מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון דלתות אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון דלתות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

דלתות אלומיניום הופכות לנפוצות עם הזמן, בעוד שבעבר הדלתות היו עשויות כולן מעץ, היום האפשרויות קצת יותר מגוונות. בעקבות כך מצופה מבעלי המקצוע להתקדם גם הם ולדעת לבצע את התיקונים הדרושים בדלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום מופיעות בכל מיני וריאציות, ישנם דלתות שרק מסגרתן מאלומיניום והיתר עשוי זכוכית וישנן דלתות שעשויות רובן מאלומיניום והזכוכית, אם היא נמצאת, ממלאת תפקיד דקורטיבי בלבד. אז מה אנחנו יודעים על תיקון דלתות אלומיניום? במאמר הבא ננסה להקיף את השימושים של שלתות אלומיניום ואת התקלות העלולות להיגרם להן.

תיקון דלתות אלומיניום

 

היתרונות של דלתות אלומיניום

לדלתות אלומיניום יתרונות רבים אשר בזכותם הן יכולות לשמש כדלתות פנים וגם כדלתות חוץ. ראשית, העיצוב שלהן, בניגוד לדעה הרווחת, יכול להיות בטוב טעם, עיצוב מוקפד ומתאים לחללי משרדים ושטחי מסחר. שנית, החומר ממנו הן עשויות, אלומיניום וזכוכית, עמיד לחום, קור ופגעי מזג האוויר כמו גשם ורוח יותר מאשר דלתות העשויות מעץ. בנוסף, הן מתאימות לפתחי יציאה בגדלים שונים ובכך לא מגבילות את השימוש בהן.

היתרונות של דלתות אלומיניום

 

תיקון דלתות אלומיניום בגלל אקוסטיקה

כאשר משתמשים בדלתות אלומיניום במעבר בין משרדים, או בחציצה מהפנים לחוץ, לעיתים נתקלים בבעיות מסוימות של אקוסטיקה, כלומר, הבידוד לא מספיק טוב מפני הרעש. יש פתרונות חלקיים לבעיה הזאת, כמו לאטום טוב את החיבורים בין הדלת למשקוף, או להשתמש בזכוכית שכן יכולה להיות אטומה לרעש, אך בכל אופן זהו חיסרון שכדאי להיות מודעים אליו.

גם חוזק החומר יכול לדרוש תיקון דלתות אלומיניום. אלומיניום הוא חומר קל ועל כן הוא חלק שיותר ממתכות אחרות. קלילות האלומיניום בדרך כלל מקנה לו יתרון על פני מתכות אחרות, אך יתכן שבמקרים מסוימים, חוזק החומר שממנו עשויה הדלת הוא משמעותי יותר מאשר קלילות החומר ומראה הדלת.

תיקון דלתות אלומיניום בגלל אקוסטיקה

 

תיקון דלתות אלומיניום במקומות שונים

תיקון דלתות אלומיניום רלוונטי בין אם מדובר בדלתות פנים, במשרדים וחללים המשמשים למסחר וגם בדלתות חוץ בבתים פרטיים או בכניסה לבנייני מגורים. בנוסף לכל אלו, תיקון דלתות אלומיניום חשוב ביציאה למרפסות וחצרות או ויטרינות – שכן בזכות קלות החומר ניתן להזיז אותו בקלות לאורך המסילה.

עוד אפשרות היא להתקין דלת רשת על מסגרת אלומיניום. דלת שכזאת יכולה להגן מפני כניסת מזיקים כמו יתושים או בעלי חיים אחרים ובו בזמן לאפשר זרימת אוויר אל תוך חלל הבית. כיום דלת אלומיניום מהסוג הזה היא פחות נפוצה, אך קיימת, ומשרתת בעיקר בעלי בתי קרקע.

תיקון דלתות אלומיניום במקומות שונים

 

דקורציה, עיצוב וכל השאר

דלתות אלומיניום הולכות יד ביד עם זכוכית, ובכך מאפשרות מנעד רחב של עיצובים ושימושים. כאשר משתמשים באלומיניום למסגרת הדלת, ושאר הדלת עשויה זכוכית, ניתן להתקין אותה בכניסה לחנויות, לבניינים, לבנקים, חציצה בין חללי עבודה 'אופן ספייס' והשמיים הם הגבול. כל מקום שיש צורך לנקודת ראיה רחבה מהחוץ לפנים או להפך, דלתות אלומיניום יכולות להתאים.

בנוגע לפרופיל עצמו, גם כאן יש מספר סוגים רחב היכול להתאים לכל עיצוב, ישנם פרופילים המשווים למקום מראה יוקרתי יותר, לדוגמה, מסוג בלגי. וישנם פרופילים שהמראה שלהם מדמה מראה של עץ ובכך אפשר להרוויח מראה טבעי עם יתרונותיו של האלומיניום. פרופיל כזה יכול להתאים לדלת שנמצאת במגע עם הטבע ויש צורך במראה שמשתלב בטבעיות, כמו דלת לגינה או למחסן.

דקורציה, עיצוב וכל השאר

 

אילו תקלות עלולות להיגרם בדלתות אלומיניום?

תקלות נפוצות בדלתות האלומיניום הן תקלות במנגנון המנעול, תקלות בצירי הדלת ופגיעה במסגרת האלומיניום. ישנן תקלות שמשביתות באופן מידי את הדלת ויש לתקנן מהר ככל הניתן, וישנן תקלות שאינן דורשות טיפול מידי.

לדוגמה, דלת שמנגנון הנעילה שלה אינו תקין, יש צורך בתיקון מידי במידה והיא מתפקדת כדלת חוץ או שהיא מגנה על ציוד יקר ערך שנמצא בתוך החדר. לעומת זאת, תקלות בצירי הדלת לא בהכרח ישביתו את הדלת וכנ"ל לגבי פגיעה במסגרת האלומיניום.

אילו תקלות עלולות להיגרם בדלתות אלומיניום

 

איפה אפשר למצוא מי שיתקן תקלות שונות בדלתות האלומיניום?

בעל מקצוע אשר מתעסק עם אלומיניום יכול לתת מענה מצוין בכל הקשור בתיקונים בדלתות אלומיניום. איך אפשר למצוא בעל מקצוע אמין? כדאי לקבל המלצות מחברים או קרובי משפחה שכבר קיבלו שירות מבעל מקצוע כזה ויכולים לתת חוות דעת על איכות וחווית השירות. כדאי למצוא בעל מקצוע ותיק והגון שיודע להתעסק בדלתות אלומיניום באופן מקצועי.

אין לכם חברים או קרובים שיכולים לתת לכם המלצות רלוונטיות? בשיטוט קצר באינטרנט ניתן למצוא את בעל המקצוע שייתן לכם שירות מקצועי. ישנם מספר דברים שחשוב לוודא בהזמנת בעל מקצוע שמתעסק עם תיקוני דלתות אלומיניום. ראשית, שהוא אכן יודע להתעסק עם אלומיניום, ולא רק בדלתות עץ. שנית, במקרה והנזק אינו מאפשר להמשיך ולהשתמש בדלת יש לוודא שנותן השירות יכול להגיע במהרה עד אליכם.

כמובן שאם ישנה תקלה שמאפשרת את המשך השימוש בדלת האלומיניום כדאי לבחור את בל המקצוע באופן יסודי ולא רק על פי קרבה למקום המגורים ומהירות מתן השירות.

איפה אפשר למצוא מי שיתקן תקלות שונות בדלתות האלומיניום

התשובה היא חד משמעית – כן. התקנת צילינדר המאפשר נעילה לדלתות אלומיניום מכל הסוגים הינה פעולה אפשרית. גם דלתות המשמשות כדלתות פנים ואפילו לדלתות הזזה המפרידות בין הסלון למרפסת. ישנם מנגנוני נעילה שונים ומגוונים המתאימים למסגרות מאלומיניום כך שהאפשרויות רבות בהתאם לשימוש של הדלת.

כפי שנאמר לדלתות אלומיניום תקלות מסוגים שונים. החלפת צילינדר או תיקונו, דורשת מנעולן ואינה קשורה בהכרח לאלומיניום. בכל הקשור באלומיניום, שאלו הן צירי הדלת ופרופיל האלומיניום עצמו, מומלץ מאד שלא לבצע את התיקונים לבד, שכן פגיעה באלומיניום בעקבות עבודה לא מקצועית עלולה לפגום בנראות ובפונקציונליות ולגרום לנזקים קשים יותר לתיקון.

עלות התיקון תלויה בסוג התקלה, בגודל הדלת ובנגישות אליה. הממוצע היא 250-600 ש"ח לתיקון.לשם השוואה, פרמטרים שונים יכולים להשפיע על טווח המחירים של דלת האלומיניום. ראשית, והברור מאליו, גודל הדלת: ככל שהדלת גדולה יותר, היא דורשת יותר חומר רב יותר, אם זה אלומיניום ואם זה זכוכית, ולכן המחיר יעלה בהתאם.

שנית, עיצוב הדלת, כמובן שעיצוב בסיסי יהיה זול יותר באופן משמעותי מאשר דלת שמסגרת האלומיניום שלה והפרזול הוא מעוצב. בנוסף, יש עוד משתנים כמו החלוקה בתוך הדלת עצמה לחלונות, כמות האלומיניום לעומת כמות הזכוכית ועוד.

כמובן, ניתן לתקן כל דלת אלומיניום אם הדבר נעשה בידי מומחה לדבר שלא יפגע בעיצוב.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של