מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

עבודות אלומיניום מקלחונים

מחפשים עבודות אלומיניום מקלחונים? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אלומיניום הוא חומר שעם השנים נכנס לכל חלקי הבית והגינה. הוא התגלה כחומר גלם מתכתי בעל יתרונות רבים ובכך הפך להיות נוח לשימושים רבים כמו גדר הבית, חלקים במטבח, פרגולות והרחבת חדרים וגם מקלחונים בחדרי אמבטיה. אז מה צריך לדעת לפני שבוחרים במתכת אלומיניום להיות חלק מהחיים? כל זאת ועוד במאמר הבא

עבודות אלומיניום מקלחונים

 

מי אתה אלומיניום?

אלומיניום הוא מתכת שנחשבת קלה, בעלת צפיפות נמוכה, אך עדיין חזקה מספיק בשביל שימושים רבים, והיא גמישה ונוחה לעיצוב. מתכת האלומיניום היא גם עמידה לתנאים קשים רבים כמו רטיבות, שמש, חום וקור. כמובן שהאלומיניום יכול להגיע גם בצורת סגסוגת (שילוב בין מתכות) במידה ויש צורך בחומר חזק יותר אך עם תכונותיו של האלומיניום.

מי אתה אלומיניום?

 

למה יכול לשמש האלומיניום?

אלומיניום יכול לשמש לאין ספור שימושים, ביתיים, תעשייתיים, בבית ומחוצה לו. השימוש באלומיניום יכול להיות לדברים קטנים כמו גדרות הבית בעיצובים שונים, שערי הבית או שערי החניה, חשמליים או סטטיים, לחלונות או תריסים בבית או מחוצה לו.

אלומיניום יכול להיות גם תחליף לפרגולות מעץ, כיום ישנן פרגולות רבות שעשויות מאלומיניום ועמידות לחום, קור, רטיבות ומספקות בידוד מצוין כאשר הן סגורות לגמרי. גם בתוך הבית עצמו ישנן שימושים רבים לאלומיניום, החל ברהיטים שונים, ממשיך בחלקי המטבח וגם בחדרי האמבטיה ישנם שימושים באלומיניום. מקלחונים לדוגמה, עשויים פעמים רבות מאלומיניום.

למה יכול לשמש האלומיניום?

 

למה דווקא מקלחונים מאלומיניום?

כפי שנאמר, מתכת האלומיניום היא קלה, חזקה ועמידה. הקלות שלה מאפשרת לבצע באמצעותה עיצובים שונים כך שגם אם צריך מקלחון פינתי וגם אם צריך מקלחון שיוצא מגדר הסטנדרט, האלומיניום עומד במשימה בצורה מצוינת.

בנוסף, היתרון הגדול ביותר שיש לאלומיניום על פני מתכות אחרות, הוא העמידות למים. במגע עם מים, מתכת האלומיניום עוברת באופן טבעי תהליך כימי שבעצם מגן עליה מפני חלודה ובכך היא הופכת הבחירה הטובה ביותר בכל הקשור במים. אילו עבודות אלומיניום נדרשות לעמידות במים, כל עבודות האלומיניום הנדרשות לדינה, הנדרשות למטבח והנדרשות לחדר האמבטיה, כמו מקלחונים כמובן.

למה דווקא מקלחונים מאלומיניום?

 

האם מקלחון אלומיניום הוא בטיחותי?

כאשר מתכננים מקלחון בחדר האמבטיה, עומדים לנגד העיניים מספר שיקולים חשובים. ראשית, עניין הבטיחות. מאחר והמקלחת נמצאת בסביבה רטובה, ישנה סכנה של החלקה לבני כל הגילאים, ובטח לבני גילאים קטנים ביותר ומבוגרים ביותר.

סכנת ההחלקה מושפעת גם מבחירת הריצוף ועוד פרמטרים, אך אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי התקנת מקלחון מאלומיניום לא יפגע בבטיחות הרוחצים במקלחת בשום צורה. גם ידית האחיזה, המסייעת למניעת נפילות, יכולה להיות עשויה אלומיניום.

האם מקלחון אלומיניום הוא בטיחותי?

 

מקלחון מאלומיניום – תעשייתי או חלק מעיצוב הבית?

שיקול נוסף שנלקח בחשבון בעת התקנת מקלחון הוא הפן העיצובי. בין אם מדובר בהחלפת מקלחון בלבד ובין אם מדובר בשיפוץ כל חדר המקלחת כולו, יש רצון מסוים שהקו העיצובי ישמר והמקלחון יראה חלק טבעי מכל חדר המקלחת.

גם כאן אין כל בעיה, מאחר והאלומיניום היא מתכת רכה וקלה לעיצוב, אין בעיה להתאים אותה לעיצוב של חדר האמבטיה כולו. גם בעניין הצבע, האלומיניום ניתן לצביעה בכל צבע שיתאים לעיצוב ואין בעיה למזג אותו עם סביבתו. המחשבה כי פריטים העשויים מאלומיניום ישוו מראה תעשייתי היא מחשבה שתם זמנה.

מקלחון מאלומיניום – תעשייתי או חלק מעיצוב הבית?

 

איך מוצאים בעל מקצוע מתאים לעבודות אלומיניום לביצוע מקלחונים?

מציאת בעל מקצוע בתחום האלומיניום ובתחום מקלחונים העשויים אלומיניום היא לא עניין של מה בכך. חשוב לוודא שבעל המקצוע הנבחר הוא בעל הכשרה מתאימה, ותק מסוים בענף ומספיק ניסיון בתחום הספציפי הזה. על מנת לחפש מישהו שנעים לעבוד איתו, כדאי לבקש המלצות מחברים או קרובי משפחה שכבר קיבלו שירות מבעל מקצוע כזה ויכולים לתת חוות דעת, חיובית או שלילית על האדם ועל הצוות שמגיע איתו.

בנוסף, כדאי לראות עבודות של אותו בעל מקצוע, אם יש אתר באינטרנט, מצוין. במקרה ואין אתר באינטרנט, אפשר לנקוט בשיטה הישנה והטובה והיא ללכת לראות עבודות גמורות אצל אנשים שקיבלו את השירות המדובר.

איך מוצאים בעל מקצוע מתאים לעבודת אלומיניום?

 

במה כרוך כל תהליך התקנת המקלחון מהאלומיניום?

לאחר שמצאתם את בעל המקצוע שמתאים לכם, זה הזמן לשאול אותו את כל השאלות המתאימות. שאלות לגבי תהליך העבודה, כמה זמן הוא אורך, האם אפשר להיות בסביבה, מה העלות שלו ועוד, נבחנות כל מקרה לגופו.

אם מדובר על שיפוץ כללי או רק על החלפת המקלחון עצמו, התשובות תהינה שונות אחת מהשנייה. בכל אופן, התקנת מקלחון מאלומיניום לא מסובכת כלל וכלל מאשר התקנת כל מקלחון אחר. בהצלחה!

במה כרוך כל תהליך התקנת המקלחון מהאלומיניום?

 

מקלחונים מאלומיניום יכולים להתאים לכולם. מאחר ואלומיניום היא מתכת רכה הניתנת לעיצוב בקלות, כל אדם המעוניין בהרכבת מקלחון אצלו בחדר האמבטיה יכול לבחור מקלחון מאלומיניום. בין אם מדובר במקלחון סטנדרטי, פינתי ובין אם מדובר במקלחון בעל אתגר עיצובי מורכב יותר.

התקנת מקלחון מאלומיניום לא אמורה להיות מורכבת יותר מבחירה אחרת, כמו זכוכית או נירוסטה. כאשר מזמינים מקלחון לחדר האמבטיה יש לבדוק קודם מה הגודל הדרוש למקלחון ולהזמין את המקלחון בגודל המתאים. פעולה זאת נדרשת בהזמנת מקלחון מכל חומר והיא המורכבת ביותר בהזמנת מקלחון. גם כל תהליך ההתקנה אינו מורכב יותר מאשר בחירה אחרת.

ההיסטוריה אומרת לנו שכמו בכל חומר הנמצא בשימוש בבית ובסביבה בה גרים ילדים, מבוגרים ובכלל בני אדם ובעלי חיים, השאיפה היא שהחומרים יהיו בטוחים ברמה המקסימאלית.

בכל מקרה, כאשר מדובר בחומר הבא במגע עם מים באופן יום יומי, היינו רוצים להיות בטוחים שלא מדובר בחומר שיכול להסב נזק ולו הקטן ביותר למשתמשים בו. אלומיניום הינו מתכת שנחשבת בטוחה ביותר, אינה מפרישה חומרים המסכנים את הבריאות ולא נעשו מחקרים שהוכיחו קשר בין מחלות לבין השימוש באלומיניום עד כה.

התשובה היא חד משמעית – לא. התקנת מקלחון מאלומיניום דורשת מיומנות ומקצוענות בתחום. עבודה שהיא חובבנית יכולה להסב נזקים רבים, קלים ומסובכים יותר. ראשית בעת ייצור המקלחון, יש לעבוד עם כלים מתאימים וכללי בטיחות מאד נוקשים על מנת לא להיפגע.

שנית, בעת התקנת מקלחון האלומיניום, עדיף להשאיר את העבודה למי שמתמחה מאחר והעבודה דורשת דיוק רב וירידה לפרטים הקטנים, מה שיאפשר מאוחר יותר שימוש בטיחותי ונקי במקלחון הפרטי שלכם.

 

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

עבודות אלומיניום באשדוד

מחפשים עבודות אלומיניום באשדוד? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום בבאר שבע

מחפשים עבודות אלומיניום בבאר שבע? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

עבודות אלומיניום באשקלון

מחפשים עבודות אלומיניום באשקלון? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום ברהט

מחפשים עבודות אלומיניום ברהט? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום באילת

מחפשים עבודות אלומיניום באילת? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום בקרית גת

מחפשים עבודות אלומיניום בקרית גת? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של