מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

מרכיב אלומיניום

מחפשים מרכיב אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

שירותי התקנה והרכבה של מוצרי אלומיניום חייבים להתבצע בצורה מקצועית. במאמר הבא נסביר למה לא כדאי לנסות להרכיב מוצרים כאלה לבד, מה התפקיד של בעלי מקצוע ואיך בוחרים אותם. בנוסף, נבין טוב יותר כיצד להשוות בין סוגים שונים של שירותי אלומיניום ואיך לרכז אותם תחת קורת גג אחת

מוצרי אלומיניום נמצאים סביבנו כמעט בכל מקום. אפשר לראות אותם בשערים, דלתות, חלונות ופרופילים ואפילו בתעשיית התעופה, התחבורה, החקלאות והבנייה. עם זאת, מאחורי כל המוצרים השונים תמיד חייב לעמוד אותו גורם מקצועי שהוא מרכיב אלומיניום מיומן. העניין הוא שגם אחרי שמבינים מה היתרונות של אלומיניום לעומת מתכות אחרות, זה לא מבטיח בחירה של מרכיב כזה בצורה מוצלחת.

מרכיב אלומיניום

 

בחירת מרכיב אלומיניום לפי ניסיון והתמחות

הדרך לבחור מרכיב אלומיניום היא להסתכל על מספר שנות הניסיון שיש לו ועל ההתמחות. את מספר שנות הניסיון אפשר לבדוק יחסית בקלות, כמו למשל באמצעות יצירת קשר טלפוני ושיחה קצרה מרחוק או פנים מול פנים. גם אם לא רוצים לחייג אל מרכיב אלומיניום ולשאול אותו כמה שנים הוא עובד בתחום, סביר להניח שהמידע יהיה זמין עבורנו באתר האינטרנט שלו.

מבחינת התמחות, מסתכלים גם על מידע שכל קבלן אלומיניום מוסר על עצמו וגם על פרויקטים קודמים שאותם הוא ביצע. אפילו דרך תמונות בלבד ניתן להבין האם מדובר על קבלן אלומיניום שפונה לסקטור המסחרי, הפרטי או גם וגם. אלו נתונים חשובים על כל סוג של איש מקצוע והם עוד יותר קריטיים כאשר מדובר על חומר גלם כמו אלומיניום.

בחירת מרכיב אלומיניום לפי ניסיון והתמחות

 

החשיבות של הרכבה מקצועית

בשביל להבין את החשיבות של בחירת קבלן או מרכיב בצורה מקצועית, צריך להסתכל על התכונות המיוחדות של אלומיניום לעומת סוגים אחרים של מתכת. ראשית, אלומיניום הוא חומר גלם שאינו מחליד. המשמעות היא שאחרי הרכבה חד פעמית של אלומיניום, כבר לא צריך לחשוש מפני הופעת כתמי חלודה. מלבד היתרון האסתטי של מתכת שאינה מחלידה ואינה סובלת מאף סוג של שיתוך או קורוזיה, זה גם חוסך בהוצאות ומצמצם תחזוקה.

עוד יתרון של הרכבה מקצועית בא לידי ביטוי בעלות. האלומיניום הוא חומר גלם זמין, זול ונפוץ שאפשר להשיג אותו לשימושים רבים גם בהתראה קצרה. בשביל להשלים את התהליך ולספק אלומיניום בלי שזה יגרום לאף אחד או אחת מאיתנו לחרוג מתוך מסגרת התקציב, עלינו לדאוג שההרכבה תהיה מקצועית ותתבצע על ידי קבלן אמין.

החשיבות של הרכבה מקצועית

 

אלומיניום מרכיבים רק אחרי שבודקים עמידה בתקן

אין צורך בהסמכה או ברישיון על מנת להציע שירותי הרכבת אלומיניום. מנגד, כן יש תקן שבו אלומיניום חייב לעמוד בשביל שנוכל לוודא שהוא איכותי. אם אלומיניום מסוים לא עומד בתקן והוא לא מספיק איכותי, המשמעות היא סיכוי גבוה לכך שנתאכזב ממנו ונזקים לא צפויים בהופעת סדקים, חריצים וכן הלאה. למרות שהאלומיניום מאוד עמיד, אי עמידה בתקן אינה מומלצת וגם אינה שווה את פערי המחירים לעומת אלומיניום איכותי.

קבלן אלומיניום מנוסה ואמין יתעקש לפיכך על האיכות של חומרי הגלם שבהם הוא משתמש. הוא יבחר רק אלומיניום שעומד בתקן, יוודא שהמפרט שמפורסם על ידי היצרן עולה בקנה אחד עם המוצר שמגיע אליו באספקה למפעל ואף ילווה את הלקוחות כדי להשוות בין אלומיניום לבין שאר המתכות. אם הקבלן עושה את כל זה, כנראה שאפשר לסמוך עליו גם בתור מרכיב אלומיניום לבית או למשרד.

