מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

עבודות אלומיניום ברמלה

מחפשים עבודות אלומיניום ברמלה? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",
הזמינו עכשיו:

מ.ו.ו התקנות
מוסא זעזעא

מ.ו.ו התקנות

נבדק לאחרונה 21.07.2024
4.79
73
חוות דעת
התמחויות: עבודות אלומיניום , ייצור חלונות , התקנת חלונות מפרופיל בלגיים , התקנת דלתות חדשות , התקנת מקלחונים , תיקון דלתות , אחריות מלאה על כל עבודה , עמידה בלוחות זמנים , תיקון תריסים , חיפויים לתקרות,גדרות ופחים

✔️ עבודות אלומיניום ברמלה מכל סוג

✔️ עבודות לעסקים ובתים פרטיים

✔️ אחריות מלאה על העבודה

✔️ מעל 10 שנות ניסיון

✔️ שימוש בחומרים האיכותיים ביותר

 

יש הרבה סוגים של עבודות המבוססות על שימוש באלומיניום כחומר גלם מרכזי וכדאי להכיר את ההבדלים ביניהן. בנוסף, זו הזדמנות מעולה להסביר איך בדיוק מבוצעות עבודות כאלה, מה היתרונות שלהן ולמי הן מיועדות קבלן אלומיניום יודע לעבוד עם אחד מחומרי הגלם הפופולאריים והחשובים ביותר בתעשייה המודרנית.

עבודה עם אלומיניום ברמלה מאפשרת להפיק ממנו את כל היתרונות, לרבות מבחינת עמידות גבוהה מפני קורוזיה ושיתוך וכמובן מראה אלגנטי, מבריק ומודרני. באמצעות אלומיניום אפשר לשדרג את חלל החוץ והפנים של הבית ויש מכונות עיבוד שבבי שמאפשרות להשיג תוצר סופי מדויק.

החשיבות של אלומיניום בתעשייה ובתחום הבנייה, הפרויקטים והשיפוצים בולטת לאור העבודות השונות שאפשר לבצע איתו. כיום יש שורה ארוכה של עבודות אלומיניום ברמלה שמתאימות לקהל יעד פרטי ומסחרי ובאמצעותן ניתן לייצר מוצרים שעומדים בעומס מכאני בינוני ודורשים משקל נמוך ועמידות בשיתוך. יתרה על כך, השימוש באלומיניום עולה על זה של כל מתכת אחרת למעט ברזל – אם מסתכלים על התעשייה הזו במונחים של כמות או ערך.

 

כל הסיבות לעבוד עם אלומיניום

כל פרויקט שמבוסס על אלומיניום מתחיל בעבודה על חומר הגלם עצמו. בשלב הראשון לוקחים את המתכת הקלה, שהצפיפות שלה היא שליש מהצפיפות של פלדה או נחושת למשל, כדי לחשל אותה. בגלל שהאלומיניום מחושל בקלות, ניתן להשתמש בו כדי לבצע עבודות שונות בלי שזה יחייב את לקוחות הקצה לחרוג מתוך מסגרת התקציב שהם הגדירו לעצמם.

אלומיניום הוא לא רק חומר גלם שמתחשל בקלות, אלא גם מתכת רקיעה שמתגבשת ומעוצבת מהר. בגלל הרכות היחסית של אלומיניום, הוא נוח לעיבוד שבבי והוא שומר על המראה המבריק שנוצר מיד בחשיפה של האלומינה לאוויר. כמו כן, התכונה המרכזית של עמידות בפני שיתוך נובעת מזה שהאלומינה עצמה קשה ביותר ואינה מתפוררת מגוף האלומיניום גם אחרי חשיפה לרטיבות, לחות ותנאי סביבה קיצוניים.

חיבור מסילות אלומיניום

 

הבדלים בין סוגים שונים של עבודות אלומיניום ברמלה

העבודה עם אלומיניום תלויה במטרות שאותן מנסים להשיג. כיום אפשר להשתמש באלומיניום כדי לבצע המון סוגים שונים של עבודות, אך לא כולן מתאימות לאנשים פרטיים או לקבלני בניין ושיפוצים. לכן קודם מחליטים מול קבלן אלומיניום איזה עבודה בדיוק רוצים לבצע ואז קובעים את לוח הזמנים, בוחרים את חומרי הגלם ומתמחרים את הפרויקט.

אפשר למשל לעבוד עם אלומיניום כדי לייצר חלונות. הרשימה המלאה של החלונות בקטגוריה הזו כוללת בין היתר חלון הזזה, חלון פתיחה ציר צדדי, חלון כיס, חלון קיפ או דריי קיפ ועוד. לשם השוואה, עבודות אחרות מבוצעות כדי לייצר ולתכנן דלתות אלומיניום ויש גם עבודות שבהן הדגש הוא על ויטרינות לסלון.

