מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון מסגרות אלומיניום

צריכים לבצע תיקון מסגרות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מסגרות אלומיניום שכיחות מאוד כי הן מציעות שילוב מנצח בין אמינות גבוהה, משקל נמוך, חוזק מרשים ובעיקר עמידות מפני קורוזיה וחלודה. עם זאת, גם מסגרות כאלה עלולות להתעוות ולכן חשוב לתקן אותן בצורה נכונה. אז איך עושים את זה? הנה כל הפרטים

אלומיניום היא מתכת קלה שבה משתמשים כדי לייצר סוגים שונים של מוצרי תעשייה. שכבת האלומינה שיש על המתכת מעניקה לה הגנה בפני קורוזיה וחלודה, תוך כדי שהיא שומרת על התכונות המקוריות של חומר הגלם מבחינת עמידות, אמינות, משקל נמוך וחוזק מרשים. כל התכונות הללו מקבלות ביטוי אידיאלי במסגרות והן מוכיחות את עצמן בטווח הקצר והארוך. עם זאת, מדי פעם מתעורר צורך בשירות מקצועי של תיקון מסגרות אלומיניום ולכן חשוב לדעת מה הוא כולל.

שירות ספציפי של תיקון נועד על מנת להחליף את הצורך בהחלפה של המסגרת הקיימת במסגרת חדשה. אם אפשר לתקן את המסגרת שעשויה אלומיניום ולא צריך להחליף אותה, זה אומר שמשלמים פחות ועדיין מקבלים את אותה תוצאה. מנגד, לא כל מי שיודעים איך לעבוד עם מסגרות אלומיניום גם מציעים שירות תיקונים כזה.

תיקון מסגרות אלומיניום

 

מקרים שבהם כדאי ועדיף לתקן מסגרות אלומיניום

מסגרות אלומיניום נמצאות סביבנו כל הזמן, גם בבית וגם במשרד. אפשר למצוא אותן למשל בדלתות, חלונות ותמונות והן נחשבות חלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב המודרני. באמצעות מסגרת שעשויה אלומיניום אפשר לשמור על המראה המבריק של חלל הפנים, אך בלי לחשוש מפני חשיפה לפגעי מזג האוויר ואיכות הסביבה גם בעת התקנה שלה במעבר לחלל החוץ והגינה.

את התיקון כדאי לתאם במידה וקיים ליקוי במסגרת של החלון. בנוסף, התיקון חשוב אחרי תקופה מסוימת אם מסגרת אלומיניום בבית סובלת מבלאי, עיוות ושחיקה. במקרים של שימוש לא נכון בחלון, יכול להיות שיהיה צורך לתקן את המסגרת כי היא התעוותה או ספגה מכה פיזית. בכל אחד מהמקרים האלה, הדגש הוא על תיקון נכון של המסגרת בהתאם לתכונות של אלומיניום כחומר גלם עיקרי.

מקרים שבהם כדאי ועדיף לתקן מסגרות אלומיניום

 

הייחודיות של תיקון מסגרות אלומיניום

תיקון מסגרות אלומיניום מתבצע באופן מעט שונה לעומת תיקון מתכות אחרות. קודם כל, על אלומיניום יש כאמור את שכבת האלומינה שמגנה עליו מפני חלודה ומוסיפה ציפוי עדין. אם רוצים לתקן את המסגרת ועדיין להבטיח שהיא תהיה עמידה בפני קורוזיה ושיתוך, צריך לבצע את התיקון עם כלים מתאימים שלא שורטים את הציפוי וכמובן שלא מסירים אותו.

שנית, בתיקון מסגרות של חלונות חייבים להיצמד להנחיות היצרן. המטרה של היצמדות להנחיות היצרן היא לוודא שהחלון עומד בתנאי הסף ושהגובה שלו גם מתאים לתקן המקובל בתחום ובענף. אם התיקון לא מבוצע בצורה מקצועית או לא מספיק מדויקת, התקן של החלון עלול להיפגע ולכן גם האיטום שלו יהיה לקוי.

הייחודיות של תיקון מסגרות אלומיניום

 

כך יודעים שמדובר על תיקון מקצועי של מסגרות

אפשר לדעת מיד בסיום העבודה מה רמת המקצועיות של שירותי תיקון מסגרות אלומיניום שמבוצעים על ידי בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו. בגלל שהחלונות הנפוצים בדירות חדשות הם בעלי מסגרות אלומיניום וגם זגוגית כפולה או בודדת שנחשבת בטיחותית יותר, מקרים אלו של תיקונים שכיחים ונפוצים מכפי שנהוג לחשוב.

