מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

סוגי דלתות אלומיניום

מחפשים סוגי דלתות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

דלתות אלומיניום נחשבות איכותיות ביותר ומיוצרות על ידי חברות שונות. ישנם סוגים שונים של דלתות כאשר הדלתות הפופולריות ביותר עמידות לאש ומותקנות בשל דרישה של שירותי כיבוי אש דלתות אלומיניום נחשבות לאופציה המשתלמת ביותר לחללי מגורים ומסחר החל מהסלון ועד לחלונות ראווה – הדלתות עמידות בפני קורוזיה ותוחלת החיים של הדלתות ארוכה.

היום ניתן למצוא דלתות במגוון רחב של עיצובים והדלתות עמידות למים ורוח. לכל סוג דלת יש לייצר את הפרופיל המתאים. דלתות מסוג זה מבוססות על מסגרת אלומיניום ובתוכה זגוגית. הדלתות משמשות כתחליף לחלק מהקיר בבתים פרטיים ובכיוונים הפונים לגינה או למרפסת שמש ומשמשות בתור דלתות כניסה ביציאה מהמרחב הפרטי.

דלתות מסוג זה מתאימות במצבים בהם אתם לא מרגישים צורך בפרטיות ואין לכם בעיה לחשוף את המתרחש בבית, זאת בשל העובדה כי הדלתות מעניקות נקודת מבט מתוך הבית החוצה וגם מחוץ לבית פנימה. מדובר על אפשרות אידאלית בבתים פרטיים הכוללים גדר או צמחיה או בבתים שאין בעיה עם חשיפה. בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות חכמים בתחום.

סוגי דלתות אלומיניום

 

אילו סוגי דלתות מאלומיניום ניתן למצוא?

ניתן לחלק את דגמי האלומיניום לסוגים בהתאם לאופי הפרופיל. כך למשל, דלת אלומיניום סטנדרטית תגיע ברוב המקרים על פרופיל עבה בגימור בסיסי, זאת בדומה לגימור ממנו עשויים חלונות אלומיניום. לעומת זאת, דלת אלומיניום בלגית תהיה מבוססת על פרופיל דק אשר יעניק לדלת מראה יפה ומרהיב. עם זאת, ניתן לראות גם פרופילים עבים המיועדים לעיצוב תעשייתי והשימוש בהם בבית הוא נדיר.

למעשה, אפשר לחלק את הפרופילים למספר סוגים:

פרופיל 7300: פרופיל בלגי לדלתות אלומיניום הפועל בשיטת הזזה.

פרופיל 4300: מתאים לייצור דלתות אלומיניום בפתיחת ציר.

יתרה מכך, ניתן לחלק את הדלתות לפי פרמטרים כמו למשל דגמי מדף בהשוואה לדלתות בהתאמה אישית אותן מייצרים בצורה מיוחדת בהתאם לדרישות הלקוחות. נוסף על כך, ניתן לחלק את הדלתות לפי סגנון עיצוב, כאשר ברוב המקרים דלתות אלומיניום בסגנון מודרני יכולות לשמש גם בסגנון כפרי.

אילו סוגי דלתות ניתן למצוא?

 

כך תדעו איזו דלת הכי מתאימה לכם

כאשר מייצרים את החלקים השונים של הדלתות חשוב מאוד לוודא כי כל החלקים יהיו מתוצרת של יצרן אחד. כעת נמנה את  הסוגים השונים של הדלתות:

  • דלתות הזזה כנף נגררת על כנף: מדובר בדלתות נפוצות ביותר וקל להתקין את הדלתות. חשוב ביותר להביא בחשבון כי הפתיחה של הדלתות תהיה עד חצי משטח הפתח. דלתות אלה הן הנפוצות ביותר, ההכנות להם פשוטות יחסית וקל להתקינן.
  • דלתות הזזה לתוך כיס בקיר: מדובר על דלתות המאפשרות פתיחה מלאה ונוסף על כך הדלתות נשמרות עמידות לאורך זמן רב.
  • דלתות פתיחה על צירים:  מדובר על דלתות פחות נפוצות, זאת בשל העובדה כי המשקל על הצירים גבוה כאשר הכנף נפתחת.
  • דלתות דריי קיפ ( דלתות הנפתחות במספר אופני פתיחה על צירים וקיפ): בשל מזג האוויר החם בארץ  כמעט ולא נעשה שימוש בדלתות מסוג זה. כל המעוניין לאוורר את החדר בלי לפתוח את הדלת פתיחה מלאה יכול לעשות זאת.
  • דלתות מפרופיל בלגי: מדובר על דלתות עשויות מברזל יצוק והיתרון המשמעותי הוא שהמשקוף שלהן דק יחסית ומעניק תחושה של דלת עתיקה.
  • דלתות משולבות עץ ואלומיניום: דלתות שהחלק החיצוני עשוי מאלומיניום ואילו החלק הפנימי עשוי מעץ. מדובר על שילוב ייחודי של ממש- הגנה של אלומיניום בחוץ ויופי של עץ בבית.

