מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

סוגי חלונות אלומיניום

מתלבטים אילו סוגי חלונות אלומיניום מתאימים עבורכם? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מעוניינים להתקין חלונות אלומיניום? חשוב לדעת כי ישנם סוגי חלונות אלומיניום שונים וכדאי להכיר את ההבדלים ביניהם ומה כוללת האחריות הבית הוא מקום מבודד מהחוץ ובו אנו מעוניינים לשלוט על כמות האור וגם על הטמפרטורה. החלונות מחברים בין הבית והחוץ ומאפשרים לחוץ לחדור לבית תוך בידוד של תאורה ואקלים. 

החלונות מחברים אותנו אל החוץ שאנחנו נמצאים בתוך הבית ונחשבים לאלמנטים עיצוביים חשובים ביותר המשפיעים על המראה והאסתטיקה בבית. גם אם אתם מתגוררים במקום עירוני, הרי הנוף הנשקף מהחלון שלכם ישפיע על מצב הרוח ויהפוך אתכם לשמחים יותר. אור מלאכותי אינו משתווה לאור השמש וחלונות גדולים מספיק הממוקמים היטב יבטיחו לנצל את מזג האוויר הנהדר עם שמים כחולים.

סוגי חלונות אלומיניום

 

אילו סוגי חלונות אלומיניום קיימים?

חלונות אלומיניום נחשבים פופולריים במיוחד בשוק. כאשר מדברים על חלונות מסוג זה הכוונה לחלונות הכוללים מסגרת שהפכה קלה עם השנים ועם מגוון אופציות עיצוב. מדובר על חלונות בעלי אטימות ובידוד ונותנים מענה איכותי למזג האוויר ומפגעי רעש שונים.

יתרה מכך, האלומיניום אינו דורש תחזוקה רבה בהשוואה לחומרים אחרים ועמיד בפני חלודה. בבחירת החלונות חייבים להביא בחשבון את החדר בו יותקנו החלונות – האם מדובר בחדר ילדים או חדר עבודה?

אילו סוגי חלונות אלומיניום קיימים?

 

חלון אלומיניום עם פתיחת הזזה

מדובר על חלון אידיאלי להתקנה בחדר ילדים. החלון מורכב משתי יחידות שנעות על גבי המסילה. הוא נחשב בטיחותי ביותר ומתאים לחדרים של ילדים, אך אינו ניתן לפתיחה מלאה.

 

חלון הזזה לכיס מובנה בתוך הקיר

מדובר על חלון שיאפשר לכם ליהנות מפתיחה מלאה של חלון, אך מדובר על חלון מורכב לניקוי וחשוב להביא זאת בחשבון.

 

חלון עם פתיחת ציר נפתח לבית

מדובר על חלון המתאים לפתחים קטנים וקל לניקוי. עם זאת, יש להביא בחשבון את הכנף אשר נכנסת לתוך הבית ועשויה להפריע.

 

חלון קיפ עליון וחלון קיפ תחתון

מדובר על חלונות אשר יתאימו לחדרי האמבטיה והשירותים בעיקר. מדובר על חלונות המאפשרים ציר פתיחה ואוורור בלי להפריע לחלל של החדר. עם זאת, מדובר על חלונות שאינם ניתנים לפתיחה וקשים לניקוי.

 

פרופיל אלומיניום סטנדרטי

מדובר על פרופיל אלומיניום המגיע בגדלים שונים וסוגי פתיחה שונים. צבעו של החלון הוא לבן ואם ברצונכם לבחור בצבע אחר, הרי תשלמו יותר.

 

פרופיל אלומיניום בלגי

מדובר על חלון העשוי פרופיל בלגי ומדובר על מתכת שאינה מחלידה ומדובר בתחזוקה שאינה פשוטה. מדובר על פרופיל נוח לעיצוב ומגוון סוגי פתיחה.

אילו סוגי חלונות אלומיניום קיימים?

 

מה חשוב להביא בחשבון במסגרת הרכישה?

במסגרת רכישת חלונות אלומיניום יש חשיבות עליונה להביא בחשבון את הפרמטרים הבאים: סוג הפרופיל ממנו עשוי המשקוף וסוג הזכוכית שתתוקן במסגרות החלון. בנוגע לזכוכית, חשוב ביותר לציין כי הזכוכית הנפוצה ביותר היום היא זכוכית פריפלקס, אך ניתן גם לבחור זכוכית אחרת כמו למשל זכוכית בידודית או זכוכית מחוסמת.

מה חשוב להביא בחשבון במסגרת הרכישה?

 

מה חשוב להביא בחשבון במסגרת האחריות?

טרם התקנת חלונות אלומיניום חשוב ביותר לוודא שיש לכם אחריות על ההתקנה. מרבית החברות מספקות אחריות לתקופה של שנה-שנתיים על מסגרת החלון ולא על הזכוכית. עם זאת, ישנן חברות אשר מעניקות אחריות לתקופה ארוכה יותר של מספר שנים וחשוב בהחלט לבחור את החברה המתאימה המציעה תקופת אחריות לאורך זמן רב.

אחריות מורחבת כוללת בין היתר אחריות על הרכיבים תוצרת החברה ועל ההתקנה במידה ומי שביצע את ההתקנה הוא מתקין מורשה של החברה. ברוב המקרים האחריות כוללת אחריות מלאה כולל ביקור בבית הלקוחות ללא תשלום במסגרת השנתיים הראשונות ולאחר מכן נדרש לשלם לבעל מקצוע עבור הביקור.

מה חשוב להביא בחשבון במסגרת האחריות?

 

רגע לפני בחירת החלונות – חשוב ביותר לבצע סקר מקיף

בשל העובדה כי ניתן למצוא סוגים שונים של חלונות ההמלצה היא לבצע סקר מקיף רגע לפני הרכישה על מנת לבחור את החלונות המתאימים ביותר לבית שלכם. היום ניתן למצוא היצע רחב של דגמים, יצרנים וחברות המציעות סוגים שונים והתקנות וכדאי לבחון את החברות השונות טרם קבלת ההחלטה.

חשוב ביותר להכיר את האפשרויות השונות להתקנות חלונות אלומיניום ולבחור את הסוג המתאים ביותר בהתאם להעדפה שלכם. נוסף על כך, יש חשיבות רבה לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר שיבצע את ההתקנה. מכאן, חשוב ביותר לקבל המלצות על בעל המקצוע מלקוחות קודמים על מנת לבחון את ההיצע ולדעת כי לפניכם נמצא בעל מקצוע שניתן לסמוך עליו ולדעת כי הוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

בשל היצע הרחב של הדגמים ובעלי המקצוע בתחום חשוב ביותר לתת את הדעת על חברה מקצועית שתספק את השירות האיכותי והטוב ביותר בתחום החלונות ברמה הגבוהה ביותר וכן במחיר הטוב ביותר.

רגע לפני בחירת החלונות - חשוב ביותר לבצע סקר מקיף

 

ההמלצה: קבלו הצעת מחיר ואז תחליטו

הבית שלנו זה המקום בו אנו מרגישים הכי בנוח ולכן חשוב ביותר לתת את הדגש על בחירת חלונות מתאימים.כאשר מדובר על התקנת חלונות חדשים, ההמלצה היא לקבל הצעת מחיר מחברות המציעות חלונות של יצרנים איכותיים. עם זאת, היום ניתן גם למצוא חברות קטנות המייצרות חלונות טובים ולכן חשוב ביותר לאסוף כמה שיותר הצעות מחיר מטעם חברות שונות על מנת לבחון את ההיצע.

החלונות בנויים לשרת אותנו שנים ארוכות ועם זאת, קורה שחלונות סופגים חבטה או יש חדירה של עצם זר והדבר גורם לתקלה במנגנון. במקרים מהסוג הזה ההמלצה היא לפנות למי שהתקין את החלונות וכן לקבל הצעות מחיר ולהשוות את ההצעות. חשוב ביותר ליצור קשר עם חברה מקצועית בתחום ובה בעלי מקצוע מנוסים מהמעלה הראשונה ואנשים שיש לכם איתם שפה משותפת.

חשוב ביותר להביא בחשבון את נושא האיטום בבחירת חלונות. ככל שהאלומיניום יהיה איכותי יותר, כך רמת האיטום תהיה גבוהה יותר. המטרה היא לבחור חלונות אשר ימנעו חדירה של רטיבות ומים בימי החורף וכן ישמרו על הקירות הפנימיים בתוך הבית.

באמצעות זכוכית איכותית ניתן ליצור בידוד באמצעות החלונות.

באשר למחירים של זכוכית המתאימה לחלונות אלומיניום, הרי המחירים מתחילים מ-198 שח ומגיעים למחירים גבוהים יותר.

המחירים משתנים בין היצרנים והמשווקים ולכן חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים על מנת לבחון את ההיצע ולבחור את הזכוכית המתאימה ביותר.

ההמלצה: קבלו הצעת מחיר ואז תחליטו

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

ריתוך אלומיניום מחיר

מחפשים ריתוך אלומיניום מחיר? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

ריתוך אלומיניום לברזל

מחפשים ריתוך אלומיניום לברזל? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

סוגי זכוכית חלונות אלומיניום

עיצוב הבית זו משימה לא פשוטה: בכל נקודה בבית קיימת צומת דרכים שמבקשת מאיתנו לבחור את האפשרות הטובה ביותר, הזולה ביותר או המשתלמת ביותר. גם

מתקין פרגולות אלומיניום

מחפשים מתקין פרגולות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

מה היתרונות של החומר אלומיניום

מחפשים שירותי אלומיניום ורוצים לדעת מהם היתרונות של החומר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב