מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

מסגר אלומיניום

רוצים להתקין מסגר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מסגר מקצועי יכול לרכז מגוון רחב של שירותים שקשורים לעבודה עם אלומיניום, כדי לנצל את היתרונות שלו מבחינת עמידות גבוהה בפני קורוזיה וחלודה. בנוסף, האלומיניום הוא חומר גלם חזק אבל גם כזה שקל לעבוד איתו ולכן חשוב לתאם מול מסגר את הפרויקט הספציפי על פי הדרישות של קהל היעד והלקוחות. אז איך עושים את זה ומאיפה מתחילים? הנה כל התשובות.

פניה אל מסגר אלומיניום יכולה להיות פתרון מעולה לאנשים פרטיים, בעלי מקצוע, מפעלי ייצור וגורמים שונים בתחום התעשייה הקלה והכבדה. התפקיד העיקרי של מסגר הוא לרכז תחת קורת גג אחת את כל השירותים הרלוונטיים לעבודה עם אלומיניום והידע שלו מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר, אפשר למשל לפנות אל המסגר כדי לשאול אותו על הבדלים בין סוגים שונים של אלומיניום. בטווח הארוך, אותו מסגר יהיה גם איש המקצוע שיעמוד לרשותנו בעת הזמנת מוצרי אלומיניום רבים.

השאלה היא מה תחום ההתמחות של מסגר אלומיניום ובאיזה אופן היא יכולה לעלות בקנה אחד עם הצרכים והמטרות שאותם אנחנו כלקוחות מנסים להשיג. בשביל לענות על זה, צריך להבין מה מאפיין את השירות של המסגר לעומת נותני שירותים אחרים. לאחר מכן, ניתן להיכנס אל עובי הקורה ולבדוק מה מסגר עושה כדי לשנות את הצורה או הייעוד של אלומיניום – אבל בלי לוותר על היתרונות שלו.

מסגר אלומיניום

 

כל הסיבות לבחור באלומיניום

השירות של מסגר אלומיניום פופולארי בעיקר בגלל התכונות של חומר הגלם שאיתו הוא עובד. קודם כל, אלומיניום הוא סוג של מתכת שיש עליה שכבת אלומינה. תפקידה של שכבת האלומינה הוא לא רק להעניק לאלומיניום את המראה המבריק והמעודכן, אלא גם להגן עליו מפני קורוזיה ושיתוך. במילים אחרות, האלומינה היא זו שמונעת מהאלומיניום להחליד.

חוץ מזה, האלומיניום הוא חומר גלם שקל לעבוד איתו. למרות החוזק והאמינות, נוח לבצע מגוון רחב של עבודות עיבוד שבבי על גבי אלומיניום וניתן לעשות את זה באמצעות מכונות CNC או יציקות אלומיניום ייעודיות. בכל אחד מהמקרים האלה, התפקיד של המסגר הוא לשמור על התכונות של האלומיניום למרות שמשנים את הצורה והייעוד.

כל הסיבות לבחור באלומיניום

 

שירותים בולטים של מסגר אלומיניום

הדרך לנצל את היתרונות של ידע מקצועי כמו שיש למסגר מנוסה היא לברר מולו איזה שירותים הוא מספק. כך רואים שיש כמה הבדלים מאוד משמעותיים בין השירותים הרלוונטיים הזמינים במסגריות אלומיניום ולא תמיד קיימים במפעלי ייצור או תעשייה אחרים:

  1. יציקות אלומיניום ועיבוד שבבי – אפשר להתייעץ עם מסגר אלומיניום לגבי ההבדלים בין שיטות עבודה שונות עם מתכת. ברוב המקרים, ההבדל העיקרי יהיה לדוגמא בין יציקות אלומיניום בשיטות של יציקות לחץ לבין עיבוד שבבי. יציקות לחץ מאפשרות לחסוך בהוצאות ולהחליף את הצורה של האלומיניום לתבניות שנבחרות מראש, בעוד עיבוד שבבי מבטיח דיוק מושלם ומאפשר עבודה רציפה ללא מגע יד אדם.
  2. ציפוי אלומיניום – מסגר מיומן גם יודע לעבוד בשיטות שונות על מנת ליישם חומרי ציפוי על אלומיניום. מטרת הציפוי היא לחזק את האלומיניום, להפוך אותו לעמיד יותר בפני קורוזיה ושחיקה וגם להגן עליו מפני פגיעה מכאנית. באמצעות ציפוי אלומיניום ניתן לשלב פרופילים בתעשייה ולשלב תהליכי שיחול לצורך ייצור של יישומי קירור אלקטרוניים.
  3. צביעה וגימור – שירותי צביעה והגימור הם חלק בלתי נפרד מהתהליך שבו לוקחים את האלומיניום כחומר גולמי והופכים אותו לפתרון שמתאים לדרישות של התעשייה או הלקוחות. אפשר לבצע צביעה של פרופיל אלומיניום בתנור ובחום גבוה, לשמור על העמידות של הגוון גם אחרי חשיפה ממושכת לפגעי מזג האוויר ולחסוך בהוצאות על רכישת מתכות אחרות.

שירותים בולטים של מסגר אלומיניום

 

טיפים לבחירת מסגר אלומיניום

הדבר היחיד שעלול להפריד בין לקוחות פרטיים או מסחריים ותעשייתיים שזקוקים לשירות של מסגר מקצועי לבין ניצול היתרונות של האלומיניום הוא חוסר ידע לגבי האופן שבו כדאי לבחור אותו. אם לא בוחרים נכון את המסגר או מפקידים את הפרויקט בידיים לא מתאימות, עלולים לגלות שנגרם יותר נזק מאשר תועלת.

הפתרון הוא לבחור את המסגר לפי פרמטרים אובייקטיביים וסובייקטיביים. מבחינה אובייקטיבית, יהיה הכי נוח ונכון להשוות בין שירותי מסגריות על פי מספר שנות הניסיון, לפי המיקום הגיאוגרפי שאליו צריך להגיע כדי לקבל את השירות וכמובן לפי המחיר. לשם השוואה, פרמטרים סובייקטיביים שבהם משתמשים כדי לבחור מסגר כולל בתוכם המלצות של לקוחות מרוצים ובהם חברים, קרובים ובני משפחה.

טיפים לבחירת מסגר אלומיניום

 

העלות של שירותי מסגריה ומה שמשפיע עליו

מסגר אלומיניום מתמחר את השירות שהוא מספק לפי גורמים שונים ובצורה שאינה אחידה. הסיבה לכך שקיימים פערי מחירים של עשרות אחוזים בין שירותי מסגריה קשורים לכך שיש סוגים שונים של אלומיניום, דרישות שונות של הלקוחות וגם הבדלים מבחינת רמת הדחיפות או המורכבות של הפרויקט. עם זאת, ניתן עדיין לקבל הצעת מחיר מראש ולא צריכים לחכות לרגע האחרון.

הצעת המחיר על שירותי אלומיניום של מסגר אמורה לכלול מידע מלא על המפרט הטכני ולעיתים גם התייחסות לתקופת אחריות. אחרי שמקבלים הצעת מחיר מסודרת, משתמשים בה על מנת להשוות בין שירותי מסגריות וכדי להתמקד רק באלו שרלוונטיים עבורנו. מעבר לכך, כדאי להשוות בין כל סוג של מסגר רק אחרי שיוצרים איתו קשר ומוודאים שההתמחות שלו אכן מתאימה.

העלות של שירותי מסגריה ומה שמשפיע עליו

 

שירותים נוספים של מסגריות

מסגר אלומיניום מנוסה יכול לספק שירותים נוספים. מסגרות כללית למשל כוללת עבודות ליצירה ותיקון מסגרות מתכת, שירותי מסגרות לתיקון רכיבי מתכת בציוד הנדסי וגם עיבוד פרופילים. בנוסף, אפשר לבחור מסגר שמתמחה בפתרונות לצרכי החקלאות כולל יצירה ותיקון מסגרות מתכת לחממות.

המסגר אחראי במידה רבה על שביעות הרצון הצפויה שלנו מאלומיניום כחומר גלם לעבודה. בשביל לנצל את היתרונות של האלומיניום, חשוב לבחור מסגר מנוסה שמגיע מהתחום ומכיר אותו.

שירותים נוספים של מסגריות

 

לבנות פרופילים, מסגרות לחלונות, דלתות, מוצרי אלקטרוניקה, מוצרי תעשייה, פרגולות ועוד.

כדי לתקן או לייצר פרופילים ומשטחי מתכת שונים, בדגש על אלומיניום.

מסתכלים על פרויקטים קודמים שאותם היא ביצעה ולאחר מכן אוספים עליה המלצות. כמו כן, כדאי להשוות בין מחירים שונים של מסגר אלומיניום ולבדוק איזו הצעה כוללת תקופת אחריות ארוכה.

מבצעים גימור וצביעה לפי דרישת הלקוח.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מרכיב אלומיניום

מחפשים מרכיב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

ספק אלומיניום

מחפשים ספק אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

ערגול אלומיניום

מחפשים ערגול אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

חיתוך וכיפוף אלומיניום

יש לך עבודת חיתוך וכיפוף אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

שיטות ריתוך אלומיניום

אילו שיטות ריתוך אלומיניום ישנן ומהם הייתרונות והחסרונות בכל שיטה? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב

הברקת אלומיניום

רוצים לבצע הברקת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",