בחלל החוץ של הבית עובדים עם אלומיניום כדי לבנות פרגולות, שערים, מעקות ועוד. בכל אחד מהמקרים האלה, עובדים עם החומר בלי לפגוע בתכונות המקוריות שלו אבל כן מתאימים אותו לדרישות מבחינת גוון ועיצוב. בגלל שנוח לעבוד עם האלומיניום ולשנות את הצורה שלו, אין שום בעיה לייצר אותו בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח בנפרד.

למאמר: התקנת חלון אלומיניום

למאמר: ריתוך אלומיניום

מסילות אלומיניום

 

מוצרי איכות מאלומיניום כתנאי בסיסי לעבודה

כל עבודה שמתבצעת באופן מקצועי ועם דגש על עמידה בתווי התקן הקיימים בתחום ובענף מבטיחה תוצאות איכותיות. בשביל להשיג מוצרי איכות מאלומיניום, חייבים למצוא קבלן שמציב את האיכות בראש סדר העדיפויות. באופן הזה, ניתן כיום לשלב את מוצרי האיכות שמיוצרים מאלומיניום בפרויקטים שונים כולל בתחום הבנייה הקלה.

עבודות אלומיניום ברמלה מבוצעות בתחום הבנייה הקלה תוך הפרדה בין השלב של הייצור לבין השלב של ההתקנה. בבנייה הקלה מביאים את החומרים ואת המוצרים עד אתר הבנייה כדי להרכיב אותם בשטח, אך הייצור שלהם מבוצע בנפרד. בשביל לייצר את מוצרי האלומיניום השונים ולדאוג שהם יהיו איכותיים, עובדים איתם נכון כבר מהשלב שבו הם נמצאים במפעל החברה.

תקריב אלומיניום

 

היצע של עבודות אלומיניום ברמלה לפי צבע, צורה וגודל

הסיבה המרכזית לכך שיש כיום הרבה יותר סוגים שונים של עבודות אלומיניום ברמלה בהשוואה לתקופות אחרות היא היצע גדול של חומרי גלם. בזכות ההיצע הגדול יכולים כל אחד ואחת מאיתנו לבחור את האלומיניום המתאים לעבודה המבוקשת, לפי פרמטרים של צבע, צורה וגודל. פרמטרים אלו מכריעים את הכף מבחינת התאמת מוצרי האלומיניום לדרישות של הלקוחות והם גם עוזרים לחיסכון בהוצאות.

בחירת מוצרי אלומיניום לפי שיקולים של צבע, צורה וגודל עוזרת לשלב אותם בבית או להתאים אותם לדירות חדשות. בסקטור הציבורי והמסחרי, בוחרים נכון את מוצרי האלומיניום כדי לעבוד איתם באופן שיבטיח עמידה בתו תקן מחמיר של בקרת איכות ובטיחות. בשלב האחרון, כל מה שצריך לעשות כדי להפוך את העבודה לתוצר סופי ומרשים הוא לתאם שירותי התקנה.

אלומיניום

שאלות ותשובות

העלות של עבודת אלומיניום ברמלה נקבעת לפי גודל השטח במ"ר או במטר רץ, לפי אופי הפרויקט ובהתאם לרמת המורכבות. בנוסף, צריך להפריד בין עלות חומרי הגלם לבין עלות ההתקנה. אם בוחרים קבלן אלומיניום מקצועי, ניתן לרכז גם את רכישת מוצרי האלומיניום וגם את ההתקנה תחת אותה קורת גג ובצורה משתלמת ואמינה.
אפשר לעצב עם אלומיניום סוגים שונים של מוצרים יוקרתיים במראה אלגנטי. האלומיניום לייצור והרכבת תריסים וחלונות, לבניית רשתות ולייצור פרופילים בהתאמה אישית לפי מידות מדויקות. כמו כן, הוא מומלץ עבור ייצור דלתות ואפשר לעבוד איתו כדי לבנות מקלחונים, קירות מסך ופרגולות.
ניקיון של אלומיניום צריך לבצע עם מטלית לחה בלבד. הוא לא דורש תחזוקה מיוחדת מעבר לזה, אך כן כדאי להיצמד להנחיות היצרן. בנוסף, יש להפריד בין מעקה אלומיניום או פרגולה לבין חלון אלומיניום שמחייב ניקיון של המסילה והמסגרת. אם לעומת זאת עובדים עם אלומיניום כדי לבנות שער חשמלי, הדגש יהיה לדוגמא על המנגנון של הפתיחה והסגירה.
אלומיניום יכול להתאים לחלל הפנים והחוץ. בחלל הפנים משתמשים בו בגלל המראה המבריק והתחזוקה הפשוטה, בעוד ההמלצה על שילוב שלו בחלל החוץ נובעת מזה שהוא עמיד בפני שיתוך. תכונות האלומיניום הופכות אותו לחומר גלם שמומלץ להשתמש בו בין היתר כדי לבנות מעקות, פרגולות או שערים בחצר – אבל גם ויטרינות, פרופילים, פאנלים וחלונות בתוך חדרי השינה או המקלחת. בכל אחד מהמקרים האלה, האלומיניום משפר את איכות החיים ועדיף על חומרי גלם אחרים.
אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים