מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

עבודות אלומיניום מיוחדות

מחפשים עבודות אלומיניום מיוחדות? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

עם התקדמות השנים התגלו גם חומרים שיכולים להיות יעילים ביותר לשימושים שונים וביניהם גם האלומיניום. שימושיו של המתכת הזאת ממשיכים להתרחב ולהיות חלק ממבנים תעשייתיים או ביתיים, בבית ובחוץ. אז איך המידע הזה יכול לעזור לנו, מה עוד אפשר להרוויח מהשימוש באלומיניום, ומי יכול לתת סיוע מקצועי בתחום האלומיניום? כל זאת ועוד במאמר הבא

עבודות אלומיניום נמצאות כמעט בכל מקום שאנחנו פונים אליו, גדרות הבית, דלתות חוץ, שערי חניה, פרגולות, מסגרות החלון ותריסים. עם התקדמות הטכנולוגיה, הדברים העשויים מאלומיניום יכולים להראות ממש מוקפדים ומעוצבים והשימוש בו יכול להשתלם מהרבה בחינות. מה כדאי עוד לדעת?

עבודות אלומיניום מיוחדות

 

אילו עבודות יכולות להיות עשויות אלומיניום?

עבודות רבות שבעבר היו עשויות מעץ או ממתכות כבדות, כיום כבר נמצאו להם פתרונות אחרים, חדשניים. אחד הפתרונות הוא המתכת אלומיניום. כמעט כל דבר העולה בראשכם יכול להיות עשוי מאלומיניום, גם בבית וגם בגינה. פרגולות לגינות ומרפסות, תריסים ומסגרות החלון, דלתות של בתים ומחסנים וגדרות הבית, מקלחונים, מטבחי פנים וחוץ הבית ועוד.

אילו עבודות יכולות להיות עשויות אלומיניום?

 

מה היתרונות של השימוש באלומיניום?

לחומר האלומיניום יתרונות רבים על פני חומרים אחרים. ראשית הוא מתכת עמידה לפגעי מזג האוויר, אם נחליט להציב בחוץ מבנה ממתכת זו, נגלה שהוא עמיד לגשם ורטיבות, עמיד לשמש ואם הוא מעוגן היטב הוא גם עמיד לרוחות. שנית, מתכת האלומיניום היא מתכת קלה יחסית ולכן היא המתכת הנכונה לבצע עבודות אלומיניום שהמשקל שלהן כבד, ויש צורך בחומר רב על מנת לבצע אותן. לדוגמה – תריסי הבית, כאשר הם עשויים אלומיניום, הם קלים יותר לתפעול מאחר והמשקל שלהם קל יותר ממתכות אחרות.

בנוסף לכל אלו, מתכת האלומיניום היא גם חסינה לאש. כמובן שישנן גם מתכות אחרות שחסינות לאש, אך לא כולן יכולות להחליף את השימוש בעץ. לדוגמא כאשר מתכננים לבנות פרגולה מאלומיניום במקום מעץ, החסינות לאש יכולה להוות יתרון משמעותי בתהליך הבחירה.

מה היתרונות של השימוש באלומיניום?

 

עבודות אלומיניום מיוחדות – יש לו חסרונות בכלל?

חסרונותיו של האלומיניום לא רבים, אך כדאי למנות אותם. למשל, משקלו הקל של האלומיניום יכול להוות לפעמים חיסרון מסוים, אך אין הדבר אומר שאין לכך פתרון. את עניין המשקל פותרים יחסית בקלות כאשר משתמשים בסגסוגת (תערובת מתכות) של אלומיניום עם מתכת נוספת שהיא אמנם כבדה יותר אך בעלת צפיפות גבוהה יותר ועל כן נחשבת חזקה יותר.

אלומיניום – יש לו חסרונות בכלל?

 

אלומיניום יגרום לבית שלי להיראות כמו מפעל תעשייתי?

המחשבה של אלומיניום כעל מתכת המשווה לכל דבר שעשוי ממנה מראה תעשייתי היא דעה שכבר מזמן עבר זמנה. למה? פשוט: כי האלומיניום הוא קל לעיצוב הן מבחינת הצורה והן מבחינת הצביעה.

מקלחונים יכולים להיות צבועים בגוונים שמתאימים לקרמיקה בחדר האמבטיה, תריסים יכולים להראות גם הם עדינים ולהצבע בצבע שמתאים לצבע שנבחר לשאר הבית. כנ"ל לגבי סורגים המקיפים את חלונות הבית או לגדר חיצונית המקיפה את הגינה.

השיקול האם עבודות אלומיניום יתאימו לצרכים שלנו וגם לעיצוב הבית, יכול כבר לרדת מהשולחן. בפועל, עבודות אלומיניום מיוחדות שנעשות לטובת הבית או לטובת הגינה יכולות להתמזג באופן מצוין עם סביבתם ולהתאים לקו העיצובי בלי שום בעיה.

אלומיניום יגרום לבית שלי להיראות כמו מפעל תעשייתי?

 

שימוש באלומיניום – ללא סיכונים!

כמו בכל חומר איתו עובדים, במיוחד שמדובר על סיבה בה גרים דיירים מכל הגילאים, טף ועד זקן, כדאי לבדוק ולברר האם ישנם סיכונים בריאותיים הנלווים לשימוש במתכת האלומיניום ולשהייה בסביבתה.

ההיסטוריה מלמדת אותנו שחומרים מסוימים עלולים להזיק לבריאות הן לטווח הארוך והן לטווח הקצר, אך בכל הבדיקות שנעשו עד כה בנוכחות המתכת אלומיניום לא נמצא קשר בין תופעות רפואיות לאלומיניום, בוודאי שלא לעומת חומרים אחרים.

הסיכונים שכן קיימים הם בזמן העבודה עם האלומיניום והם קשורים אך ורק בנושאים בטיחותיים וניתנים למניעה ביתר קלות.

שימוש באלומיניום – ללא סיכונים!

לחובבי עבודות כפיים, נגרות ותחומים דומים ישנה נטייה לעשות את העבודות הקשורות בביתם שלהם באופן עצמאי. אך כאן העניין מעט שונה, מאחר והעבודה עם אלומיניום כרוכה בחיתוך מתכת, ריתוך ועבודה עם כלים מיוחדים, כדאי מאד לתת את התפקיד למישהו שמבין את זה וזהו מקצועו.

עניין הבטיחות כאן הוא חשוב ויש לשים אליו את תשומת הלב על מנת להרוויח עבודות אלומיניום טובות, שימושיות וללא אסונות. גם בעת ההתקנה עצמה, כדאי מאד להשאיר לבעל מקצוע את העבודה. בין אם מדובר בעבודה קטנה כמו גדר פשוטה המקיפה את הגינה ובוודאי אם מדובר בעבודה שדורשת דיוק וירידה לפרטים הקטנים כמו התקנת מקלחון מאלומיניום.

כאשר רוצים לקבל מישהו שיעשה עבורנו עבודות אלומיניום מיוחדות, כדאי לחפש את איש המקצוע הנכון. במקרה הזה מדובר באיש אלומיניום. איש האלומיניום ייתן מענה בכוחות עצמו או בעזרת הצוות שלו בהתאם לגודל העבודה הנדרשת.

עבודות אלומיניום, כמו עבודות פרזול או עבודות נגרות, דורשות לפעמים הכנה מראש, דיוק וירידה לפרטים הקטנים. מעבר לכך, הן מחייבות עבודה עם כלים מיוחדים והתמגנות מיוחדת. לכן כדאי לקבל סיוע מהאנשים הנכונים שמבינים בתחום.

כאשר אנחנו מעוניינים לקחת מישהו שיעשה לנו עבודות אלומיניום מיוחדות, הן בבית והן בחוץ כדאי לקחת כמה שיקולים בחשבון. מה הם השיקולים? ראשית, כדאי מאד לקחת מישהו שזהו מקצועו, הוא עובד כבר מספיק שנים בתחום האלומיניום והמקצועיות והבטיחות מעל הכל.

שנית, עבודות אלומיניום, ובמיוחד עבודות אלומיניום מיוחדות, צריכות להתאים לקו העיצובי של הבית ולטעמו של כל אחד שלוקח את שירותיו של בעל המקצוע. איך אפשר לדעת אם יש התאמה? כדאי מאד להסתכל באתר האינטרנט, במידה ויש, ולראות האם עבודות שנעשו על ידו בעבר מוצאות חן בעינינו.

בנוסף, כדאי מאד לבדוק את עלות העבודה ומשך העבודה. שני הפרמטרים הללו מושפעים מאד מסוג העבודה: כמובן שבהתקנת מקלחון ובהתקנת גדר סביב הבית, העלויות יהיו שונות וכך גם משך העבודה, אך אלו דברים שכדאי לברר לפני שמקבלים שירות מכל איש מקצוע בתחום האלומיניום.

המלצות אפשר לקבל מכל מיני אתרי אינטרנט שנותנים דירוג לבעלי מקצוע שונים על ידי האנשים שקיבלו מהם שירות. אך ישנה גם השיטה הישנה והטובה, והיא לקבל המלצות מקרובים ובני משפחה שכבר קיבלו שירות דומה ויצאו מרוצים מכל הבחינות.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

עבודות אלומיניום באשדוד

מחפשים עבודות אלומיניום באשדוד? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום בבאר שבע

מחפשים עבודות אלומיניום בבאר שבע? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

עבודות אלומיניום באשקלון

מחפשים עבודות אלומיניום באשקלון? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום ברהט

מחפשים עבודות אלומיניום ברהט? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום באילת

מחפשים עבודות אלומיניום באילת? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום בקרית גת

מחפשים עבודות אלומיניום בקרית גת? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של