כך תדעו איזו דלת הכי מתאימה לכם

 

אילו יתרונות יש לדלתות אלומיניום?

דלתות מהוות נכס משמעותי לבית. הן מכניסות אור לבית ומווסתות את הטמפרטורה ושומרות על הרעשים מבחוץ. דלתות אלומיניום כוללות יתרונות רבים בהשוואה לדלתות אחרות בשוק:

  • קלות
  • קרירות
  • שקטות
  • עמידות

אילו יתרונות יש לדלתות אלומיניום?

 

מה חשוב להביא בחשבון לפני הזמנת דלתות אלומיניום?

רגע לפני הזמנת דלתות אלומיניום חשוב ביותר להביא בחשבון את המרכיבים השונים: מסגרת אלומיניום וכן זגוגיות. קיימת אפשרות לשלב פרופילים נוספים בשטח הפנים של הדלתות על מנת לקבל אפקטים עיצוביים מרשימים ביותר.

נוסף על זאת, אחד המרכיבים החשובים ביותר הוא הבידוד והאיטום. אם בעבר הבידוד נעשה באזורי החיבור בין הזגוגית לפרופילי האלומיניום, הרי מדובר על חומר הנוטה להתייבש ועושים שימוש בחומר המבוסס על מתיחת רצועות גומי בנקודות המגע בין הזגוגית לפרופיל האלומיניום כך שניתן להשיג איטום מלא של הדלתות.

מה חשוב להביא בחשבון לפני הזמנת דלתות אלומיניום?

 

חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע

על מנת לבצע את הבחירה הנכונה והמדויקת עבורכם, יש חשיבות עליונה להתייעץ אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה אשר יש ביכולתם לסייע לכם לבחור את הדלת המתאימה ביותר לצרכים שלכם. כאשר תבחרו את הדלת המתאימה בליווי של אנשי מקצוע, כך תהיה לכם האפשרות ליהנות מהדלת לאורך זמן רב.

שימו לב, ליווי זה יכול להיות מבוסס על  ייעוץ חד פעמי או ייעוץ במסגרת כל ההליך הכולל ליווי מלא. מכאן, חשוב ביותר להביא בחשבון את איש המקצוע אותו אתם עתידים לפגוש ולוודא כי מדובר באיש מקצוע מהמעלה הראשונה אשר לו ניסיון רב בתחום וביכולתו להעניק לכם את שירותי הייעוץ הטובים ביותר.

כך תהיה לכם האפשרות לוודא כי אתם בחרתם את הדלת המתאימה ותוכלו להבטיח כי תבחרו את הדלת המתאימה ביותר ולא תגיעו למצב של עוגמת נפש. חשוב ביותר להקפיד להיפגש עם אנשי המקצוע רגע לפני שאתם יוצאים לדרך על מנת לקבל מענה מקיף ולוודא כי אכן מדובר באנשי מקצוע מתאימים ואתם רואים עין בעין ויכולים לצאת לדרך משותפת. זאת ועוד, חשוב ביותר לבקש המלצות של לקוחות קודמים ולראות תיק עבודות.

לבסוף, כאשר תבחנו את כל האפשרויות, תוכלו בוודאות לדעת כי בחרתם את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

חשוב להקפיד שיהיה לכם שרטוט מדויק של מידות הדלת, הפרופורציות, עובי הפרופילים וכן הפרישה שלהם.

מחירן של דלתות אלומיניום נקבע בהתאם לסוגי הפרופילים השונים ויש להביא זאת בחשבון. היוועצות עם גורם מקצועי לפני התקנת הדלתות תסייע לכם לדעת את העלות וכך תוכלו להיערך בהתאם ותהיה לכם אפשרות לבחון את ההיצע.

התשובה היא כן. ניתן לבחור את הדלתות בתוספת של חיפוי אותו ניתן להחליף כאשר הילדים יגדלו. החיפוי יסייע בשמירה מפני טביעות אצבעות, ציורים או כתמי אוכל.

חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

ריתוך אלומיניום מחיר

מחפשים ריתוך אלומיניום מחיר? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

ריתוך אלומיניום לברזל

מחפשים ריתוך אלומיניום לברזל? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

סוגי זכוכית חלונות אלומיניום

עיצוב הבית זו משימה לא פשוטה: בכל נקודה בבית קיימת צומת דרכים שמבקשת מאיתנו לבחור את האפשרות הטובה ביותר, הזולה ביותר או המשתלמת ביותר. גם

מתקין פרגולות אלומיניום

מחפשים מתקין פרגולות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

מה היתרונות של החומר אלומיניום

מחפשים שירותי אלומיניום ורוצים לדעת מהם היתרונות של החומר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב