מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון משקוף אלומיניום

מחפשים תיקון משקוף אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

תיקון משקוף יכול להתבצע בצורה עצמאית או כחלק משירות כללי של החלפת מסגרת. עם זאת, הכי חשוב להזמין בעלי מקצוע מיומנים שיודעים איך לעבוד עם אלומיניום ובעיקר כיצד לשמור על התכונות והיתרונות שלו גם אחרי תקלה אלומיניום משמש בין היתר לבניית פרופילים, דלתות, חלונות וכמובן משקופים.

השימוש באלומיניום כדי לבנות ולהתקין משקופים מוכיח את עצמו מבחינת עמידות גבוהה מפני שחיקה ובעיקר בגלל העובדה שהוא אינו סופג את פגעי מזג האוויר לרבות חלודה וקורוזיה. במילים אחרות, משקוף אלומיניום אינו מחליד, הוא נראה מעולה ואפשר להשתמש בו כדי להתכתב עם סגנון עיצוב מודרני. מצד שני, לפעמים צריך להזמין שירות מקצועי של תיקון משקוף אלומיניום וחשוב לדעת איך לעשות את זה.

תיקון משקוף יכול להתבצע יחד עם סל שירותים רחב יותר. לרוב אפשר לתקן דלתות אלומיניום לדוגמא רק אם מחליפים את המנעולים והצילינדרים, משחררים את הדלת או לפחות מכוונים אותה מחדש. אבל במקרים אחרים, יש צורך גם לחזק את הדלת וגם לתקן את המשקוף.

תיקון משקוף אלומיניום

 

הייחודיות של תיקון אלומיניום

תיקון אלומיניום שונה מהאופן שבו מבצעים תיקונים לסוגים אחרים של משקופים. קודם כל, משקוף פלסטיק למשל כמעט ואי אפשר לתקן. אם המשקוף מתעקם או גורם לתזוזה של הדלת מהמסילה, לא תהיה ברירה אלא להחליף אותו. מנגד, משקוף מתכת כן אפשר לתקן – אבל זה ידרוש מאמץ פיזי רב וגם יהיה יקר יותר.

הפתרון המומלץ הוא לתאם שירות אמין של תיקון משקוף אלומיניום מול בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו. באופן הזה ניתן לתקן מהר את המשקוף ועדיין לשמור על התכונות של אלומיניום מבחינת משקל נמוך, עמידות בפני בלאי ושחיקה ומראה מבריק ומרשים. אם מתקנים את המשקוף חוסכים בהוצאות, בלי להתפשר על הביצועים שלו ועל התפקוד של הדלת.

הייחודיות של תיקון אלומיניום

 

בחירת בעלי מקצוע לשירות של תיקון משקופים מאלומיניום

הבעיה היחידה היא שלא כל מי שיש להם משקוף אלומיניום בבית, בחצר או במשרד ובעסק אכן יודעים כיצד לבחור את השירות המתאים שמאפשר לתקן אותו. אז בשלב הראשון, הדגש צריך להיות על התאמה של שירותי תיקונים לצרכים של קהל היעד. בשלב השני, בודקים מה מספר שנות הניסיון של קבלני אלומיניום למשל בהתמודדות עם סוגים שונים של משקופים. בשלב הבא גם משווים מחירים ואז יודעים באיזה שירות להתמקד.

תיקון משקוף אלומיניום מתבצע יחסית מהר ובלוח זמנים צפוף שיכול להיות מתואם מול קבלני אלומיניום מנוסים. אם רוצים לתקן רק את המשקוף ולא צריכים לתקן את הדלת או המנעול, משלמים על זה פחות ומשיגים תוצאות מעולות בתוך זמן קצר. אבל אם אי אפשר לתקן את המשקוף כי ניתן רק להחליף אותו, צריך לבדוק כמה זה עולה והאם השירות מגיע עם תקופת אחריות מסוימת.

בחירת בעלי מקצוע לשירות של תיקון משקופים מאלומיניום

 

תיקון דלתות אלומיניום עם או בלי המשקוף

הזמנה של שירותי תיקון משקוף אלומיניום מבעלי מקצוע שיכולים לקחת על עצמם טיפול בעוד סוגים שונים של תקלות היא פתרון מעולה. כך יודעים שגם אם לא יהיה ניתן לתקן את המשקוף, בעלי המקצוע שיגיעו אל בית הלקוח או העסק כבר יצליחו להתמודד עם האתגר. חוץ מזה, ריכוז של מגוון עבודות תיקון דלתות או חלונות אלומיניום מול אותו קבלן אלומיניום יכול לסייע לחיסכון בהוצאות.

