מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

חלון אלומיניום תקוע או לא ננעל מחייב הזמנת שירות תיקונים מקצועי. במאמר הבא נתמקד באפשרות של תיקון סוגר לחלון, אך נסביר באופן כללי מה היתרונות של אלומיניום ואיך בוחרים שירות מקצועי במחיר משתלם השוואה בין סוגים שונים של שירותי אלומיניום מבהירה מה היתרונות של הזמנת בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו.

בין היתר, רואים את זה הכי טוב למשל עם האפשרות של הזמנת תיקון סוגר חלון אלומיניום לסוגים שונים של תקלות. למרות העמידות הגבוהה של אלומיניום מפני בלאי ועל אף שהוא לא סופג את נזקי הסביבה לרבות קורוזיה וחלודה, תקלות כאלה עדיין עלולות להתרחש והפתרון עבורן הוא תיקון מקצועי בלבד.

המטרה של תיקון סוגר חלון אלומיניום בצורה מקצועית היא להחזיר אותו לפעילות כמה שיותר מהר. המהירות בשירות הזה חשובה כי היא משפיעה למשל על התפקוד של חלון אלומיניום בחדר, על חלון הזזה תקוע במטבח או על חלונות שלא ננעלים במשרדים ובתי עסק. בכל אחד מהמקרים האלה, התיקון חייב להיות גם זריז וגם מקצועי.

תיקון סוגר חלון אלומיניום

 

כך בוחרים סגר לחלון אלומיניום

שירות מהסוג של תיקון סוגר חלון אלומיניום בוחרים רק אחרי שמופיעה תקלה. מנגד, את הסוגר לחלון בוחרים מראש. במקרים כאלה צריך לדעת שלא כל סוגר לחלון אלומיניום בכלל מאושר על ידי חברת הביטוח ויכול למלא את התפקיד שלו מבחינת שמירה על תחושת הביטחון האישי של הלקוחות. לכן הפתרון הכי טוב הוא לבחור סגר לחלון אלומיניום לפי המפרט הטכני המלא המתואר על ידי היצרן ובהתאם לשיקולים נוספים.

השיקולים העיקריים שאליהם מתייחסים במהלך השוואה בין סוגים שונים של סגרים לחלון אלומיניום צריכים להיות עלות מול תועלת. מצד אחד, כדאי לבדוק כמה יעלה להתקין סוגר חדש לחלון ואולי גם כמה יעלה לתקן אותו במקרה ותופיע תקלה. מצד שני, זה קריטי להציב את הביטחון האישי בראש סדר העדיפויות ולוודא שהסוגר מספיק יעיל לנעילה הרמטית של החלון.

כך בוחרים סגר לחלון אלומיניום

 

תיקון סוגר חלון אלומיניום כתחליף לסורג

רבים מגלים כיום שמשתלם יותר לתקן או להחליף סוגר לחלון אלומיניום, מאפשר להתקין סורג. אמנם עדיין חשוב לבחון כל מקרה לגופו כי לא כל סוגר יכול להעניק הגנה אקטיבית מפני פריצה, אבל בדיוק במקרים כאלה נכנסים לתמונה קבלני אלומיניום ובעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו.

התייעצות עם קבלן אלומיניום עוזרת להבין מתי אפשר להשתמש בכל סוג של סוגר כדי לנעול את החלון ולמנוע פריצה שלו. אם אחרי תקופה מסוימת מגלים שהסוגר לא מספיק אפקטיבי ושהנעילה לא מספיק הרמטית, אפשר לתקן או להחליף אותו. במידה ובוחרים להחליף את הסוגר, צריך לוודא שהוא יכול לשמש כמנעול בטיחותי, שהוא מאושר על ידי משטרת ישראל וכאמור שהוא מאושר לשימוש גם על ידי חברות הביטוח.

תיקון סוגר חלון אלומיניום כתחליף לסורג

 

שלבים בתיקון נכון – כל מה שצריך לדעת

הקפדה על השלבים הנכונים היא תנאי להשלמת כל התהליך באופן שיאפשר נעילה הרמטית של החלון ויחזיר אותו לתפקוד גם אחרי תקלה בסוגר. קודם כל, צריך לבדוק האם למשל יש צורך לקדוח במסגרת החלון או לפרק את הכנף עולה. זה כמובן מייקר מעט את העבודה, אך לעיתים מהווה תנאי בסיסי להתקנה מקצועית ולתיקון שיחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה. לחילופין, אפשר לחפש מלכתחילה אמצעי מיגון שאינו מחייב קידוח וניתן גם להסיר אותו זמנית לצורך ניקוי, תחזוקה או במקרי חירום.

