מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון גלגל אלומיניום

מחפשים תיקון גלגל אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

גלגל הוא חלק חשוב בסוגים שונים של חלונות, דלתות או ויטרינות שעשויים אלומיניום. אם הגלגל תקול והתנועה על המסילה אינה חלקה, חשוב להזמין איש מקצוע שמתמחה בתיקון או החלפה אלומיניום הוא חומר גלם מוכר שמציע שילוב אידיאלי בין חוזק, משקל נמוך, מראה מעוצב ועמידות בפני חלודה וקורוזיה. בגלל היתרונות האלה של האלומיניום, משתמשים בו לעיתים קרובות גם על מנת לבנות סוגים שונים של פרופילים לחלונות או דלתות. כמו כן, אלומיניום משולב בסוגים רבים של ויטרינות ולכן הוא נמצא גם בבתי עסק וחנויות וגם בדירות ובתים פרטיים. בין היתר, המאפיין המשותף למוצרים אלו הוא לעיתים הצורך בשירותי תיקון גלגל אלומיניום בצורה מקצועית.

תיקון גלגל נדרש אם קיימת תקלה שמשפיעה על החלון, הדלת או הוויטרינה. במצבים רבים כאלה מרגישים שהגלגל תקול או שהתנועה על המסילה אינה חלקה, לכן למעשה אי אפשר להשתמש במוצרי האלומיניום השונים בצורה מלאה ונוחה. הפתרון הוא לשלב בין שירותים שונים תחת קורת גג אחת ולנצל את ההזדמנות כדי לבדוק אפשרות להחלפה שלו בגלגל חדש.

תיקון גלגל אלומיניום

 

החלפה לעומת תיקון גלגל

כל פעולה שמתבצעת על גבי סוגים שונים של חלונות, דלתות או ויטרינות שעשויים אלומיניום דורשת התייעצות עם בעלי מקצוע מיומנים. המטרה במהלך תיקון גלגל אלומיניום היא לדוגמא לבדוק האם יותר משתלם לעשות את זה או להחליף את הגלגל כולו, תוך שמתבססים על מידע אמין שעומדת מאחוריו מחשבה.

החלפה של הגלגל היא פתרון מומלץ אם התקלה היא לא ברת תיקון או אם מגלים שהגלגל הקיים כבר לא מספיק טוב. במקרים כאלה עדיף להחליף לגמרי את הגלגל, כי אחרת עלולים להמשיך ולסבול מתקלות חוזרות ונשנות. יתרה על כך, החלפה של הגלגל במצבים כאלה יכולה לסייע להתאים את הגלגל החדש לעובי של המסילה או למשקל המופעל עליה מצד תריסי האלומיניום בחלונות ודלת אלומיניום בוויטרינה.

החלפה לעומת תיקון גלגל

 

עלויות של תיקון גלגל אלומיניום

כל עוד זה אפשרי ובעלי מקצוע מתחייבים לתוצאות טובות, כנראה שבדרך כלל יהיה הרבה יותר משתלם לבצע תיקון גלגל אלומיניום. כאן הסוד הוא לקבל הצעת מחיר מסודרת, שמגלמת בתוכה גם את העלות של התיקון וגם את הקצאת חלקי החילוף וחומרי הגלם. באופן כללי, המחיר של התיקון אינו קבוע אלא דינאמי ומושפע משיקולים שונים.

הנה לדוגמא כמה פרמטרים שמשפיעים על המחיר של תיקון גלגל אלומיניום ועשויים להטות את הכף מבחינת בעלי המקצוע שמגיעים מהתחום:

  1. סוג התקלה – יש הבדל בין תקלה קלה בגלגל שדורשת רק כיוון או החזרה שלו למסילה, לבין תקלה רצינית יותר שבגללה צריך לפרק את כל הדלת. עם זאת, ניתן לקבל מראש הצעת מחיר שמגלמת בתוכה התייחסות לסוג התקלה ואין סיבה להיות מופתעים רק ברגע האחרון.
  2. רמת הנזק – קיימים מקרים שבהם ניצור קשר מאוחר מדי עם קבלן אלומיניום שמגיע מהתחום ומכיר אותו. במצבים כאלה רמת הנזק כבר עלולה להיות בלתי הפיכה, מה שכמובן עלול לייקר את העלות של התיקון או ההחלפה של הגלגל.
  3. נגישות לגלגל – תיקון גלגל אלומיניום מתבצע בסוגים שונים של דלתות, ויטרינות וחלונות. בתוך כך, יש לקחת בחשבון מצבים שבהם קשה להגיע אל הגלגל. אז אם הדלת נמצאת על הגג למשל או במקום שאינו נגיש ולכן נחשב מסוכן, זה יקבל ביטוי כלשהו בהצעת המחיר של הלקוח.

עלויות של תיקון גלגל אלומיניום

 

תחזוקת גלגל אלומיניום למניעת התקלות הנפוצות

העניין הוא שאפשר לפתור את רוב התקלות שנגרמות בסוגים שונים של מוצרי אלומיניום, באמצעות תחזוקה שלהם לפי הנחיות היצרן. קודם כל, צריך להיצמד להנחיות היצרן מבחינת האופן שבו מנקים את מוצרי האלומיניום השונים. שנית, כדאי לבדוק האם יש אבק או לכלוך סביב המסילה שעליה הגלגל אמור לנוע. לאחר מכן, בוחרים חומרי ניקיון שמתאימים גם לחומרי הגלם שמהם עשוי הגלגל וגם לאלומיניום עצמו.

במילים אחרות, יש הבדל בין תחזוקה של החלון או התריס לדוגמא – לבין האופן שבו כדאי לתחזק את המסילה או הגלגל. לכל חומר גלם יש רגישות אחרת ולכן התייחסות אליה היא תנאי לפתרון אפקטיבי וטוב. חוץ מזה, יש דרך מעולה לנצל את כל היתרונות של תיקון גלגל אלומיניום ולרכז אותם תחת קורת גג אחת: פנייה אל קבלן אלומיניום שמגיע מהתחום ומכיר אותו.

תחזוקת גלגל אלומיניום למניעת התקלות הנפוצות

 

בחירה נכונה של שירות תיקונים

היתרון של קבלן אלומיניום כולל בין היתר היכרות עמוקה שלו עם התחום. בזכות ניסיון אישי בהתקנה של מוצרי אלומיניום שונים, אפשר לפנות אליו מוקדם ולתאם מולו גם את ההתקנה וגם את שירות התיקונים בעת הופעת תקלות נפוצות. באופן הזה בוחרים שירות תיקונים אמין, מיומן ומקצועי ומשתמשים בו כדי ליהנות מהיתרונות של מוצרי האלומיניום גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

את השירות של קבלן אלומיניום בוחרים לפי פרמטרים אובייקטיביים כגון מחיר, מספר שנות ניסיון וזמינות. אם רוצים להוסיף למשוואה גם פרמטרים סובייקטיביים, אפשר לעשות את זה באמצעות המלצות של לקוחות מרוצים. הכי נוח יהיה לקבל המלצות על שירות ספציפי מחברים ומשפחה, אבל אין בעיה לקרוא חוות דעת וביקורות באתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

בחירה נכונה של שירות תיקונים

 

טווח מחירים של תיקון גלגל אלומיניום

גלגלים מאפשרים למסילה לנוע בחופשיות והם קריטיים לתפקוד של חלון, דלת, ויטרינה מאלומיניום ועוד. זו הסיבה שבגללה משתלם לתקן את הגלגלים וצריך להיערך להוצאה בטווח של 350-700 ש"ח. אם לעומת זאת רוצים לבצע החלפה כי התיקון אינו אפשרי, יש לחשב בנפרד החלפה של גלגל אחד בלבד לבין החלפה של כמה גלגלים ביחד.

גם תיקון וגם החלפה מגיעים עם תקופת אחריות. אפשר לבחור קבלן אלומיניום ואיש מקצוע לפי תקופת האחריות שהוא מציע וניתן גם לקבל המלצות. אם מכינים היטב את שיעורי הבית, מחזירים מהר את הגלגל למסלול – תרתי משמע.

טווח מחירים של תיקון גלגל אלומיניום

חומרי הגלם שבהם משתמשים כדי לייצר אותם. על קצה המזלג, אפשר להזכיר הבדלים בין גלגלי פלסטיק, מתכת ועוד.

אם הוא יוצא מהמסילה, שבור, סדוק או לא מתפקד כראוי.

כאשר העומס עליו גבוה מדי והוא נשבר לגמרי.

לרוב יהיה משתלם יותר לתקן את הגלגל התקול מאשר להחליף את כל המסילה או הפרופיל. בנוסף, אי אפשר לפתוח דלתות הזזה בלי גלגל תקין.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של