מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

מחיר התקנת חלון אלומיניום

רוצים לדעת מהו מחיר התקנת חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

החלונות בבית, במשרד ובמקומות אחרים מהווים את גולת הכותרת ומשפיעים בצורה ניכרת על המראה. נוסף על זאת, החלונות מתווכים את מה שקורה בחוץ וגם חשופים לשמש ורטיבות. מכאן, יש חשיבות רבה לבחון התקנת חלונות אלומיניום מבחינת מחיר ועוד שורה ארוכה של גומרים נוספים

החלונות, בין אם מדובר על חלונות בבית או במשרד מהווים את גולת הכותרת ומשפיעים בצורה ניכרת על המראה. נוסף על זאת, החלונות מתווכים את מה שקורה בחוץ וגם חשופים לשמש ורטיבות. מכאן, יש חשיבות רבה לבחון התקנת חלונות אלומיניום. חלונות אלומיניום כוללים יתרונות משמעותיים למדי הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית ולכן רבים מעדיפים לבצע את ההתקנה.

מחיר התקנת חלון אלומיניום

 

רגע לפני בחינת המחיר, מה עוד חשוב להביא בחשבון?

אין ספק כי התקנה של חלונות אלומיניום בבית או במשרד מהווה תוספת מושלמת למדי מבחינת פונקציונלית והן מבחינת מראה מושלם. עם זאת, רגע לפני בחינת המחיר, חשוב ביותר להביא בחשבון  מספר פרמטרים חשובים:

 • התאמה לצרכים שלכם: חשוב ביותר לבחון את ההתאמה לצרכים שלכם ולבחור את החברה המקצועית ביותר אשר תעניק לכם מענה מקיף לצרכים שלכם בהתאם לגודל הרצוי
 • יצירת הרמוניה מדויקת: זאת ועוד, חשוב ביותר לבחון את כל נושא ההרמוניה המדויקת בחלל, לרבות כמו חלונות אלומיניום דמוי עץ או חלונות אלומיניום שחורים אשר הפכו לטרנד בשנים האחרונות.
 • בחירת פרופיל מתאים: נוסף על זאת, חשוב ביותר לתת את הדעת על בחירת הפרופיל המתאים ביותר רגע לפני ההתקנה. היום ישנם פרופילים רבים וחשוב ביותר לבחור את הפרופיל המתאים והמשתלם ביותר בהתאם לצרכים שלכם הן מבחינת תחזוקה והן מבחינת יופי.

רגע לפני בחינת המחיר, מה עוד חשוב להביא בחשבון?

 

אילו סוגי חלונות ניתן למצוא?

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות אלומיניום והמחיר בהתאם. כעת נפרט את הסוגים השונים:

 • חלונות הזזה: מדובר על חלונות הכוללים 2 כנפיים. היתרון המרכזי בא לידי ביטוי בנוחות תפעול וגם בבטיחות. עם זאת, אין אפשרות להגיע איתו לפתיחה מלאה ויש להביא זאת בחשבון.
 • חלונות ציר: מדובר על חלונות אלומיניום הכוללים דלת אחת. הדלת נעה על גבי ציר המאפשר את הפתיחה של הדלת פנימה והחוצה.
 •  חלונות קיפ: מדובר על חלון בעל שיפוע כלפי פנים או חוץ שיש לו זווית פתיחה מוגבלת.
 • חלונות דריי קיפ: מדובר על שילוב של חלון קיפ הכולל פתיחה בשיפוע ושל החלון וכל ציר בו נפתח כלפי פנים או כלפי חוץ.

אילו סוגי חלונות ניתן למצוא

 

אילו יתרונות יש לחלונות אלומיניום?

 • קלות משקל: אלומיניום נחשב לחומר קל משקל ולכן הוא בעל חוסן רב ולכן נחשב אידיאלי למוצרים רבים.
 • נוחות עבודה: נוסף על זאת, מדובר על מתכת שקל ביותר לעבוד איתה וייצור של חלונות אלומיניום נחשב לפעולה שאינה מצריכה משאבים רבים יתר על המידה.
 • עמידות רבה: חלונות מסוג זה עמידים בפני רטיבות וגם בפני רוחות חזקות וגם מפני חבטות ולכן יש אפשרות ליהנות מהם לטווח ארוך.
 • גמישות: מדובר על חומר גמיש ביותר המאפשר ליצור מגוון רחב של סוגים של חלונות.
 • אסתטיקה: מדובר על חומר ולו נוכחות אסתטית נקייה וניתן להעניק לו גוונים רבים.
 • איטום: יתרה מכך, מדובר על חלונות בעלי איטום אפקטיבי.

אילו יתרונות יש לחלונות אלומיניום?

 

ממה מושפע מחיר התקנת חלון אלומיניום?

