מקצועיות
מענה 24/7
פריסה ארצית

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס חשמלי מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

תריס חשמלי עשוי אלומיניום הוא פתרון מעולה שמבטיח קירוי והצללה לפי הצרכים של קהל היעד והלקוחות. עם זאת, גם תריס שעשוי חומר גלם אמין ועמיד בפני שחיקה עלול לסבול מתקלות. בנוסף, צריך להיות ערניים לתקלות שנגרמות רק במנוע החשמלי ולא במסילה או בתיבה של התריס

שירות מקצועי של תיקון תריס חשמלי מאלומיניום יכול לחסוך זמן והוצאות. החיסכון בזמן נובע מכך שיעיל ומהיר יותר לתקן את התריס מאשר להחליף אותו, בעוד החיסכון בהוצאות הוא פונקציה של פערי מחירים. בעוד בשביל לתקן את התריס החשמלי נצטרך  לשלם רק כמה מאות שקלים, בשביל להחליף אותו בתריס חדש התקציב כבר יהיה חייב להיות אלפי שקלים ומעלה.

החדשות הטובות הן שקבלן אלומיניום מיומן יכול לקחת על עצמו את המשימה של תיקון תריס חשמלי במחיר הוגן. אם בוחרים נכון את הקבלן שמגיע מהתחום ומכיר אותו, זה גם בדרך כלל אומר שמקבלים אחריות על התוצאה הסופית. השילוב בין מחיר אטרקטיבי, לוח זמנים בהתראה מיידית וביצועים מעולים מאפשר לנצל את כל היתרונות של תיקון תריס חשמלי מאלומיניום גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

 

היתרונות של תריס חשמלי מאלומיניום

תוספת של תריסים ורשתות מייקרת את המחיר של חלון אלומיניום, אבל היא גם נחשבת השקעה משתלמת. קודם כל, כדאי להוסיף תריסים אם רוצים לשלוט בצורה מלאה ומדויקת בכמות האור הטבעי שחודרת אל תוך חלל הפנים. התריסים עוזרים לקבוע כמה אור ייכנס לחדר בכל שעה של היום והם הופכים את החלון לאמצעי נוח לתפעול. על הדרך, אפשר גם להוסיף רשת ולמנוע חדירת מזיקים ומעופפים.

עוד יתרון של תריס חשמלי מאלומיניום בא לידי ביטוי בתחושת הפרטיות שהוא מעניק. זהו התריס האידיאלי עבור חדרי שינה, חדרי שירותים וסלון ואפשר לשלב אותו גם במטבחים, במשרדים ובבתי עסק. האמינות של האלומיניום מוכיחה את עצמה בטווח הארוך מבחינת עמידות לחלודה וקורוזיה, בעוד המשקל הנמוך של המתכת עוזר לחבר לתריס מנוע חשמלי לתפעול מלא ומיידי.

היתרונות של תריס חשמלי מאלומיניום

 

תקלות נפוצות שמחייבות תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

הצורך בתיקון תריס חשמלי מאלומיניום נובע בדרך כלל מתקלות במנוע. בניגוד לתריס רגיל שמותקן בפתחים גדולים כמו חלונות בסלון או דלת החנייה ולכן צריך משיכות רבות כדי לפתוח אותו, תריס חשמלי מונע מאמץ פיזי ממושך והוא נפתח או נסגר על ידי גלילה חשמלית נוחה. עם זאת, אותו מנוע חשמלי שאחראי על פתיחה וסגירה של התריס גם עלול לסבול מתקלות.

התפקיד של בעלי מקצוע שמציעים שירות אמין של תיקון תריס חשמלי מאלומיניום הוא להתאים את הפתרון לסוג התקלה. אז ראשית, יש לבדוק באיזה סוג של מנוע מדובר ומה מאפיין אותו. כך רואים את ההבדל בין מנועים מכאניים עם צורת הפעלה זהה לבין מנוע עם חיישן שמאפשר פתיחה וסגירה באמצעות שלט רחוק.

תקלות נפוצות שמחייבות תיקון תריס חשמלי מאלומיניום

 

כך תדעו האם עדיף להחליף את המנוע או את התריס

בשלב הבא מבצעים את התיקון הנדרש לפי התאמה בין משקל המנוע החשמלי לבין משקל התריס. אם לדוגמא מזמינים בעל מקצוע בגלל שיש תקלה קיימת בתריס החשמלי, הוא יכול לבדוק האם המנוע מתאים למשקל שהוא אמור לשאת. במידה והמשקל אינו מתאים, יכול להיות שיהיה משתלם יותר להחליף את כל התריס או את המנוע – מאשר רק לנסות לתקן אותו.

המנוע שאותו בוחרים לתקן או להחליף חייב להיות מסוגל להרים את משקל התריס בתוספת של 10%. זה אומר שאם לדוגמא מדובר על תריס מסוג אלומיניום משוך, עלינו לקחת בחשבון הרמת משקל של 9-13 ק"ג לכל מטר רבוע.

כך תדעו האם עדיף להחליף את המנוע או את התריס

 

פרמטרים המשפיעים על המחיר של שירות תיקונים

המחיר של תיקון תריס חשמלי מאלומיניום אינו קבוע אלא מושפע מפרמטרים שונים. הגורמים העיקריים המשפיעים על המחיר הם לדוגמא סוג התריס והעובי שלו, גודל המפתח וכמובן סוג התקלה. חוץ מזה, עשויים להיות פערי מחירים בין מנועים חשמליים שונים. כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת מסתכלים על המפרט הטכני המלא של כל סוג של מנוע ובוחרים את הפתרון הרלוונטי רק אחרי שמאפיינים את התקלה.

כדאי לבחור קבלן אלומיניום אמין שמציע תקופת אחריות ארוכה גם אחרי תיקון של התריס החשמלי. תקופת האחריות תלויה בסוג התקלה ובתיקון שבוצע על ידי הקבלן, אבל לרוב מדובר על כמה שנים לפחות. אם לא בטוחים לגבי איזה קבלן לבחור, אפשר לקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה שכבר הזמינו את השירות והיו מרוצים ממנו.

פרמטרים המשפיעים על המחיר של שירות תיקונים

 

תקלות נפוצות שאפשר למנוע בתריס החשמלי

עוד דרך לחסוך בהוצאות היא להכיר את התקלות הנפוצות שנמצאות בתחום האחריות שלנו ולכן גם אפשר למנוע אותן. רוב התקלות נגרמות למשל בגלל הורדה של התריס על חפץ, מה שגורם לחפץ לפגוע בסגירה של התריס ובפעולה של המנוע. גם אם עוצרים את תנועת המנוע רק כמה שניות אחרי שהוא נתקע בחפץ, התוצאה עלולה להיות תקלה. במקרים כאלה הפתרון הוא להתקין תריס עם חיישן שיודע להפסיק את פעולתו אוטומטית אם הוא מסייע אובייקט שמפריע לתנועה.

תקלה אחרת שמחייבת הזמנת שירות מקצועי של תיקון תריס חשמלי מאלומיניום היא קולות ורעשים שמגיעים מכיוון המנוע. כאן אמנם אין לנו אחריות ישירה על התקלה, אבל כן ניתן למנוע אותה מראש באמצעות שימון תקופתי לפי הנחיות היצרן. לרוב מבצעים את השימון אחת לחצי שנה גם כדי למנוע תקלות וגם כדי להבטיח פעילות תקינה.

עוד כדאי להזכיר מצבים שבהם לוחצים על המתג של התריס החשמלי ואז מגלים שנגרמה הפסקת חשמל. בשביל לפתור את התקלה או לכל הפחות לזהות את המקור שלה, בודקים האם שלבי התריס נמצאים במקום שלהם. אם לא, יכול להיות שחוטי המנוע נתפסו בשלבים ואף נקרעו. הפתרון יכול להיות סידור מחדש של הכבל בלבד, או במקרים מסוימים החלפה טוטאלית של המנוע כולו.

תקלות נפוצות שאפשר למנוע בתריס החשמלי

לפי סוג התקלה. קודם מפרקים את התריס, אחרי זה בודקים את המנגנון ואז בודקים את המנוע.

300-500 ש"ח, לא כולל רכישת מנוע חדש.

תחזוקה לקויה, תפעול רשלני, בלאי ושחיקה.

עמידות מפני חלודה, מראה מבריק, משקל נמוך ועיצוב אלגנטי. בנוסף, אפשר להשתמש במנוע חשמלי כדי לפתוח ולסגור בקלות גם תריסים המותקנים על מפתחים גדולים.

אמני האלומיניום
אמני האלומיניום

אמני האלומיניום מובילים את תחום האלומיניום בישראל. עם צוות גדול של בעלי מקצוע מוסמכים בפריסה ארצית. אמני האלומיניום שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ברמה הגבוה ביותר.

תוכן עניינים

מידע נוסף בנושא

תיקון מכסה מנוע אלומיניום

הגמישות של חומר האלומיניום והתכונות המיוחדות שלו מחייבים התייחסות מיוחדת במהלך תיקון מכסה מנוע מאלומיניום. אז אם אי פעם תהית כיצד מבצעים עבודות פחחות כאלה,

תיקון גדר אלומיניום

מחפשים איש מקצוע עבור תיקון גדר אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות

תיקון דלתות כניסה אלומיניום

מחפשים תיקון דלתות כניסה אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון סוגר חלון אלומיניום

מחפשים תיקון סוגר חלון אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון תריס אור מאלומיניום

מחפשים תיקון תריס אור מאלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

תיקון מסגרות אלומיניום

צריכים לבצע תיקון מסגרות אלומיניום? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של