כדאי למשל להסתכל על פתח החלון ועל המידות שלו ביחס לגובה סף החלון והקירות. כך יודעים האם המסגרת שעשויה אלומיניום תוקנה באופן מדויק והאם אפשר לסמוך על כך שהחלון ייסגר ואף יינעל. בנוסף, צריך לקחת בחשבון ליקויים בחלונות עקב מידות לא מדויקות של פתח הקיר ואז גם חלל בין המסגרת לקיר. במקרים כאלה עלולה להתרחש חדירת מים וסדקים ויש לתאם שירות של תיקון מסגרות אלומיניום יחד עם איטום.

כך יודעים שמדובר על תיקון מקצועי של מסגרות

 

תיקון חלונות ומסגרות אלומיניום – גם בבתים חדשים וגם בדירות ישנות

יש כאמור סוגים שונים של מסגרות עשויות אלומיניום, אבל השימוש בהן בחלונות הוא השכיח והנפוץ ביותר. בהקשר הזה, שווה להתעכב מעט על הצורך לתקן את החלונות והמסגרות גם בדירות חדשות וגם בבתים ישנים. על פניו, בדירות חדשות אין בכלל צורך לתאם את התיקון כי מדובר על מפרט מלא שמאושר על ידי הקבלן. אבל אם נכנסים אל עובי הקורה, רואים המון ליקויי בנייה שמגולמים בתוך הדירות החדשות למרות המחיר הגבוה שלהן.

במילים אחרות, חשוב לתקן נכון את כל סוגי החלונות והמסגרות גם בבתים חדשים וגם בדירות ישנות. ההבדל הוא שבדירות חדשות עושים את זה אחרי סקירה מקיפה של ליקויי בנייה, בעוד בבתים ישנים מי שאחראיים על הזמנת בעלי מקצוע מתחום האלומיניום הם בעלי הבית. מעבר לכך לא אמורים להיות הבדלים בין השירותים עצמם וגם התמחור שלהם דומה.

תיקון חלונות ומסגרות אלומיניום – גם בבתים חדשים וגם בדירות ישנות

 

גורמים המשפיעים על המחיר של תיקון מסגרות אלומיניום

העלות של תיקון מסגרות אלומיניום נקבעת לפי גורמים שונים. היא מושפעת למשל מסוג התקלה שאיתה צריך להתמודד, מרמת הנזק שכבר נגרמה לחלון או מהנגישות אל המסגרת. אם הנגישות אל המסגרת מוגבלת בלבד וצריך להשתמש במנוף או בבמות הרמה כדי להגיע אליה בקומות גבוהות של בנייני מגורים ובנייני משרדים, הפרויקט יתומחר אחרת לגמרי.

עוד גורם שמשפיע על המחיר של תיקון מסגרות אלומיניום תלוי במוניטין של בעלי מקצוע ובזמינות שלהם. מצד אחד, בעלי מקצוע מיומנים עשויים לגבות מחיר גבוה כי הם מנצלים את הניסיון שיש להם ואת הידע בתחום. מצד שני, המחיר לא אמור להיות גבוה מדי ותמיד כדאי לוודא שהוא עולה בקנה אחד עם המקובל בענף. במידה ומזהים פערים גבוהים בין סוגים שונים של שירותי תיקונים דומים למוצרי אלומיניום, אין סיבה להתבייש וצריך לשאול את קבלן האלומיניום מה בדיוק הסיבות לכך.

גורמים המשפיעים על המחיר של תיקון מסגרות אלומיניום

אם המסגרת עשויה אלומיניום, יוצרים קשר עם קבלן ומוודאים ידע קודם וניסיון רלוונטי. אפשר לדעת שצריך לתקן את המסגרת כאשר החלון לא נסגר עד הסוף, לא ננעל או לא נפתח בקלות.

תלוי בסוג התקלה וברמת הנזק. לרוב מדובר על הוצאה של 300-900 ש"ח.

שווה לתקן את המסגרת כי אלומיניום הוא חומר גלם אמין, עמיד וחזק שבו אפשר להשתמש כדי לעצב פרופילים ופאנלים בהתאמה אישית. בנוסף, מסגרת אלומיניום לא סופגת חלודה.

תיקון מסגרת אלומיניום דורש רקע וניסיון ולכן מחייב מעורבות מקצועית?

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של