מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

על מה חשוב להקפיד כשעושים עבודות אלומיניום?

אלומיניום, הוא אחד החומרים הנוחים ביותר לשימוש ויצירה בעולם הבנייה והייצור. ישנם מוצרים רבים הנעשים מאלומיניום, כמו חלונות ודלתות אלומיניום, קירוי ותקרות אלומיניום, מרזבי אלומיניום ומעקות אלומיניום. אך, בעבודה עם אלומיניום ישנם דגשים והוראות חשובים, על פיהם יש לפעול. לכן, ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים לעבודה עם אלומיניום.

 

בחירת הרכב האלומיניום

עבודות שונות באלומיניום, דורשות הרכבים שונים של חומרים מהם יהיה עשוי האלומיניום, ודרגות חוזק ועמידות שונות. לכן, לפני שאתם מתחילים לעבוד עם אלומיניום, שקלו היטב מהי העמידות הנדרשת מהאלומיניום על מנת שהמוצר לא יישחק עם פגעי הזמן ומזג האויר, מהו התקציב שאתם מוכנים להשקיע בתמורה לאיכות גבוהה יותר של אלומיניום, וכמובן מהי הפונקציה לצורכה נדרש האלומיניום.

 

נקיטת אמצעי בטיחות

עבודה עם אלומיניום, היא עבודה מסוכנת מאוד, ולשם כך חובה להצטייד בכפפות מבודדות וטובות ובמגני עיניים מתאימים. חשוב מאוד לבדוק שהכפפות ומגיני העיניים יהיו של חברות בעלות תו תקן לעבודות מסוג כזה. בנוסף, נסו לעבוד במקום מאוורר, עם ביגוד מתאים שמכסה את כל הגוף. לאחר העבודה, שטפו היטב את האזור בו עבדתם על מנת למנוע הצטברות של אבק אלומיניום.

אמצעי בטיחות

הכנת משטח העבודה

אלומיניום, הוא חומר שיוצר סביבו שכבת תחמוצת, שיכולה לגרום להדבקות ולגימורים להיות פחות איכותיים. לכן, חשוב מאוד לנקות בצורה יסודית ודקדקנית את משטח העבודה קודם התחלת העבודה עם האלומיניום. לשם כך, התחילו להסיר לכלוך ושומן באמצעות מסיר שומנים מתאים. לאחר מכן, נסו באמצעות מברשת תיל או נייר להסיר את שכבת התחמוצת וליצור משטח נקי ומחוספס שיגרום להדבקה ולריתוך להיות טובים ואיכותיים יותר.

 

טכניקת העבודה

בעבודה עם אלומיניום, ישנן שתי טכניקות מרכזיות, שמתאימות כל אחת לסוג עבודה ומשטח אלומיניום מסוים. טכניקת ריתוך אחת נקראת TIG, והיא מאפשרת שליטה מדויקת בחיתוכים ובגימורים של האלומיניום. שיטה זו מתאימה יותר לחומרים דקים יותר. טכניקה אחרת, נקראת ריתוך ,MIG והיא מתאימה לתוצאות מהירות ויעילות יותר עבור חתכי אלומיניום בעלי עובי יחסי גדול יותר.

 

התרחבות תרמית

לאלומיניום יש מקדם התפשטות תרמית גבוה יותר מאשר לרוב המתכות האחרות, כלומר הוא מתרחב ומתכווץ בצורה משמעותית יותר עם שינויי טמפרטורה. לכן, יש לקחת בחשבון את התכונה הזו כאשר את מתכננים את התוצר הסופי של העבודה באלומיניום. שכן, ההתרחבות התרמית יכולה להוביל לעיוותים ולגימורים לא מדויקים.

 

חברה מומלצת לביצוע עבודות באלומיניום

חברת א. מרום אלומיניום, היא החברה המומלצת לביצוע עבודות שונות באלומיניום. לצוות החברה יש מומחיות רבה בעבודה באלומיניום, וההקפדה על הבטיחות בשילוב עם המקצועיות והניסיון הרב שלהם, מוציאים לפועל עבודות אלומיניום באיכות יוצאת מהכלל. לפרטים נוספים בקרו באתר החברה: https://sorag.co.il.

 

לסיכום

כעת, לא נותר לכם אלא לגשת לעבודת האלומיניום שלכם.

עבודות אלומיניום

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

מה זה דוח קרקע ולמה הוא חשוב לבנייה
מה זה דוח קרקע ולמה הוא חשוב לבנייה?

בדיקת קרקע לפני בנייה היא תהליך חיוני לכל פרויקט בנייה, קטן או גדול. היא מספקת מידע קריטי על מאפייני הקרקע במגרש המיועד לבנייה, שבלעדיו לא ניתן לתכנן

הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב
הגדרה וניהול חשבונות משתמש במחשב

המחשבים כיום מכילים כמעט את כל תחומי חיינו, החל מעבודה ועד תחביבים וסידורים משפחתיים. לא קל לנווט בין כל השימושים הללו, במיוחד כאשר אותו מחשב

שיפוץ בית או דירה
איך לבחור קבלן שיפוצים

שיפוץ בית או דירה הוא תהליך מורכב שיכול להיות יקר מאוד ולהימשך לאורך זמן. לכן, חשוב לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין שיוכל לספק לכם את השירות