בשלב הבא מתקנים את הסוגר לפי סוג התקלה ורמת הנזק. תקלות חמורות יהיה יקר יותר לתקן, אבל אפשר להזמין בעל מקצוע אמין שמעניק תקופת אחריות ארוכה. בנוסף, התפקיד של בעלי מקצוע הוא להמליץ לנו מתי רק לתקן את הסוגר לעומת מתי עדיף להחליף אותו לגמרי.

שלבים בתיקון נכון – כל מה שצריך לדעת

 

הבדלים בין שירות תיקונים על סוגים שונים של חלונות הזזה

ברוב המקרים מזמינים שירות מקצועי של תיקון סוגר חלון אלומיניום עבור חלונות הזזה. העניין הוא שקיימים הבדלים גם בין חלונות ההזזה עצמם, לכן לא כל בעלי המקצוע שבקיאים בדגמים מסוימים יכולים להציע פתרון אפקטיבי לתיקון של דגמים אחרים. מבחינת קהל היעד והלקוחות, חשוב מאוד לוודא התמחות בדגם הרלוונטי של חלון הזזה שבו מזהים את התקלה בסוגר.

תיקון של הסוגר יכול גם להתבצע בלוח זמנים צפוף יחסית. אם מדובר על חלון הזזה תקוע או כזה שאינו ננעל, חשוב להזמין מהר את איש המקצוע שיכול לפתור את התקלה ולטפל בה. במקרים כאלה מדגישים לא רק את היתרונות של שירות תיקונים מקצועי, אלא גם את היכולת של בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום להציע תקופת אחריות משמעותית של כמה חודשים לפחות.

הבדלים בין שירות תיקונים על סוגים שונים של חלונות הזזה

 

משך הזמן שעובר מרגע גילוי התקלה ועד לתיקון של הבעיה

תיקון של כל סוגי חלונות האלומיניום מושפע מסוג התקלה, גודל החלון והמיקום שלו בבית. אם המיקום אינו נגיש וצריך לעלות על סולם או להשתמש באמצעי הרמה כדי לתקן את החלון, זה יבוא לידי ביטוי בהשפעה על המחיר. אבל חלונות יחסית קטנים כמו למשל דגמי הזזה לחדרי שינה או בבתים פרטיים יאפשרו תיקון מהיר וזריז גם במחיר יחסית נמוך.

מבחינת הלקוחות, יש חשיבות למשך הזמן שעובר מרגע גילוי התקלה ועד לתיקון של הבעיה כי המטרה היא לחזור לשגרה. בשביל לחזור לשגרה כמה שיותר מהר, בודקים האם קיימת התחייבות של קבלני אלומיניום לטיפול בתקלה ולפתרון שלה. לאחר מכן, מקבלים המלצות על קבלן אלומיניום אמין או על חברה שמסוגלת לקחת על עצמה גם את המשימה החשובה של תיקון סוגר חלון אלומיניום.

בסופו של דבר, תיקון סוגר חלון אלומיניום הוא לא משהו שכדאי לנסות לעשות לבד. החשיבות של הסוגר מבחינת ההשפעה על תחושת הביטחון האישי צריכה לעודד הזמנת בעלי מקצוע ובעזרתם אפשר לפתור עוד סוגים שונים של תקלות.

משך הזמן שעובר מרגע גילוי התקלה ועד לתיקון של הבעיה

יש סוגים שונים של מוצרי פרזול והמנעולים או הסוגרים מגיעים במגוון גדלים וצורות. בין היתר, אפשר לראות את ההבדל בין המפרט של סגרי ביונט, מגבילי פתיחה והזזה וסוגרים מאלומיניום.

תלוי בסוג התקלה ורמת הנזק. לרוב נשלם כ-250-500 ש"ח לביקור כולל תיקון.

לרוב כן ומומלץ לברר מראש מול בעלי המקצוע.

כאשר החלון לא נסגר או לא ננעל.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון מסגרות אלומיניום

צריכים לבצע תיקון מסגרות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של