משקוף אלומיניום למשל הוא בחירה מומלצת בגלל העמידות הגבוהה, המשקל הנמוך וההתקנה הפשוטה שמצמצמת עלויות. בהקשר הזה, צריך לבדוק האם יש צורך בהחלפת משקוף האלומיניום או בתיקון שלו בלבד. בנוסף, יכול להיות שהפתרון המומלץ על ידי בעלי מקצוע יהיה החלפת מסגרת החלון שמיוצרת גם היא מאלומיניום ולעיתים קרובות משפיעה על התפקוד שלו.

תיקון דלתות אלומיניום עם או בלי המשקוף

 

החשיבות של תיקון משקוף אלומיניום בצורה מקצועית

הטעות הנפוצה גורסת שאפשר לנסות לחסוך בהוצאות גם על ידי תיקון עצמאי של משקוף אלומיניום. על פניו, המשקל הנמוך של הפרופיל או המשקוף אכן אמור לאפשר את זה. אבל אם מסתכלים על הסיבות לתקלות הנפוצות וגם על הפתרונות השכיחים המומלצים על ידי בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו, מגלים שזו לא בדיוק התמונה המלאה.

ניסיון לתקן לבד כל סוג של משקוף אלומיניום עלול לגרום יותר נזק מאשר תועלת. הסיבה לכך היא שבעת תיקון עצמאי של המשקוף לא רק צריכים להפעיל מאמץ פיזי רב, אלא גם לטפל נכון באלומיניום כדי למנוע ממנו להתעוות או להתכופף. יתרה על כך, התיקון של המשקוף לא תמיד יכול להתבצע במקום כי בחלק מהמקרים חייבים להעביר אותו למסגרייה.

החשיבות של תיקון משקוף אלומיניום בצורה מקצועית

 

פרמטרים המשפיעים על המחיר של תיקון משקוף אלומיניום

העלות של תיקון משקוף תמיד תהיה זולה יותר מאשר החלפה שלו או התקנה של דלתות וחלונות אלומיניום חדשים. מנגד, יש לזכור שהמחיר של התיקון אינו קבוע אלא מושפע בעצמו מפרמטרים שונים ובהם רמת הנזק, סוג התקלה, המיקום של המשקוף ובעיקר הנגישות אליו.

את פערי המחירים הכי גדולים אפשר לראות למשל בין שירות מקצועי של תיקון משקוף אלומיניום בבית לבין תיקון של משקופים דומים בבנייני מגורים או משרדים. בעוד בבית נוח להגיע אל המשקוף ולא צריך יותר מסולם כדי לטפס מעל הדלת או החלון לפני שמזהים את התקלה, בבנייני מגורים ומשרדים יכול להיות שיהיה צורך במנוף. זה מייקר את עלות התיקון ועלול להפוך אותו לפחות אטרקטיבי בהשוואה להחלפת הדלת או החלון ולרכישת משקוף חדש.

פרמטרים המשפיעים על המחיר של תיקון משקוף אלומיניום

 

טיפים לתחזוקה נכונה של דלתות, חלונות ומשקפים

את רוב התקלות שמחייבות הזמנת תיקון משקוף אלומיניום בצורה מקצועית ניתן לנסות למנוע על ידי תחזוקה נכונה. את התחזוקה כדאי לבצע לפי הנחיות היצרן ובהתאם לסוג חומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לייצר את הפרופיל, את המסגרת, את המסילה ואת החלון.

הכי חשוב לתחזק נכון דלתות, חלונות ומשקופים מאלומיניום על ידי הסרה של אבק מהמסילה והגלגלים. אם מדובר על משקוף שעליו מתקינים דלת הזזה, כדאי גם לדאוג לתחזוקה של הסוגר והמנעול כדי להבטיח סגירה הרמטית ובידוד מלא מפני רעשים.

טיפים לתחזוקה נכונה של דלתות, חלונות ומשקפים

 

לפי המלצות, מחיר וזמינות של בעלי מקצוע.

בדרך כלל כן, אבל חשוב לבדוק את זה מראש.

תלוי ברמת הנזק וסוג התקלה. לרוב המחיר הוא 250-700 ש"ח.

תחזוקה לא נכונה, בלאי טבעי ושימוש רשלני.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של