לכל הסוגים של חלונות אלומיניום יש מחיר אטרקטיבי למדי ותועלת גבוהה וכך ניתן בהחלט לקבוע כי מדובר בקנייה משתלמת ביותר. בעת בחירת חלון אלומיניום ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על המחיר:

 1. פרופיל:  אפשר לבחור בפרופיל סטנדרטי ואילו אפשר לבחור בפרופיל בלגי וגם חלון משולב. כך לדוגמא, חלונות בלגיים כוללים מסגרת דקה ועדינה ואילו פרופיל משולב כולל בין היתר יצירת חלונות אלומיניום דמוי עץ המתאימים לבתים בסגנון כפרי.
 2. סוג הפתיחה: מחירם של חלונות אלומיניום מושפע גם מסוג הפתיחה, בין אם מדובר על חלונות הזזה או בין אם מדובר על חלונות ציר לכל אחד נקבע מחיר אחר.
 3. גודל החלון: נוסף על כך, מדובר על מחיר הנקבע בהתאם לגודל החלון- האם מדובר בגודל חלון גדול או שמא מדובר על גודל קטן של חלון.
 4. סוג זכוכית: זאת ועוד, המחיר נקבע גם בהתאם לסוג הזכוכית.
 5. גוון של אלומיניום: נוסף על כך, המחיר נקבע בהתאם לגוון של האלומיניום והיום ניתן למצוא שפע של גוונים.

ממה מושפע המחיר של התקנת חלון אלומיניום?

 

כיצד לבחור חברה המציעה מחיר עבור התקנת חלונות אלומיניום?

היום ניתן למצוא שפע של חברות המציעות שירות התקנת חלונות אלומיניום במחירים שונים בהתאם לפרמטרים אשר פורטו כאן. לשאלה כיצד ניתן לבחור את החברה הטובה ביותר, הרי חשוב ביותר להביא בחשבון מספר פרמטרים:

 • ניסיון: חשוב ביותר להביא בחשבון את נושא הניסיון. חברה מנוסה בתחום תבצע את מלאכת ההתקנה בצורה הטובה ביותר והדבר יבוא לידי ביטוי בניסיון רב ובתוצאה איכותית.
 • התקנה איכותית: זאת ועוד, חברה מקצועית תבצע את ההתקנה בצורה איכותית תוך שימוש בכלים איכותיים על מנת שתהיה לכם האפשרות ליהנות מהחלונות לאורך זמן רב.
 • תודעת שירות: נוסף על כך, חברה מקצועית בתחום תפגין תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר אשר תאפשר לכם לשאול את כל השאלות המתאימות על מנת לקבל תשובות מקיפות.
 • אחריות: זאת ועוד, חברה מקצועית תציע אחריות על ההתקנה לתקופה ממושכת וכך לא תצטרכו לשלם מהכסף שלכם והדבר יחסוך לכם להוציא כסף רב.

כיצד לבחור חברה המציעה מחיר עבור התקנת חלונות אלומיניום?

 

בישראל ניתן למצוא מגוון של חברות המייצרות חלונות אלומיניום מחומרים איכותיים. רגע לפני ההתקנה, חשוב ביותר לוודא כי יש תו תקן לחברות הנ"ל על מנת לוודא כי המחיר שאתם משלמים יהיה בהתאם לאיכות.

מה שעשוי לחסוך לכם כסף במסגרת התקנת החלונות זה בחירת חברה איכותית אשר תבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. כאשר תבחרו חברה איכותית מהמעלה הראשונה, כך לא תמצאו את עצמכם מבזבזים סכומי כסף יקרים על התקנה שאינה איכותית וזה יעלה לכם יותר ולכן חשוב ביותר לא להתפשר.

על מנת לבחור את החברה המקצועית ביותר, ההמלצה היא להתייעץ עם לקוחות אחרים וכך להבטיח שנוכל לקבל את התמורה הטובה ביותר. אין ספק כי כאשר תתייעצו עם אחרים, כך תהיה לכם האפשרות לבחון את ההיצע ולבחור את החברה המתאימה ביותר מבין החברות השונות.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

ריתוך אלומיניום מחיר

מחפשים ריתוך אלומיניום מחיר? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

ריתוך אלומיניום לברזל

מחפשים ריתוך אלומיניום לברזל? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

סוגי זכוכית חלונות אלומיניום

עיצוב הבית זו משימה לא פשוטה: בכל נקודה בבית קיימת צומת דרכים שמבקשת מאיתנו לבחור את האפשרות הטובה ביותר, הזולה ביותר או המשתלמת ביותר. גם

מתקין פרגולות אלומיניום

מחפשים מתקין פרגולות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

מה היתרונות של החומר אלומיניום

מחפשים שירותי אלומיניום ורוצים לדעת מהם היתרונות של החומר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב