מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

עבודות אלומיניום פרגולות

מחפשים עבודות אלומיניום פרגולות? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

לפרגולות שימושים רבים, בעזרת פרגולה אפשר להפוך את הגינה לפונקציונלית הרבה יותר, לקבל הצללה בשעות היום והגנה מפני הגשם בחורף. פרגולות יכולות להיות גם הרחבה לבית עצמו, וניתן גם לסגור אותן באופן מלא. פרגולות יכולות להיות עשויות מכל מיני חומרים. אז למה דווקא מאלומיניום? כל התשובות במאמר הבא

עבודות אלומיניום פרגולות

 

מה מיוחד בפרגולה מאלומיניום?

מתכת האלומיניום היא מתכת בעלת מעלות רבות. חלק מיתרונותיה קשורים בקלות המשקל שלה. האלומיניום הוא קל משקל ונחשב למתכת רכה ועל כן ניתן לבצע בו כמעט כל עבודה. במידה וצריך מתכת חזקה יותר, אך להישאר עם תכונות הגמישות והקלילות של האלומיניום ניתן להשתמש בסגסוגת (שילוב מתכות) עם מתכת נוספת, בעלת צפיפות גבוהה יותר, שתהפוך את האלומיניום לחזק יותר במידת הצורך.

יתרון נוסף הוא העמידות, האלומיניום עמיד לפגעי מזג האוויר ולכן מתאים לייצר איתו פרגולה, שתהיה עמידה לרטיבות, לשמש חזקה ולרוח מבלי שיהיו בה נזקים לאורך זמן. האלומיניום הוא גם חומר שמבודד מצוין מהטמפרטורה שבחוץ ואם מחליטים להתקין פרגולה סגורה מאלומיניום, הוא יכול להיות פתרון מצוין לאקלים הישראלי.

מה מיוחד בפרגולה מאלומיניום?

 

מה אפשר להרוויח מפרגולה מאלומיניום?

רווחים רבים ניתן להרוויח בבחירה להתקין פרגולה מאלומיניום. התקנת פרגולה מאלומיניום משביחה את הנכס עשרת מונים. למה משביחה את הנכס? הגינה בה הותקנה הפרגולה הופכת לאטרקטיבית יותר בזכות ההגנה מהשמש או מהגשם, והשימוש האפשרי בה במהלך כל חודשי השנה.

בנוסף, בעזרת פרגולה מאלומיניום ניתן להגדיל את הבית, בין אם זה בתחושה שיש המשך לסלון הבית על ידי יציאה לפרגולה מוצלת, ובין אם זה ממש ביצירת חדר באמצעות פרגולה סגורה. התקנת פרגולה מאלומיניום תבטיח בידוד מצוין, כך שהתקנת פרגולה מאלומיניום יכול להיות פתרון למצבים בהם יש בעיה של מקום מצומצם בתוך הבית.

פרגולה מאלומיניום לא דורשת אחזקה רבה כמו פרגולה מעץ, היא עמידה למים, עמידה לשמש ולכן מחזיקה מעמד זמן רב יותר תחת כיפת השמיים ואינה נתונה לחסדיו של מזג האוויר.

מה אפשר להרוויח מפרגולה מאלומיניום?

 

האם פרגולה מאלומיניום נראית תעשייתית?

המחשבה כי פרגולה מאלומיניום עלולה לשוות לבית ולחצר מראה תעשייתי לעומת האפשרויות המוצעות בשוק כבר מזמן אינה רלוונטית. בשיטוט קצר ברשת, ניתן לראות כי ישנן פרגולות העשויות מאלומיניום שעיצובן יפה עשרת מונים מפרגולות אחרות.

בנוגע לקו העיצובי של הבית, או לטעם הספציפי של בעלי הבית, גם כאן לא נשקפת בעיה, פרגולות יכולות להתמזג עם עיצוב הגינה או עיצוב הבית הן במראה והן בצבע לפי העדפת בעלי הבית. היא יכולה להיות מעוצבת בסגנון 'צף' וחדשני היוצא מן הקיר והיא יכולה לעמוד על רגליים, בהתאם לתנאים המצויים בשטח וההעדפה העיצובית. הבחירה בהתקנת פרגולה מאלומיניום לא מגבילה את אפשרויות הבחירה, אלא רק מרחיבה אותן.

האם פרגולה מאלומיניום נראית תעשייתית?

 

איך תבחרו את האמן הנכון עבור עבודות אלומיניום לפרגולות שלכם?

פרגולה מאלומיניום זו מלאכה שדורשת בעל מקצוע מתאים. בעוד שישנן אופציות אחרות שאותן ניתן לבצע באופן עצמאי (ולקבל מוצר באיכות בינונית) הרי שכאן יש עבודה עם מתכת שדורשת חיתוך וריתוך עם כלי עבודה מקצועיים המתאימים לכך וכללי בטיחות נוקשים. על כן, כדאי מאד למצוא את בעל המקצוע שיעשה את העבודה בצורה בטיחותית ובמיוחד את עבודת ההתקנה על מנת להבטיח שאף אחד לא יפגע הן במהלך העבודות והן בזמן השימוש בפרגולה.

בעל מקצוע שמתאים לעבודות כגון הכנה והרכבה של פרגולה מאלומיניום הוא אדם שיודע לעבוד עם אלומיניום, שעושה זאת למשך תקופה מספיק ארוכה על מנת לצבור ותק וניסיון בתחום ולהשאיר את בני הבית עם פרגולה מאלומיניום, עמידה, יציבה, יפה והכי חשוב, בטיחותית. מבחינת בטיחות הפרגולה, העיגון שלה לאדמה או לקיר – זה בכל מקרה עניין שאסור להזניח אותו ורק בעל מקצוע מנוסה יוכל לעשות זאת כראוי.

ממי צריך להזמין פרגולה מאלומיניום?

לאלומיניום חסרונות מעטים ביותר, רובם קשורים בקלות משקלו וגמישותו. במידה ורוצים לייצר מבנה חזק ועמיד יש לכך פתרונות, ניתן לשלב את החומר עם חומרים נוספים המקנים את החוזק ובכך להרוויח את מעלותיו של האלומיניום מבלי להרגיש את חולשותיו.

מחירה של פרגולה מאלומיניום תלויה בפרמטרים רבים ויכולה לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים. הפרמטרים הנלקחים בחשבון לא מפתיעים ויהיו תלויים בדרך כלל גם מגודלה של הפרגולה, שכן המחיר יכול להיות לפי מטר, גם מעיצוב הפרגולה, שכן פרגולה בסיסית תהיה מן הסתם זולה יותר וגם ממורכבות ההרכבה. 

פרגולה העומדת על ארבע רגליים או שני רגליים ונתמכת על ידי קיר, תהיה כנראה זולה יותר מפרגולה 'צפה' התלויה מהקיר ונותנת תחושה כי לא נתמכת בדבר. כך או כך, החומר ממנו היא עשויה, אלומיניום, בנוסף על כל מעלותיו הוא גם נחשב כחומר זול, ועל כן עלויות הפרגולה מאלומיניום לא אמורות להיות גבוהות יותר מהאופציות המתחרות שלה. 

בעבר, כמו שההיסטוריה מלמדת אותנו, חומרים מסוימים שהיו בשימוש, התגלו כמסוכנים לבריאות ועל כן חשוב לוודא את בטיחות החומר בו אנחנו משתמשים בבית שלנו. אלומיניום הוא חומר מאד בטוח, לא מפריש חומרים מסוכנים ולא התגלו מחלות הקשורות להימצאות באותה סביבה יחד עם האלומיניום. בזכות העמידות שלו למים, הוא גם לא מחליד ובכך הוא עדיף על פני חומרים אחרים שכן מחלידים במגע עם מים.

תהליך בחירת בעל המקצוע שהכי מתאים לעבודה הזאת בנוי ממספר פרמטרים. ראשית, על האדם להיות נעים הליכות ונוח לעבודה. אמין, עומד במילה שלו ונותן הרגשה בטוחה. שנית, סגנון העבודה שלו צריך למצוא חן בעיני מי שמקבל את שירותיו. איך אפשר למצוא את מי שעונה על הדרישות? זה הזמן לקבל המלצות. 

המלצות מקבלים מקרובים ובני משפחה שכבר קיבלו שירות דומה ויכולים לחוות חוות דעת על האדם עצמו ועל עצמם התהליך. במידה והם מרוצים מהבחירה, אפשר לראות האם הפרגולה מתאימה לטעם שלנו ואם כן, להמשיך הלאה בתהליך. חשוב לדבר בעצמינו עם בעל המקצוע ולוודא שיש כימיה ולו הבסיסית על מנת שהתהליך יהיה נעים ולא ישאיר טעם רע.

מה קורה אם אין חברים או קרובי משפחה שיכולים לתת המלצות רלוונטיות? גם באתרי אינטרנט ניתן לראות עבודות של פרגולות מאלומיניום ולקבל פרטים אודות בעלי המקצוע. ישנם אפילו אתרים המדרגים בעלי מקצוע על פי חוות הדעת שקיבלו מהאנשים להם נתנו שירות.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

עבודות אלומיניום באשדוד

מחפשים עבודות אלומיניום באשדוד? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום בבאר שבע

מחפשים עבודות אלומיניום בבאר שבע? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

עבודות אלומיניום באשקלון

מחפשים עבודות אלומיניום באשקלון? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום ברהט

מחפשים עבודות אלומיניום ברהט? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום באילת

מחפשים עבודות אלומיניום באילת? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

עבודות אלומיניום בקרית גת

מחפשים עבודות אלומיניום בקרית גת? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של