מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון מסילות אלומיניום

צריכים לבצע תיקון מסילות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

המסילה יכולה להשפיע על התפקוד של הדלת או החלון ולכן חשוב לזהות בזמן את התקלות הנפוצות. מיד אחרי שעושים את זה, כל שנותר הוא ליצור קשר עם בעלי מקצוע שיודעים איך לעבוד עם אלומיניום ואף יכולים לפתור את הבעיה מהר וביעילות

חלונות ודלתות נעים על גבי מסילות. העניין הוא שבכל סוגי החלונות והדלתות יש לפעמים תקלות שקשורות למסילה, על רקע שימוש לא נכון או אפילו רשלני. במקרים כאלה, הפתרון הכי טוב יהיה להזמין שירות ספציפי שמתאים לסוג חומרי הגלם שמהם המסילה מיוצרת. הדוגמא האידיאלית לכך היא כמובן תיקון מסילות אלומיניום וחשוב להכיר אותה.

היתרון של תיקון מסילות אלומיניום הוא ביצוע שנמצא באחריות של בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו. בגלל התכונות המיוחדות של האלומיניום, לא מתקנים את חומר הגלם הזה כמו שעושים עם מתכת אחרת. בנוסף, אפשר לרכז סוגים שונים של שירותי תיקונים ולהזמין אותם מול קבלן אלומיניום כדי להשוות בין פתרון שמבוסס על תיקון בלבד לבין פתרון שמגלם בתוכו גם החלפה של המסילה, הציר, הגלגלים ועוד.

תיקון מסילות אלומיניום

 

החשיבות של תיקון מסילות אלומיניום בצורה מקצועית

הטעות הנפוצה היא לנסות לתקן לבד מסילת אלומיניום כדי לחסוך בהוצאות. אז כמובן שניסיון כזה אכן עולה פחות כסף, אבל הוא גם עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים. במקום זה, מה שעדיף לעשות הוא ליצור קשר מלכתחילה עם חברה מקצועית שיודעת כיצד לבצע תיקון מסילות אלומיניום בצורה נכונה.

תיקון נכון כולל שימוש בציוד מיוחד שמתאים לאלומיניום. בשביל לתקן את המסילה של חלונות או דלתות אלומיניום, צריך לוודא שלא גורמים נזק לשכבת הפיצוי ושעדיין שומרים על המראה המבריק והאלגנטי של התוצר הסופי. יתרה על כך, את השירות של תיקון מסילות כדאי להזמין מבעלי מקצוע כדי לקבל אחריות.

החשיבות של תיקון מסילות אלומיניום בצורה מקצועית

 

סוגים של תקלות והפתרונות שלהן במסגרת תיקון מסילות אלומיניום

הסיבה העיקרית להזמין בעלי מקצוע כדי לתקן מסילות אלומיניום היא כאשר החלונות לא נעים באופן חופשי. קודם בודקים אם מדובר בבעיה קלה שקשורה לבורג רופף או ללכלוך שהצטבר על המסילה, אבל מיד לאחר מכן יוצרים קשר עם חברה אמינה ומתאמים מולה שירות ניקיון משתלם.

עוד סיבה טובה להזמין שירות תיקונים מתאים לפי סוג חומרי הגלם שאיתם עובדים יכולה להיות קשורה לחיבור בין הזגוגיות לבין המסילה של החלון, או בין המסילות למשקוף. במקרים כאלה מדובר על בעיות איטום וכדי לפתור אותן צריך להשתמש בציוד מתאים ובאיכות גבוהה. במידת הצורך, אפשר גם לשלב חומרי מילוי כדי לשפר את האיטום ואת הבידוד בפרופיל או במסגרת של החלון והדלת.

סוגים של תקלות והפתרונות שלהן במסגרת תיקון מסילות אלומיניום

 

פרמטרים המשפיעים על מחיר התיקון

העלות של תיקון מסילות אלומיניום אינה קבועה אלא דינאמית. כך למשל צריך להביא בחשבון את סוג התקלה, את רמת הנזק שנגרמה ואת הנגישות למסילה עצמה. אם המסילה לא נמצאת במקום נגיש אלא גבוה, יכול להיות שתהיה לזה השפעה על המחיר. לחילופין, כדאי גם להתייחס מראש לרמת הדחיפות המבוקשת של השירות – כמו למשל בעת הזמנת בעלי מקצוע בשבתות או מחוץ לשעות הפעילות הרגילות.

בשביל לתקן צירי פתיחה וגלגלי חלונות הזזה למשל נשלם 200-800 ש"ח. טווח מחירים דומה יכול להיות רלוונטי עבור החלפת מסילות, בעוד תיקון קל במסילות אלומיניום יעלה 200-500 ש"ח. בכל השירותים הניתנים על ידי קבלן אלומיניום ובעלי מקצוע אפשר לקבל תקופת אחריות, אך צריך לבדוק מראש כמה זמן היא נמשכת ומה בדיוק היא מכסה.

פרמטרים המשפיעים על מחיר התיקון

 

הבדלים בין תקלות שאפשר לתקן לבד לבין תקלות שדורשות מעורבות מקצועית

מעורבות מקצועית היא ללא ספק הדרך הכי טובה לתקן את כל סוגי התקלות. אבל למרות האמור לעיל, קיימות תקלות שאותן אפשר לנסות בכל זאת לתקן עצמאית. לרוב, מדובר על מקרים שלא קשורים לעיוות או לכיפוף של המסילה אלא לגלגל שנתקע.

גם מנגנון נעילה שהתפרק ממקומו בגלל בורג רופף אפשר תאורטית לנסות לתקן לבד. אם לעומת זאת מגלים שהתקלה היא בחלק התחתון של החלון או הדלת, אפשר לנסות להחליף גלגל במסגרת. בכל אחד מהמקרים האלה, רצוי לבחור היטב את חומרי הגלם ואת חלקי החילוף שבהם משתמשים כדי למנוע מהתקלות השונות לחזור בעתיד.

הבדלים בין תקלות שאפשר לתקן לבד לבין תקלות שדורשות מעורבות מקצועית

 

השוואה בין בעלי מקצוע לפי ידע קודם בתיקון מסילות

הבעיה העיקרית עם הזמנת בעלי מקצוע עבור שירות תיקונים שאנחנו לא תמיד יכולים לבצע לבד היא שקשה לבחור אותם. לא תמיד יש לנו למשל את הידע הקודם לגבי רמת המקצועיות של קבלן אלומיניום, או עם מי להתייעץ כדי לקבל עליו המלצות. במקרים כאלה, אנחנו עדיין צריכים להשתמש בידע הקודם של הטכנאי על מנת לדעת על איזה איש מקצוע הכי כדאי לנו לסמוך.

את הידע הקודם של חברה מקצועית או קבלן אלומיניום אפשר לבדוק לפי פרויקטים שבהם הם היו  מעורבים. אפשרות אחת היא לבקש מהם לשלוח תמונות של מסילות אלומיניום לפני ואחרי שהן עברו תיקון, בעוד אפשרות נוספת היא לגשת אל אתר האינטרנט ולחפש שם תיעוד. בכל מקרה, הכנת שיעורי הבית משתלמת כי היא מאפשרת לנו להתמקד רק בבעלי מקצוע אמינים.

השוואה בין בעלי מקצוע לפי ידע קודם בתיקון מסילות

 

החשיבות של מסילות אלומיניום

השימוש באלומיניום מתאים למסילות כי זה חומר גלם אמין, עמיד, חזק ונוח לעבודה. הוא גם עמיד בפני קורוזיה ושיתוך ולכן אפשר לנקות את החלון ואת המסגרת בקלות בלי לחשוש מחלודה. בתוך כך, אפשר להבין את החשיבות של שימוש באלומיניום ספציפית עבור החלק הקריטי של המסילה.

המסילה מותאמת לאופי התנועה, הפתיחה והסגירה של חלונות או דלתות הזזה. כמו כן, המסילה חשובה בתפקוד של תריסי גלילה למרות שמתקינים אותה בצד ולא בתחתית. אם משתמשים באלומיניום כדי להרכיב ולבנות את המסילה, ניתן כבר מלכתחילה למנוע את רוב התקלות הנפוצות. עם זאת, זה לא אומר שלא יהיו בכלל תקלות כאלה בעתיד ולכן חשוב להיות ערניים.

החשיבות של מסילות אלומיניום

 

תלוי בסוג התקלה. מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע ולהיערך בהתאם.

200-800 ש"ח, לפי רמת המורכבות של התיקון והיקף הנזק שנגרם למסילה.

בסוגים שונים של דלתות הזזה, חלונות, תריסי גלילה ועוד.

כי הוא מבצע את העבודה בצורה נכונה, עם ציוד שמתאים לאלומיניום ועם תקופת אחריות ארוכה.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של