אלומיניום מרכיבים רק אחרי שבודקים עמידה בתקן

 

שירותים נוספים של מרכיב אלומיניום

הרכבת אלומיניום יכולה להתבצע בהתאמה אישית לפי הצרכים של קהל היעד והלקוחות. התאמה אישית כוללת בחירה מוקפדת של סוג הפרופיל שבו משתמשים, החלטה איפה בדיוק מרכיבים את האלומיניום ולאחר מכן חיזוק והתקנה של אביזרים משלימים. אם משתמשים בשירות מקצועי של מרכיב אמין, אפשר גם להתייעץ איתו לגבי תחזוקה מומלצת מבחינת ניקיון והברקה של המתכת.

השירותים הנוספים מרוכזים תחת קורת גג אחת כי מרכיב אלומיניום הוא היחיד שניתן לקבל ממנו מידע אמין ורלוונטי. אם לעומת זאת מנסים להרכיב או לתקן את האלומיניום לבד, מגלים מהר מאוד שאותן תכונות שלו שהופכות אותו לפופולארי כל כך – הן גם אלו שמחייבות שימוש בציוד מיוחד ולא בארגז כלים של מתכות רגילות.

שירותים נוספים של מרכיב אלומיניום

 

הציוד המיוחד שבו משתמשים כדי לבצע הרכבת אלומיניום

הרכבה של אלומיניום מתבצעת אחרי שהוא מגיע מהמפעל בתצורה שעליה מחליטים מראש. בשביל להרכיב את האלומיניום אולי יהיה צורך להלחים אותו עם מתכות אחרות, לרתך אותו עם סגסוגות נוספות או לבצע כיפוף וערגול. פעולות עיבוד אלו לא מבוצעות בשטח, אבל מי שמרכיב את האלומיניום הוא זה שצריך להיות בקשר עם המפעל.

עוד פעולה שמבוצעת טרם הרכבה של אלומיניום קשורה לתחום של עיבוד שבבי. כאן הדגש הוא לא רק על התצורה הסופית של האלומיניום מבחינת חומרי גלם, אלא גם על היכולת לשלב בתהליך הייצור שלו מכונות ממוחשבות. טכנולוגיית CNC מאפשרת לייצר גם משטחי אלומיניום קטנים מאוד ובעזרתה ניתן לשמור על דיוק אופטימאלי בלוח זמנים קצר.

הציוד המיוחד שבו משתמשים כדי לבצע הרכבת אלומיניום

 

מחירים של הרכבת אלומיניום

שאלת מיליון הדולר היא כמו תמיד כמה יעלה להשתמש בשירותים השונים של מרכיב אלומיניום. כאן מגלים שקיימים פערי מחירים גבוהים, כי כל מרכיב עשוי לגבות מחיר מעט שונה. אבל אם מסתכלים על המרכיבים של הצעת המחיר, רואים שהם חוזרים על עצמם.

מרכיב מקצועי ומיומן גובה את המחיר לפי סוג האלומיניום שבו משתמשים, היקף הפרויקט, מידת המורכבות שלו מבחינת נגישות ורמת הדחיפות בצד של הלקוח. ככל שהפרויקט דחוף יותר, כך יעלה יותר לבצע אותו. בכל מקרה, מדובר על השקעה משתלמת.

מחירים של הרכבת אלומיניום

 

צוברים ניסיון בתחום המתכות, הבנייה והתעשייה. לאחר מכן, מתאמים אספקת אלומיניום מול גופים שונים ומציעים את השירותים ללקוחות הקצה. בנוסף, נדרשת התמחות בעבודה עדינה להרכבת אלומיניום בלי לפגוע בתכונות שלו.

הוא מבריק כמו בעיצוב מודרני, עמיד לשנים רבות גם בחוץ וגם בפנים ולא דורש תחזוקה מסובכת או הוצאות נוספות.

על מסגרות, דלתות, פרופילים, בתשתיות צנרת, בתחום התחבורה והתעופה, בענפי החקלאות ועוד.

עם מכונות חיתוך ממוחשבות בעלות זווית משתנה. את הזווית קובעים לפי עובי האלומיניום. לאחר מכן ניתן לבצע גימור, ציפוי או כיפוף אלומיניום לפרופילים, צינורות וצורות מיוחדות.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

ספק אלומיניום

מחפשים ספק אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

ערגול אלומיניום

מחפשים ערגול אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

חיתוך וכיפוף אלומיניום

יש לך עבודת חיתוך וכיפוף אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

שיטות ריתוך אלומיניום

אילו שיטות ריתוך אלומיניום ישנן ומהם הייתרונות והחסרונות בכל שיטה? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב

הברקת אלומיניום

רוצים לבצע הברקת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

החלפת גלגלים לדלת הזזה אלומיניום

מחפשים החלפת גלגלים לדלת הזזה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה