מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

היתרונות של אלומיניום מבחינת עמידות, חוזק ומשקל יחסית נמוך הופכים אותו לחומר גלם שבו מומלץ להשתמש גם כדי להתקין תריסי אור. עם זאת, תריסי אור מאלומיניום עלולים לסבול מתקלות ולכן חשוב לדעת איך לבחור בעלי מקצוע מתאימים שיתקנו אותם

תריס אור הוא תריס גלילה חשמלי בעל מצב ביניים. מצב הביניים מאפשר לשלוט בכמות האור שחודרת לחלל הפנים, עוזר להאיר את החדר בכל שעה של היום לפי צרכים ספציפיים של קהל היעד ואף מסייע לכניסת אוויר ולאוורור החלל. אז בניגוד לתריס רגיל שיש לו רק מצב פתוח או סגור, תיקון תריס אור מאלומיניום יכול להיות רלוונטי אם רוצים להמשיך וליהנות גם ממצב הביניים שלו.

העניין הוא שהתכונות המיוחדות של תריס אור גם עלולות לגרום לתקלות מסוימות. במקרים כאלה הפתרון הכי טוב הוא ליצור קשר עם קבלן אלומיניום שמגיע מהתחום ומכיר אותו. אם פונים אל קבלן אלומיניום מיומן, קיים סיכוי גבוה לרכז את כל היתרונות השונים של תיקון תריס אור מאלומיניום תחת קורת גג אחת ובצורה מסודרת.

תיקון תריס אור מאלומיניום

 

תקלות שמחייבות תיקון תריס אור מאלומיניום

קיימות כמה תקלות שדורשות מעורבות והזמנה של איש מקצוע לצורך תיקון תריס אור מאלומיניום. התקלה הנפוצה היא זו שמתרחשת במנגנון החשמלי של תריס אור ובגללו אי אפשר לשלוט במצבי הפתיחה. אז אם קיימת תקלה במנגנון ואי אפשר לפתוח, לסגור או להעביר את תריסי האור למצב ביניים – כל היתרונות שלהם הולכים לאיבוד.

תיקון תריס אור מאלומיניום יכול להיות רלוונטי גם אם אחד השלבים יוצא מהמקום, נסדק, נשבר וכן הלאה. כמו כל תריס אחר, גם כאן מדובר על תקלה שבדרך כלל נובעת משימוש פזיז בתריסים או מתחזוקה לא נכונה. היתרון הוא שהאלומיניום הוא חומר גלם יחסית זול שבו אפשר להשתמש כדי לייצר תריסים חדשים במחיר אטרקטיבי ועל מנת להוזיל את עלות התיקון.

תקלות שמחייבות תיקון תריס אור מאלומיניום

 

היתרונות של תריסי אור מאלומיניום

הדרך להבין למה יש ביקוש כל כך גבוה לשירות ספציפי של תיקון תריס אור מאלומיניום עוברת בהיכרות עם היתרונות של התריסים עצמם. במילים אחרות, חשוב להבין מה היתרונות הכלליים של תריסי אור מאלומיניום אם רוצים להחזיק בהישג יד פרטים של קבלן אלומיניום שגם יודע לתקן את התקלות הנפוצות.

אלומיניום הוא חומר גלם קשיח, אמין ועמיד בפני קורוזיה וחלודה שבו אפשר להשתמש על מנת לייצר סוגים שונים של תריסים. ספציפית עם תריסי אור, האלומיניום עוזר להפעלה רציפה ונוחה של המנגנון החשמלי ובזכות התכונות שלו אין בעיה גם לשלב אותו בדלת או בחלון המפרידים בין חלל החוץ והפנים. גם אם התריסים חשופים ללחות ולפגעי מזג האוויר, השימוש באלומיניום מונעת את היווצרות החלודה.

היתרונות של תריסי אור מאלומיניום

 

מניעת תקלות בתריסי אור

תיקון תריס אור מאלומיניום מתבקש אם נגרמות תקלות שאותן אי אפשר לפתור לבד. בשביל לדעת האם אפשר לפתור את הבעיה בלי ליצור קשר עם קבלן אלומיניום ובלי לשלם על התיקון, צריך להקפיד על הנחיות היצרן. ההנחיות אמורות להיות מוצמדות לכל סוג של תריס אור והן מגיעות מלכתחילה מהחברה שמייצרת אותו. אם קוראים היטב את ההנחיות, ניתן לדעת מה התקלות הנפוצות, איך פותרים אותן וגם כיצד מונעים אותן מראש.

את רוב התקלות אפשר למנוע על ידי ניקוי ותחזוקה של תריסי אור ושל המנגנון החשמלי. זה מונע הצטברות של אבק ויכול לשפר את התפקוד של המנוע גם אחרי הפעלה ממושכת ורצופה. מעבר לכך, צריך לנקות ביסודיות את השלבים השונים של התריס כדי להשיג את היתרונות שלו לעומת התריס הרגיל.

מניעת תקלות בתריסי אור

 

החלפת המנוע במהלך תיקון תריס אור מאלומיניום

העלות הכי משמעותית של תיקון תריס אור מאלומיניום נובעת ממצבים שבהם אין ברירה אלא להחליף את המנוע. אם צריך רק להחליף את המנוע כי אי אפשר לתקן או לכוון אותו, יש לצפות להוצאה של 1,200-2,500 ש"ח. כמו כן, אפשר להתייעץ עם בעלי מקצוע ולנצל את ההזדמנות של תקלה במנוע החשמלי הקיים על מנת לשקול האם להחליף אותו במנוע אחר.

החלפת המנוע מתבצעת תוך כדי תיקון תריס אור מאלומיניום אם מגלים שהעומס עליו גבוה מדי. המשקל של תריסי אלומיניום מטבע הדברים גבוה יותר מאשר המשקל של תריסי פלסטיק, לכן יש נוסחה שחייבים להיצמד אליה גם כאשר בוחרים לשלב אותו עם מנוע חשמלי. בהקשר הזה, הפתרון הכי טוב הוא להחליף את המנוע החשמלי רק אם התריסים מעמיסים עליו וגורמים לתקלות הנפוצות.

החלפת המנוע במהלך תיקון תריס אור מאלומיניום

 

היתרונות של תיקון תריס אור מאלומיניום

חשוב להסתכל על תיקון תריס אור מאלומיניום בתור השקעה משתלמת. בטווח הקצר, מדובר על השקעה משתלמת ולא על הוצאה רגילה כי בזכות השירות הזה אפשר להמשיך ולהשתמש בתריסי אור על מנת לשמור על פרטיות הדיירים. באמצעות מנגנון חשמלי לפתיחה, סגירה או מצב ביניים של תריסי אור, כל אחד ואחת מאיתנו משפרים את איכות החיים ואת תחושת הפרטיות שלהם בכל חדר בבית.

בטווח הארוך, משתלם יותר לתקן תקלה קיימת בתריסים או במנגנון החשמלי של המערכת על מנת לשמור על ערך הנכס. זה חשוב לדוגמא אם מתכננים להשכיר דירה שיש בה תריסי אור, או בכל מקרה שבו רוצים למכור את הבית. במצבים כאלה מחליפים ומתקנים את התריסים על מנת לשפר את התפקוד וכדי לשמור על מצבי סגירה, פתיחה ומצבי ביניים בצורה נוחה.

היתרונות של תיקון תריס אור מאלומיניום

 

גורמים המשפיעים על המחיר של התיקון

השאלה המתבקשת היא כמה בעצם יעלה לתקן תריס אור מאלומיניום. הבעיה היא שהמחיר אינו קבוע אלא דינאמי, כי הוא מושפע מפרמטרים שונים ובהם:

  • סוג התקלה
  • רמת הנזק
  • הנגישות לתריסים
  • מידת הדחיפות המבוקשת על ידי הלקוחות

באופן כללי, אפשר להיערך להוצאה של 250-550 ש"ח על תיקון והחלפת השלבים בתריסי אור. אם צריך לתקן את המנוע החשמלי, העלות תהיה גבוהה יותר והיא תלויה גם במחיר המנוע החדש שאותו קונים.

גורמים המשפיעים על המחיר של התיקון

 

לפי המלצות של לקוחות מרוצים, ניסיון של קבלן אלומיניום והמחיר שהוא גובה.

מנקים אותם מאבק ונצמדים להנחיות היצרן.

עמידות בפני חלודה, חוסן, מראה מעוצב וחוזק.

בכל חלון או דלת שיש בבית. בנוסף, תריסי אור מתאימים בעיקר למפתחים גדולים ורחבים.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של