מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אם הדלת זזה ממקומה ולא נסגרת או שהותקנו צירים לא מתאימים, אפשר להזמין איש מקצוע ולתאם מולו שירות מקצועי לתיקון כל סוגי דלתות האלומיניום. בנוסף, כדאי לדעת איך בוחרים שירות מן הסוג הזה גם במקרים שבהם הדלת חורקת או שמדובר בדלת אלומיניום בשילוב זכוכית – אבל הזכוכית נשברה

היתרון של שירות מקצועי עבור תיקון דלתות כניסה אלומיניום בא לידי ביטוי בריכוז כל הפתרונות הרלוונטיים תחת קורת גג אחת. כך לדוגמא ניתן להתייעץ עם קבלן אלומיניום כבר כאשר רוצים להתקין את הדלת, ליהנות מהיתרונות שלה ולשלב אותה בחלל הפנים של הבית או החוץ. לאחר מכן, יהיה מקום ליצור קשר עם אותו קבלן גם כדי להחליף חלקי פרזול מסוימים של הדלת או כמובן על מנת לתקן אותה.

יש מקרים שונים שבהם עולה צורך בתיקון של דלתות כניסה מאלומיניום. למעשה, העובדה שמדובר על דלת כניסה ולא על דלת פנים לא משחקת תפקיד מבחינת האופן שבו מבצעים את התיקון – אלא רק מבחינת ההבדלים בין התקלות הנפוצות.

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

 

כל הסיבות לבחור דלת כניסה מאלומיניום

דלת אלומיניום היא פתרון מעולה שמבוסס על שימוש בחומרי גלם מעולים. האלומיניום עמיד בפני קורוזיה, מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך מבחינת התאמה לדרישות של קהל היעד והלקוחות וגם נראה מעולה. האלומיניום מתכתב עם המאפיינים השונים של סגנון עיצוב מודרני, אפשר לצבוע אותו בקלות וגם נוח לעבוד ולכופף אותו.

עוד יתרון של דלת כניסה עשויה אלומיניום הוא כמובן מחיר זול ומשתלם. למרות היתרונות השונים של אלומיניום, הוא עדיין זול יותר מאשר מתכת, ברזל וכן הלאה. למעשה, הדלת היחידה שזולה יותר מהאלומיניום היא זו שעשויה עץ – אבל היא גם פחות עמידה מבחינת חשיפה למזיקים וגורמים נוספים.

כל הסיבות לבחור דלת כניסה מאלומיניום

 

סיכוי נמוך לתקלות – לצד עמידות גבוהה לשנים רבות

עוד סיבה טובה לבחור דלת אלומיניום באה לידי ביטוי מבחינת העמידות בפני תקלות. למרות שיש תקלות בכל סוגי הדלתות, עם אלומיניום זה קורה בשכיחות נמוכה. נוח לתחזק את דלת הכניסה, היא עמידה לשנים רבות גם אחרי שימוש אינטנסיבי והיא בעיקר מתאימה לכניסה של הבית אבל גם לבתי עסק, מפעלים, מוסדות ציבור וכן הלאה.

העובדה שיש סיכוי נמוך לתקלות לא באה על חשבון החשיבות של שמירת פרטים ליצירת קשר עם קבלן אלומיניום אמין ומנוסה. אם יודעים אל מי לפנות בכל תקלה בדלת אלומיניום, מקצרים את משך הזמן שעובר מבחינת החזרה לשגרה וגם משפרים את איכות החיים ואת תחושת הביטחון האישי של כל בני המשפחה.

סיכוי נמוך לתקלות – לצד עמידות גבוהה לשנים רבות

 

סוגי תקלות נפוצות בדלתות כניסה

השוואה בין סוגים שונים של תקלות מגלה שיש כמה מקרים שחוזרים על עצמם ספציפית בדלתות כניסה, ואולי לא קיימים עם דלתות פנים או דלתות אחרות. אז בראש ובראשונה, התקלה הכי נפוצה בדלתות כניסה היא זו שבה הדלת זזה ממקומה. אם הדלת זזה ממקומה, המשמעות היא שהיא חורקת או שאי אפשר בכלל לפתוח אותה. יתרה על כך, דלת שזזה ממקומה גם לא מאפשרת נעילה ושימוש בצילינדר ולכן חשוב לתקן אותה כמה שיותר מהר.

כל מקרה שבו הדלת לא נסגרת לחלוטין מחייב התייעצות עם קבלן אלומיניום מיומן ועם איש מקצוע שיודע לתקן את התקלה. התיקון במקרים כאלה חשוב, כי מדובר על דלת כניסה שחייבת להיות כל הזמן סגורה ואטומה. אם הדלת לא נסגרת, זה אומר שהכניסה לבית חשופה.

סוגי תקלות נפוצות בדלתות כניסה

 

תיקון דלתות כניסה אלומיניום בגלל התקנה לא מקצועית

מקרים אחרים שבהם צריך להזמין איש מקצוע שיתקן את הדלת קשורים אל האופן שבו התקינו אותה. אם התקינו את הדלת בצורה לא מספיק מקצועית, לא יעבור זמן רב עד שנראה בפועל את התקלות ואת הבעיות. אלו בעיות שונות שפוגעות ביכולת להשתמש בדלת בצורה נוחה, שמפרות את תחושת הביטחון האישי ושגם גוררות מאיתנו הוצאות לא רצויות ולא מחויבות המציאות.

התקנה לא מקצועית מתרחשת כאשר הצירים למשל לא מתאימים לדלת. יכול להיות שנפספס את זה במהלך ההתקנה ואפילו עוד כמה חודשים או שנים לאחר מכן, אבל בסופו של דבר יופיעו תקלות שימנעו מאיתנו להשתמש בדלתות כמו שצריך. במקרים כאלה הפתרון הוא ליצור קשר עם קבלן אלומיניום ועם טכנאי שמגיע מהתחום ומכיר אותה. הוא יכול לתקן את דלת האלומיניום ולפתור כל בעיה שבגללה היא חורקת, לא נסגרת או בכלל לא נפתחת.

תיקון דלתות כניסה אלומיניום בגלל התקנה לא מקצועית

 

סוגי תקלות נפוצות בדלתות פנים

דלתות אלומיניום יכולות להתאים גם לכניסה וגם לחדרים הפנימיים. אבל בעוד אין ממש הבדל בין סוג חומרי הגלם שבהם משתמשים כדי לבנות כל דלת כזו, בהחלט יכולים להיות הבדלים משמעותיים מבחינת השכיחות של התקלות הנפוצות.

התקלות הנפוצות בדלתות פנים לדוגמא הן אלו שמשפיעות על הצילינדר, על המנעול ועל מוצרי הפרזול. בדלתות פנים יש פחות סיכוי לסבול מתקלה שבגללה הדלת חורקת, כי יש פחות לכלוך ופחות חשיפה אל פגעי מזג האוויר. יתרה על כך, דלתות שמותקנות בתוך החדרים הפנימיים של הבית גם יכולות להיות עמידות יותר בגלל שהן פחות כבדות ויש פחות צורך במנגנוני אבטחה והגנה.

סוגי תקלות נפוצות בדלתות פנים

 

הקשר בין תיקון דלתות כניסה אלומיניום לבין זכוכית

אי אפשר לדבר על דלתות כניסה מאלומיניום בלי להזכיר את השילוב המהמם שלהן על הזכוכית. זכוכית ואלומיניום מייצרים יחד את הדלת המושלמת לכניסה של הבית, העסק או החנות ואפשר להשתמש בהם כדי להתכתב עם סגנון עיצוב מודרני. מצד שני, הזכוכית כמובן פחות עמידה מהאלומיניום והיא עלולה להישבר.

הפתרון למקרה שבו הזכוכית של דלת אלומיניום נשברת הוא ליצור קשר עם בעלי מקצוע שמתמחים בדלתות כאלה. כאן לא מספיק להזמין מנעולן או זגג, כי צריך לדאוג לבצע את התיקון באופן שמתאים לסוג הפרופיל של הדלת ולאופן שבו היא בנויה. לכן מומלץ לבחור שירות תיקונים מקצועי שמבוסס על המאפיינים של דלתות אלומיניום ומתאים להן.

הקשר בין תיקון דלתות כניסה אלומיניום לבין זכוכית

 

עלות התיקון נקבעת לפי סוג הכניסה, הנגישות לדלת ורמת הדחיפות. המחיר הממוצע הוא 150-500 ש"ח.

מנעולן או קבלן אלומיניום עם הסמכה מתאימה שמכיר את התקלות הנפוצות.

אם הצירים נהרסו או שהאלומיניום התעוות.

משמנים אחת לתקופה ומנקים את המסילות ובעיקר סביב אזור הצירים.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון מסגרות אלומיניום

צריכים לבצע תיקון מסגרות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של