מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון תריסי אלומיניום

מחפשים תיקון תריסי אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

תריסי אלומיניום נחשבים מעוצבים, אמינים ועמידים, אבל גם הם עלולים לסבול מתקלות. אז מה עושים כדי לתאם שירות תיקונים מקצועי ולמה תמיד כדאי שקבלן אלומיניום מנוסה יהיה מעורב בתהליך? הנה כל התשובות והמדריך המלא לתקלות הנפוצות

אלומיניום הוא חומר גלם שכיח ונפוץ שמשמש לטובת בניית שורה ארוכה של מוצרי תעשייה ומוצרים ביתיים. בין היתר, ניתן לראות את הביקוש לאלומיניום בבניית תריסים שמחזיקים מעמד שנים רבים ואף לא סופגים קורוזיה וחלודה גם לאחר חשיפה ממושכת ללחות, לגשם ולפגעי מזג האוויר. עם זאת, עדיין צריך להחזיק בהישג יד פרטים של איש מקצוע שמתמחה בנושא של תיקון תריסי אלומיניום ויכול לרכז עוד שירותים שונים תחת קורת גג אחת.

המטרה של יצירת קשר עם קבלן מנוסה לטובת תיקון תריסי אלומיניום היא לפתור את הבעיה מהר כדי לחזור לשגרה. באמצעות מעורבות של קבלן אלומיניום ניתן למשל לבדוק מה גרם לתקלה, מה כדאי לעשות בעתיד כדי למנוע ממנה לחזור ואיך כל זה משפיע על מסגרת התקציב. כמו כן, חשוב להשוות בין סוגים שונים של שירותי תיקוני תריסים כדי להבטיח ניצול מלא של יתרונות האלומיניום גם בטווח הארוך.

תיקון תריסי אלומיניום

 

 

סימנים שצריך להזמין תיקון תריסי אלומיניום

יש כמה סימנים המעידים על כך שכדאי להזמין איש מקצוע ולתאם מולו שירות אמין של תיקון תריסי אלומיניום. קודם כל, אפשר לדעת שצריך לתקן את התריסים אם הם לא נסגרים או נפתחים עד הסוף. לרוב בעיות כאלה יהיו קשורות לצירים של התריסים ואפשר לתקן אותן נקודתית, אך התפקיד של איש מקצוע מתחום האלומיניום הוא כאמור לבחון כל מקרה לגופו ולהמליץ במידת הצורך על אופציה של החלפת התריסים כולם.

תקלות אחרות עלולות להתרחש במנגנון חשמלי שמחובר לתריסי אלומיניום. אחת הסיבות להתקין תריסי אלומיניום היא ליהנות מהאפשרות של הפעלה חשמלית באמצעות שלט או כפתור ייעודי, אבל עלולות להיות תקלות במנוע. במקרים כאלה, אפשר לשקול האם להחליף את המנוע החשמלי או רק לתקן אותו.

סימנים שצריך להזמין תיקון תריסי אלומיניום

 

 

קביעת מחיר לפי סוג התקלה ורמת הנזק

רמת הנזק משתנה בין סוגים שונים של תריסי אלומיניום. בנוסף, אפשר לקבל הצעת מחיר אמינה רק אם בודקים מראש מה סוג התקלה. לכן כדאי לבדוק מה סוג התקלה ורמת הנזק עוד לפני שמשווים מחירים.השוואת מחירים לפי רמת הנזק וסוג התקלה מתבצעת באופן עצמאי ומול קבלני אלומיניום שונים. לאחר שמשווים מחירים, אפשר לבדוק איזה קבלן אלומיניום מתחייב להגיע מהר על מנת לפתור את התקלה עם אחריות.

קביעת מחיר לפי סוג התקלה ורמת הנזק

 

עלויות ומחירים של תיקון תריסי אלומיניום

רוב התיקונים מתבצעים באמצעות החלפת שלבים בתריסי אלומיניום. בשביל להחליף שלב אלומיניום בגודל סטנדרטי צריך לשלם 300-350 ש"ח, כאשר עבור כל שלב נוסף משלמים בנפרד 10-40 ש"ח. הסיבה לפערי המחירים היא שמזמינים את השירות מקבלן אלומיניום שכבר מגיע לדירה או לבית, מפרק את התריס ואז רואה איזה שלבים צריך להחליף.

לכן לא משלמים את אותו מחיר על החלפה של כל שלב בנפרד, אלא מקדישים את עיקר התקציב לביקור של הקבלן ולאחר מכן לריכוז הפתרונות השונים תחת קורת גג אחת. לשם השוואה, העלות של החלפת מנוע סטנדרטי לתריס עם שלבים מפח אלומיניום ופוליאוריתן מוקצף במשקל של עד 100 ק"ג תהיה 1,200-1,500 ש"ח. אם צריך רק לכוון את המנוע, המחיר כולל עלות הביקור יהיה 350-450 ש"ח.

עלויות ומחירים של תיקון תריסי אלומיניום

 

תיקון תריסי אלומיניום בצורה אמינה

כפי שאפשר לראות, קיימים פערי מחירים של עשרות אחוזים בין סוגים שונים של שירותי תיקון תריסים. הפתרון הוא לתאם את השירות מול בעלי מקצוע אמינים שמגיעים מהתחום, מכירים אותו היטב ויש להם בו ניסיון קודם. מבחינת לקוחות חדשים שרק יוצרים קשר עם קבלני אלומיניום מסוימים בפעם הראשונה, הדגש הוא על תיקון שמבוסס על המלצות של חברים ומשפחה.

במילים אחרות, תמיד כדאי לקבל המלצות על קבלן אלומיניום וכך לוודא שבוחרים אותו נכון בשביל לתקן את התריסים. אפילו אם לא מכירים אישית אנשים שהשתמשו בשירות והיו מרוצים, אפשר להרחיב את החיפוש ולהיעזר במידע מאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. זה הפתרון הכי טוב עבור ריכוז סוגים שונים של שירותי תיקון תריסי אלומיניום תחת קורת גג אחת ובמחיר משתלם.

תיקון תריסי אלומיניום בצורה אמינה

 

תחזוקת תריסים למניעת תקלות

האמת היא שהדרך הכי טובה לחסוך מלכתחילה את ההוצאות על תיקון סוגים שונים של תריסי אלומיניום היא כמובן לתחזק אותם נכון. אם מתחזקים את התריסים לפי הנחיות היצרן, לא אמורות לחזור על עצמן תקלות כגון תריס שיוצא מהמקום או מנוע שמפסיק לתפקד. ברוב המקרים גם אפשר להיצמד להנחיות היצרן כבר מהרגע שבו מתקינים את התריסים, כדי להרוויח את תקופת האחריות הארוכה.

לכל תריס אלומיניום יש תקופת אחריות שנקבעת באופן שונה על ידי החברות שמייצרות אותו. אפשר לבדוק מראש מה תקופת האחריות על התריס, לוודא שהיא נכנסת לתוקף מיד אחרי התקנה וגם לבחור קבלן אלומיניום או חברה שמתמחה בכך ומאושרת על ידי היצרן. אלו תנאי בסיס לשמירה על תקופת האחריות ובאמצעותם ניתן ליהנות מהיתרונות של התריסים השונים.

תחזוקת תריסים למניעת תקלות

 

תריסי אלומיניום לבית ולמשרד

הביקוש הגבוה לשירותי תיקונים של תריסי אלומיניום נובע מהפופולאריות שלהם. את השכיחות של התריסים האלה אפשר לראות למשל במפתחים גדולים כמו בדלתות הזזה לחצר, בגינה, במרפסת וכן הלאה. במקרים אחרים, מאוד יכול להיות שנעדיף לשלב תריסים כאלה בחדרי שינה ועל חלונות של חדרי רחצה או שירותים. בגלל שהתריסים עשויים חומר שעמיד בפני חלודה וקורוזיה, הם מבטיחים שביעות רצון גבוהה ותמורה להשקעה.

עוד מקום שבו ניתן לראות ביקוש גבוה לסוגים שונים של תריסי אלומיניום הוא הסקטור המסחרי. כאן מדובר על סוגים שונים של תריסי אלומיניום המשולבים בבתי עסק, חנויות, משרדים ועוד. בכל אחד מהמקומות האלה, משתמשים בתריסי אלומיניום גם בגלל התכונות המקוריות של חומרי הגלם מבחינת עמידות וגם בגלל המראה האלגנטי והמעוצב.

תריסי אלומיניום לבית ולמשרד

אפשר להחליף תריס שבור או מנוע חשמלי. סוג הפתרון תלוי ברמת הנזק ובתקלה.

תקופת האחריות על התריסים והתיקון נעה בין 3 ל-5 שנים.

סוג התקלה, רמת הנזק והנגישות לתריס.

כשצריך לקבל הצעת מחיר על התקנת תריסי אלומיניום חדשים או כמובן על תיקון שלהם.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של