מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

מתקין פרגולות אלומיניום

מחפשים מתקין פרגולות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום בבית? אם התשובה היא כן, הרי חשוב ביותר למצוא מתקין פרגולות אלומיניום אשר יבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר ישנם מספר שלבים הכוללים התקנה מקצועית של פרגולות אלומיניום.

אמנם ניתן לבצע את ההתקנה לבד, אבל אין כמו מתקין פרגולות מקצועי אשר יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וכך יאפשר לכם לדעת כי ההתקנה בוצעה בהצלחה רבה. איש מקצוע בעל הבנה רחבה בתחום יקפיד על התקנה מקצועית וכמובן יקפיד על כללי הבטיחות ויספק אחריות על העבודה.

מתקין פרגולות אלומיניום

 

הנה שלבי התהליך של ההתקנה:

 • קבלת היתר מהועדה המקומית לתכנון ובניה: בשלב הראשון יהיה עליכם לקבל היתר מהוועדה המקומית לתכנון ובניה לצורך התקנת הפרגולה.
 • מדידה: בשלב השני יהיה צורך לבצע מדידה של השטח על מנת להתקין את הפרגולה בצורה הטובה ביותר ולהבטיח הכנה של חלקים במידות הנכונות ושמירה על קצב עבודה נכון.
 • שימוש בכלי עבודה מתאימים: מתקין מקצועי יבחר לעשות שימוש בכלי עבודה מתאימים כמו למשל משחזת ייחודית המתאימה לפעולות כמו חיתוך, ריטוש או ליטוש של חומר כמו אלומיניום.
 • סימון מקומות אליהם תתחבר הקורה הראשית: באמצעות שימוש בפלס יש לסמן את המקומות אליהם תתחבר הקורה הראשית לקיר הבית. במידה והפרגולה מותקנת בחצר, הרי יש לסמן את המקומות באדמה בהם יהיה צורך לחפור בורות למיקום היסודות. עם זאת, במידה והפרגולה מותקנת על גבי שטח מרוצף, הרי יהיה צורך לסמן את המקום בו יש להבריג את העמודים לקרקע.
 • חיבור קורה באמצעות שימוש במקדחה: בשלב הבא יהיה צורך להצמיד לקיר את קורת האלומיניום תוך היצמדות לסימונים השונים. יש לחבר את הקורה תוך שימוש במקדחה מתאימה וברגים מתאימים במיוחד שיצמידו את הקורה לקיר.
 • חיזוק בסיסי האלומיניום: בשלב הבא המתקין יבצע חיזוק של בסיסי האלומיניום בהתאם להוראות היצרן באמצעות שימוש בברגים. באמצעות שימוש בברגים יש לחבר את עמודי הפרגולה האנכיים. מתקין מקצועי יתקין את הבסיס על גבי יציקת בטון וימקם את העמודים במקום המתים לצורך המשך ההתקנה בצורה מקצועית.
 • חיבור קורות עליונות: בשלב הבא יתבצע חיבור הקורות העליונות באמצעות שימוש במקדחה וברגים מתאימים.
 • הקורות עשויות אלומיניום והן תומכות בגג הפרגולה. הקורה הראשונה שיש לחבר היא הקורה המחברת בין שני העמודים שהותקנו בשלב קודם ואליה מחברים את הקורות הניצבות לקיר הבית.
 • הנחת גג הפרגולה: בשלב הזה ניתן להניח את גג הפרגולה תוך שימוש במקדחה מתאימה. במידה ויש בחירה לעשות שימוש בקורות נוספות, הרי חשוב לוודא כי החיבורים יהיו מדויקים ככל שצריך.

 

הנה שלבי התהליך של ההתקנה

 

מה המחיר של התקנת פרגולות עם מתקין פרגולות אלומיניום מקצועי?

המחיר של התקנת פרגולות אלומיניום יקר בהשוואה לפרגולות מעץ בשל החומרים השונים ועשוי לנוע בין 1200- 1800 ₪ למטר רבוע.

 

מה המחיר של התקנת פרגולות אלומיניום

 

המראה של האלומיניום

אין ספק כי רבים בוחרים לבצע התקנה בשל המראה המרהיב של הפרגולה והמראה נותן מראה טבעי וחמים.

 

המראה של האלומיניום

 

מה היתרונות של פרגולות אלומיניום?

רגע לפני שנעבור לשלבים השונים של התקנת פרגולות אלומיניום על ידי מתקין מקצועי, נפרט את היתרונות של פרגולות אלומיניום:

 • ההשקעה מחזירה את עצמה: בהשוואה לחומרים אחרים, ההשקעה בפרגולות אלומיניום מחזירה את עצמה. אלומיניום נחשב לחומר חזק ואיכותי המחזיק מעמד לאורך זמן רב ודורש מעט תחזוקה, זאת בהשוואה לחומרים אחרים.
 • עמידות בפני מזג האוויר: נוסף על כך, האלומיניום עמיד בפני פגעי מזג האוויר כמו לחות או רטיבות. בשל העמידות החומר שומר על מראה נאה לאורך זמן רב ואינו דורש תחזוקה ממושכת, גם כאשר הפרגולה ממוקמת קרוב לים או באזור בו יש לחות. במזג האוויר בישראל מדובר על התקנה משמעותית במיוחד- פרגולות אלומיניום מחזיקות מעמד בשמש בישראל לאורך כל ימות השנה.
 • עיצוב: יש אפשרות ליהנות ממגוון רחב של עיצובים וכך ניתן לקבל פרגולות אלומיניום במגוון רחב של צבעים ולהתאים את העיצוב לבית.הקווים הפשוטים של הפרגולה מאפשרים להתאים אותה בקלות יתרה לכל סגנון עיצוב והופכות אותה מתאימה לסגנונות עיצוב.
 • אינו סובל משחיקה: נוסף על כך, אלומיניום נחשב לחומר שאינו סובל משחיקה בשל נשיאת משקל כבד.

 

במידה ואתם מעוניינים להתקין פרגולות מאלומיניום, הרי אפשר להוסיף רכיבים חשמליים שונים שיאפשרו את הפתיחה והסגירה לצורך כיוונון של כמות הצל.

מה היתרונות של פרגולות אלומיניום

 

 

איך למצוא מתקין פרגולה איכותי?

בשנים האחרונות ניתן למצוא שפע של מתקיני פרגולות אלומיניום והבחירה אינה פשוטה בכלל ולכן חשוב ביותר לתת את הדגש על פרמטרים חשובים שנביא כעת:

 • ניסיון: חשוב ביותר להביא בחשבון את הניסיון של מתקין הפרגולות ולוודא כי הוא יודע לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר.
 • כלי עבודה מתקדמים: נוסף על כך, חשוב ביותר להביא בחשבון את השימוש בכלי עבודה מתקדמים. מתקין מקצועי ידע לבחור את הכלים המתקדמים ביותר בתחום על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
 • איכות: נוסף על כך, מתקין מקצועי יקפיד לבצע עבודה איכותית תוך בחירת הכלים המתאימים ביותר.
 • בטיחות: מתקין מקצועי יקפיד על שמירה על כללי הבטיחות במסגרת ההתקנה.
 • אחריות: יתרה מכך, מתקין מקצועי יבצע את העבודה תוך מתן אחריות לתקופה ארוכה.
 • המלצות: ניתן לבקש המלצות מאנשים ששכרו את שירותיו של המתקין במטרה לוודא כי מדובר במתקין בעל ניסיון רב בתחום.

 

איך למצוא מתקין פרגולה איכותי

אין ספק כי תוספת של פרגולות אלומיניום בחוץ נחשבות יפות ומשדרגות את מראה הגינה. מדובר על פרגולות עמידות להפליא וניתנות לעיצוב בדרכים שונות. חשוב ביותר להקפיד ולבחור את איש המקצוע הטוב ביותר על מנת שתוכלו ליהנות ממראה הפרגולות לאורך זמן רב באמצעות התקנה איכותית.

לאחר ההתקנה של הפרגולה אפשר לשדרג את מראה הפרגולה באמצעות הוספה של גופי תאורה וכן תוספת של צמחים שישדרגו את מראה הפרגולה.

התשובה היא כן. אפשר לסגור את הפרגולה באמצעות תוספת של יריעות פלסטיק שקופות או להוסיף לה וילון ואז להפוך אותה לחלל חצי סגור.

כן. על מנת לוודא כי מדובר במתקין בעל ניסיון רב בתחום ההמלצה היא לערוך איתו שיחה ראשונה ומסגרתה לשאול אותו שאלות לגבי הניסיון שלו, כלי עבודה ועבודות קודמות. ככל שיהיה לכם מידע רב יותר, כך תדעו כי מדובר באיש מקצוע מהמעלה הראשונה.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

ריתוך אלומיניום מחיר

מחפשים ריתוך אלומיניום מחיר? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

ריתוך אלומיניום לברזל

מחפשים ריתוך אלומיניום לברזל? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

סוגי זכוכית חלונות אלומיניום

עיצוב הבית זו משימה לא פשוטה: בכל נקודה בבית קיימת צומת דרכים שמבקשת מאיתנו לבחור את האפשרות הטובה ביותר, הזולה ביותר או המשתלמת ביותר. גם

מה היתרונות של החומר אלומיניום

מחפשים שירותי אלומיניום ורוצים לדעת מהם היתרונות של החומר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב

האם אלומיניום נמשך למגנט?

אתם רוצים לדעת האם אלומיניום נמשך למגנט ולבחור את חומר הגלם הנכון עבור הפרויקט שלכם? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב