוצים ביותר בשוק. מדובר על חומר אשר לו תכונות ייחודיות בהשוואה לסוגי המתכות האחרות והוא מאפשר ביצוע רחב של אלמנטים, לרבות עמידות לאורך זמן רב. בשנים האחרונות ניתן לפגוש אלומיניום בשימושים שונים הן בעולם העיצוב והן בעולם התעשייתי.

מדובר על סוג של מתכת רקיעה המגיעה בצבע כסוף מהמצב הראשוני בו היא מופקת. נציין כי אלומיניום יכול להגיע במגוון צבעים החל מאפור ועד חום בהתאם לחומרים המערבבים עם המתכת. מדובר על סוג מתכת נפוץ ומבוצע בו שימושים שונים. מדובר על הליך הפקה ייחודי והוא מיוצר ממינרל בשם בוקסיט – המינרל כולל סוגים שונים של תחמוצות אלומיניום וסוגי מתכת נוספות.

על הייחודיות של אלומיניום

 

מה היתרונות של החומר אלומיניום ומהם המאפיינים שלו?

מדובר על מתכת הכוללת יתרונות רבים וכעת נפרט את היתרונות השונים:

 • בעל צפיפות חומר גבוהה: מדובר על חומר בעל צפיפות גבוהה בהשוואה לסוגי המתכות האחרות, מה שהופך אותו לקל משקל.
 • חסינות בפני חימצון: נוסף על כך, מדובר על חומר חסין בפני חמצון, מה שאומר שהוא אינו מחליד או נהרס תחת השפעה של נוזלים או משאבי טבע אחרים.
 • קל לניקוי: מדובר על מתכת קלה לניקוי ולכן עושים בה שימוש במסגרת בניית משטחי עבודה.
 • זול: בהשוואה למתכות אחרות, מדובר על חומר זול למדי, מה שהופך אותו לבחירה חכמה במיוחד.
 • קל משקל: זאת ועוד, מדובר על חומר קל משקל, מה שמהווה יתרון משמעותי כאשר מדובר על פרויקט גידור למשל. המשמעות היא כי שאין צורך לעשות שימוש בחומרים שונים על מנת להזיז את לוחות הגדר.
 • עבה ודק: האלומיניום נחתך ליריעות דקות לצורך ייצור של חומרי בניין או מוצרים שונים הנמכרים בפחיות. מדובר על יתרון משמעותי- האלומיניום חזק בתור מתכת דקה והמשמעות היא כי ניתן לרכוש לוחות גידור בעובי קלאסי לטובת מבנה מגורים.
 • עמידות בפני תנאים קיצוניים: אלומיניום נועד לא רק לייצור של פחיות אוכל אלא גם מיועד לייצור של כמה פריטים חשובים ביותר ומדובר על מתכת עמידה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.
 • שינוי המרחב: השימוש בפרופיל אלומיניום בבנייה יכול לסייע לכם למקסם את המרחב של החלל בבית. כך למשל, דלת המורכבת מאלומיניום יוצרת תחושה של חלל מתמשך כי לא מדובר בחומר כבד אלא בחומר המשתלב עם החומר הקיים.
 • אפשרות לאביזרים נלווים: במידה ואתם רוצים לשדרג את מראה הבית, הרי תוכלו להכניס אביזרים נלווים כמו מעמד לטלוויזיה עשוי אלומיניום, מה שיאפשר לכם ליצור מראה מודרני לבית שלכם. מדובר על חומר נהדר המשתלב בצורה נפלאה בבית ויוצר איזון ביחד עם החומרים הישנים בבית.
 • גמישות: בשל העובדה כי מדובר במתכת רכה, הרי ניתן לעשות בה שימוש לרעיונות שונים בבית.

 

מהם המאפיינים של האלומיניום?

 

עוד יתרון משמעותי של אלומיניום: מיחזור ואיכות הסביבה

סיבה נוספת אשר ניתן לאהוב אלומיניום היא בשל העובדה כי מדובר במוצר הניתן למחזור ואינו מאבד מהתכונות החיוניות שלו. מכאן, מדובר על מתכת ידידותית לסביבה ודורשת הרבה פחות אנרגיה במטרה לעצב את אותו החומר מהטבע. מכאן, על ידי שימוש נכון בחומר שיש לו יתרונות רבים ניתן לקבל גם עיצוב מודרני וגם לשמור על כדור הארץ.

עוד יתרון משמעותי של אלומיניום: מיחזור ואיכות הסביבה

 

מדובר על חומר מושלם לעיצוב חזית בניין

ישנם יתרונות רבים ההופכים את האלומיניום לחומר מושלם לעיצוב חזית בניין. העמידות הרבה תאפשר לא לבצע פעילויות תחזוקה שונות במטרה ליהנות מחזית מבריקה בעלת מראה חדש. עוד נציין כי האלומיניום אינו מחליד ועמיד לאור השמש ולא עובר תהליך התיישנות ככל שעובר הזמן.

כל התכונות האלו הופכות את האלומיניום לחומר אידיאלי לבניין. יתרה מכך, בשל טכנולוגיות מתקדמות  האלומיניום יעיל במיוחד בעבודות צבע ואיכות גבוהה בהשוואה לפעם. באמצעות צביעה מתקדמת על ידי אפייה בתנורים מיוחדים ניתן לוודא כי הצבע יישאר ולא ידהה ככל שיעבור הזמן ויהיה עמיד בפני מזג האוויר. טכנולוגיות חדשות מאפשרות לבצע יציקות אחידות ומדויקת וכך לעצב את האלומיניום בהתאם לצרכים.

מדובר על חומר מושלם לעיצוב חזית בניין

 

אילו יתרונות יש לצביעת אלומיניום בתנור?

 • צביעה ללא כתמים: באמצעות צביעה בתנור ניתן לקבל צביעה אחידה ללא כתמים וללא הבדלי צבע בין אזור אחד לאחר.
 • ללא קילופים: בשיטת הצביעה הרגילה ניתן לראות קילופי צבע, אך לא כך באמצעות צביעה בתנור.
 • ללא שריטות או סימני שחיקה: נוסף על זאת, בשל העובדה כי הצבע נצמד היטב לפרופיל האלומיניום הוא נחשב עמיד וללא שריטות.
 • מניעה של קורוזיה: נוסף על כך, מרבית מוצרי האלומיניום משמשים באזורים חשופים לשמש וכאן ניתן לראות את היתרון המשמעותי של צביעה בתנור. מדובר על שיטת צביעה המגנה על המוצר מפני פגעי מזג האוויר.
 • יש מגוון אפשרויות בחירה: בעת צביעה בתנור יש מגוון רחב של אפשרויות בחירה. מי שאוהב להשקיע בבית, הרי מדובר על אפשרות נהדרת במיוחד על מנת להשקיע בעיצוב הבית.

 

אילו יתרונות יש לצביעת אלומיניום בתנור?

 

איך לבחור את המקום שיבצע עבודות אלומיניום?

במידה ואתם מעוניינים לשפץ את הבית באמצעות אלומיניום, הרי חשוב ביותר לבחור את החברה המתאימה ביותר שתבצע את העבודה המקצועית ביותר. מכאן, יש חשיבות עליונה להתרשם מהיצע העבודות הקודמות וזה יהווה עבורכם בטחון שקיימות מגוון עבודות מקצועיות ותדעו כי בחרתם את החברה הטובה ביותר.

איך לבחור את המקום שיבצע עבודות אלומיניום?

כן, בשל העובדה כי מדובר במתכת רכה המאפשרת גמישות עבודה בהחלט ניתן לעצב שפע של עיצובים שונים.

מדובר על חומר איכותי ביותר לדלתות ונוח לעבודה.

לא. בהשוואה לחומרים כמו עץ או ברזל, מדובר על חומר שאינו זקוק לתחזוקה רבה.

התשובה היא כן וזה יתרון נוסף של דלתות מאלומיניום. ניתן לעצב את הדלתות במגוון צבעים וסגנונות.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

ריתוך אלומיניום מחיר

מחפשים ריתוך אלומיניום מחיר? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

ריתוך אלומיניום לברזל

מחפשים ריתוך אלומיניום לברזל? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

סוגי זכוכית חלונות אלומיניום

עיצוב הבית זו משימה לא פשוטה: בכל נקודה בבית קיימת צומת דרכים שמבקשת מאיתנו לבחור את האפשרות הטובה ביותר, הזולה ביותר או המשתלמת ביותר. גם

מתקין פרגולות אלומיניום

מחפשים מתקין פרגולות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

האם אלומיניום נמשך למגנט?

אתם רוצים לדעת האם אלומיניום נמשך למגנט ולבחור את חומר הגלם הנכון עבור הפרויקט שלכם? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב